Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Paul Lukas potwierdził, że jego źródła potwierdziły iż to logo jest prawdziwe. Dla mnie nie nie i jeszcze raz nie. Orkągłe logo po raz kolejny, czarny to chyba wprowadzili na złość Sterlingowi, a koszulki wyglądają tandetnie przy takim położeniu numerów i z logotypami zamiast wordmarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike zaczęło już rozmowy z NBA na temat kontraktu. Nowa umowa miałaby wprowadzić logo producenta (Swoosh lub Air Jordan) na koszulki i spodenki czyli coś co dotychczas było tylko na replikach/swingmanach i nie jest to wymysł nike'a tylko Silvera. Na razie nie wiadomo co zrobi Under Armour, czy też złoży ofertę i zasiądzie do rozmów. Z innej beczki za rok Sprite nie będzie już sponsorował konkursu wsadów gdyż NBA podpisało umowę z Pepsi kończąc tym samym erę Coca-Coli w NBA, za to Coca-Cola podpisała kontrakt z MLS kończąc tym samym panowanie Pepsi w MLS, ot taka zamiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe Clippers:

LA-Clippers-New-Logo-and-Uniforms-Leaked

 

Więcej: www.uni-watch.com/2015/04/20/uni-watch-exclusive-more-clippers-leaks/]

 

Dalej brzydkie to jest. Okej zgodzę się, że główne logo jest do zmiany, bo zbyt podobne do Lakersów, ale cała reszta jest w porządku i nie potrzeba zmian. Na CCSL widziałem kilkanaście lepszych projektów od tego co ma być w nowym sezonie.

 

Swoją drogą ktoś na CCSL kiedyś wspomniał, że:

I can't confirm nor deny the existence, but if you like the new UNCW logo or the 1980's Detroit Pistons logo, you might be happy.

 

I faktycznie:

78039712015.gif

+

lgv5ssjmmchyoe66kkvh0tlzd.gif

=

nowe logo Clippers

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zmianę w NBA otóż nowym dostarczycielem skarpetek będzie firma Stance (ta sama, która ma kontrakt z Wade'm) tym samym zastępując markę For Bare Feet (w skrócie FBF). Jak ważna jest to zmiana? Otóż nowa umowa zerwie z dotychczasowym wizrerunkiem gdzie u siebie grano w białych skarpetkach a na wyjeździe w czarnych. Teraz kolory skarpet mają być dopasowane do kolorów drużyny, a możliwe także, że wariacje na temat wzorów będziemy mieli nie tylko na święta. Dodatkowo logo Stance pojawi się na skarpetkach obok loga NBA co wcześniej też nie miało miejsca (a to już tylko kroczek od pojawienia się loga producenta na koszulkach i spodenkach):

NBA-Stance-Socks-Featured.png

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

76ers odświeża swój wygląda oraz jest kolejnym zespołem, który dołącza do klubu okrągłego loga:

New-76ers-Logos.pngchoć akurat w ich przypadku ma to rację bytu, gdyż wg mnie ten prostokąt wyglądał trochę jak pół dupy zza krzaka. Przy okazji poprawiono linie na piłce. 18 czerwca mają za to zostać pokazane nowe stroje, które mają łączyć lata 60-te, 70-te i 80-te. Kilka dni wcześniej, bo 6 czerwca swoje stroją zaprezentują Bucks.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się przcieki świątecznych strojów na nowy sezon: https://s3.amazonaws.com/adidas-team/SLD_Licensed/NBA/2015/NBA_EV15_AP_XMAS/index.html#?page=0

 

Nie ma jednak w nim wszystkich uniformów. Tutaj jeden z ciekawszych pokazany przez Paula Lukasa z Uni-Watch dla Hawks:

hawks2.png

 

Now logo na gumce, dodany kolor limonkowy, czerń plus wzorek (świąteczny?). Szykuje się zmiana u Hawks i to duża.

Niestety Lukas nie chce ujawniać strojów dla Bucks, 76ers i Raptors, a w innym katalogu, który znalazłem nie są one ujawnione: https://s3.amazonaws.com/adidas-team/SLD_Licensed/NBA/2016/NBA_SP16_AP_INLINE/index.html#?page=18 (możecie zobaczyć nowe HWC oraz poczytać o zmianach jakie będą w przyszłym sezonie).

 

Logo, które będzie na plecach świątecznych koszulek:

seal.png

 

Przyznam się szczerze, że mi się te koszulki podobają, o wiele lepsze niż te jednokolorowe, z rękawkami czy te co były w tym sezonie. Przypominają mi trochę koszulkę Detroit Red Wings z Winter Classics z zeszłego sezonu

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.