Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi, ale wrzucił to zdjęcie w poście w którym dziękował fanom z Brooklynu: http://instagram.com/p/wsOy5QK7MV/

Swoją drogą mogli by już oficjalnie potwierdzić i pokazać ten strój, bo wiadome jest o nim praktycznie odkąd Nets się przenieśli.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie to logo tak średnio się widzi, jako drugie logo czy logo na parkiet ok, ale jako główne? Za nudne. Dinozaur z domieszką fioletu oraz latających Vince'a i Tracy'ego w dwukolorowych koszulkach to było to.

 

Kings rozegrali ostatnio mecz w swoich retro strojach:

460933320.jpg

563225_Kings-Celtics-Basketball.5.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A teraz małe WTF związane z Chicago Bulls i ich alternatywnym strojem. Pamiętacie zapewne tę reklamę z Derrickiem Rose'm:

https://www.youtube.com/watch?v=nxRmUDX99BU

bardzo dobrze w niej widać, ze ma on na sobie trzeci strój z dodanymi paskami.

 

Otóż wydawałoby się, że to w nim Byki będą grać na stałe, ale okazuje się, że jest inaczej. 19 stycznia przeciwko Cavs zagrali w tym:

18897785594183342106.jpg

Wydaje się, że to ich standardowy trzeci, ale spójrzcie na kołnierz i ramiączka, kolory są zamienione pod takie jak są w wyjazdowym. Idźmy dalej, 25 stycznia zagrali w czymś jeszcze dziwniejszym, bo w tym:

59559071094718618037.jpg

 

Tutaj dodatkowo modyfikację przeszły spodenki. Co jest śmieszne, żadna z tych dwóch powyższych koszulek nie została ani słowem wspomniana w katalogu adidasa a także nie było co do nich żadnych plotek. Żeby było jeszcze ciekawiej to w sklepie NBA żadna z tych koszulek nie jest podpisana ani jako "Alternate" ani jako "Pride" ani jako cokolwiek tylko po prostu "Black Short Sleeve jersey" i "Black jersey".

 

Jestem naprawdę ciekawy czy mimo wszystko zobaczymy ten strój z reklamy adidasa. Według mnie tak, ale posiadanie 3 alternatywnych w jednym sezonie (a może jeszcze wrócą do klasycznego)? Tego jeszcze w NBA nie grano

 

 

EDIT: Oto co założą Warriors i Rockets z okazji nowego roku w Chinach:

B8UL1FZCQAA9y0l.jpg

lunarnewyear15release.jpg?itok=Qq6N15Pr

(to zdjęcie to akurat photoshop, choć z oficjalnej strony Rockets, zastanawiają te same spodenki co w zeszłosezonowym stroju na święta).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byloby w ogole najlepiej, gdyby po prostu (bulls) wrocili do tych strojow z 95/96.

wowczas uwazane za jedne z najgorszych ever dzis wszyscy za nimi tesknia. nie rozumiem tez regulacji nba dot. powrotu, ja dalbym furtke, by zespol mogl powrocic na stale do jakiegos stroju. w nba mozliwe sa tylko zmiany, korekty i pojscie do przodu. niestety...

 

strojow gsw i rox komentowac nie bede...

te bulls bez paskow tez ok

 

stroje asg super, choc brakuje mi east-west

stroje nets bylyby super gdyby nie te rekawki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać adidasowi jedno, że w tym roku na ASG przygotował dobre komplety. Dziwi mnie tylko, że ten z Rising Stars w sklepie NBA wyglądają inaczej (kolekcja City Lights) tzn. boki nie mają paska a mają trójkąty jak Kings. Reszta jest bez zmian. Jestem ciekaw spodenek do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.