Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mi głupio, że Kamila chciałem zepchnąć:) A jego wybór - super, też nad nim myślałem ale jednak obwodowych mogę znaleźć później a o dominujących wysokich ciężko...

 

Shaq, Dream - nie mam pytań:) Swietne wybory, też byli w kręgu mojego zainteresowania.

 

Czyżby Wilt poza top 10...? Ciekawe co by na to powiedziało ZP-1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wybór Wilta to kwestia 2-3 następnych picków :) Dla mnie to nie byłby dobry wybór ze względu na konstrukcję drużyny jaką sobie zaplanowałem. Chamberlain prawie za każdym razem kiedy dostaję piłke, stara się rzucić. Wiadomo, dobrze mu to wychodzi, w mojej drużynie jednak wolę postawić na team spirit, i podzielić punkty między wszystkich zawodników :) Oczywiście, o ile przeciwnicy w drafcie pozwolą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale się napaliliście z szybkością wybierania, spokojnie, nie będzie tu jak na ZP1, że co 3 dni 1 wybór. Kamil świetny wybór, widzę, że tak jak ja woli drużynę z obwodowym liderem. Osobiście podziwiam graczy ze starych czasów, jak oni mogli grać w kosza w trampkach? Toć to morderstwo na własnych stopach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopach też - odparzenia potrafią być niesamowite przy tak cienkiej podeszwie. Kostki swoją drogą, ale wielu graczy używało ściągaczy/stabilizatorów na kostki, tak wielu kontuzji więc nie było. Dziękuję światu za dzisiejsze obuwie koszykarskie!

 

A co do Wilta: nawet jakby dotrwał do mojego daaaaalekiego picku w drugiej rundzie, i tak bym się jeszcze zastanawiał czy warto go brać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych trampek, sam gram wlasciwie codziennie z kumplami, nawet na dosyc wysokim poziomie i od zawsze preferuje gre w zwyklych trampkach czy innych podobnych. Duzo lepiej sie w nich gra, przynajmniej mi, czuje sie lzejszy, z wieksza latwoscia pakuje ale najwiekszy plus, duzo swobodniejsze kozlowanie. Nie wiem czemu tak jest, po prostu jest, na polce leza jordany za 400zl a ja popylam w butach z placu ;] to tak na marginesie.

wracając do draftu,

Nazwa użytkownika:

tomek123

Dołączył(a):

So paź 22, 2011 2:15 pm

Ostatnia wizyta:

So paź 22, 2011 3:27 pm

Liczba postów:

1 | Znajdź posty użytkownika

(0.00% wszystkich postów / 0.33 posty dziennie)

ym razem poczekajmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tomek jest zaangażowany, już w pierwszym poście dał rozwinięte 3 propozycje co do przebiegu draftu, myślę, że po prostu nie loguje się, ale na forum wchodzi i wszystko śledzi, tak jak kamil. Chill out :wink:

 

Trampki, ach te trampki. Masz wytrzymałe stopy po prostu. Ja niestety mam coś tragicznego z kończynami (mam też kolana jak 40-latek) i gruba podeszwa to w moim wypadku niezbędność. A Nike Hyperdunk nie zmniejszają szybkości ani ciężkie też nie są, ponadto kostka amortyzowana perfekcyjnie. Sprzedaj swoje marnujące się jordany i zainwestuj w ten model :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to to chyba ostatnia taka sytuacja - potem jest już tylko tymczasowy, który ostatnio był dziś:)

poza tym może tomek też nas podgląda incognito i się teraz śmieje z naszego braku cierpliwości.

 

Swoją drogą zazdroszczę trochę tymczasowemu - może wziąć dwóch zawodników pod rząd, w dodatku wciąż będzie to absolutna czołówka all time. Zobaczymy czy dobrze wykorzysta to, że może spokojnie wybrac sobie idealnie pasujące do siebie duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najszybciej ;)

 

Tak jak myślałem, Chamberlain w pierwszej rundzie ;) Nie powiem że to zły wybór - wręcz przeciwnie - bardzo dobry! Sam nad nim myślałem, ale stwierdziłem że ciężko będzie zbudować na nim Drużynę. Chamberlain to wyśmienite indywiduum, ale nie za bardzo lubił dzielić się piłką z innymi (statystyki tego nie oddają, ale wystarczy że spojrzycie na ilość rzutów na mecz Wilta, i już będziecie wiedzieć o co mi chodziło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja. Chamberlain był jaki byl i wymagal od druzyny by uczynila go swoim liderem w ofensywie. Ale nie zapominajmy ze wielu z szeregu innych najlepszych graczy rowniez nie lubilo dzielic sie pilka :) ot chocby taki bryant, barkley czy shaq. Teraz przede mna wyzwanie by dobrac Wiltowi kompanow ktorzy dostarcza mu pilke w pomalowane i beda swietni w innych aspektach basketu (twarda obrona, nieustepliwosc, poswiecenie sie dla druzyny), a takze dodadza inne opcje w ataku jak dobry rzut z dystansu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj się zgodzę :) Jeśli uda Ci się dorwać dobrych walczaków, którzy w żaden sposób z Wiltem nie będą się "kłócić" na parkiecie, to uznam Twój wybór za steal. Ja stwierdziłem że biorąc Wilta, niestety nie zapewnie mu odpowiednich ludzi do pomocy. Z Hakeemem będzie prościej. Przynajmniej mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.