Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Ten strój to chyba powinien być ten "Pride" właśnie, choć ciężko już trafić za nimi co jest czym. Faktycznie wygląda to jak pizama z plecakiem. Podoba mi się mina Oladipo na tym zdjęciu:

ByttJ4oCMAAOFhh.jpg

mówiącą coś w stylu "Ty, koleś! Ja naprawdę mam w tym ku$%a grać?"

 

Rozgrzewkowe stroje na nowy sezon (w tym przypadku akurat Hornets):

10249200_770049799726637_320323858_n.jpg

 

 

Dodatkowo Rockets mają w planach na sezon 15/16 zaprezentować dwa nowe alternatywne stroje plus prawdopodobnie dodadzą kolejny alternatywny w sezonie 16/17 (czyli jeśli dobrze liczę ostatnim sezonie adidasa w nba). W tym sezonie za to dodają chińską koszulkę i wygląda ona tak:

Byunh5cIEAEJZYu.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DH nie zmienia numeru, to jest oznaczenie w którym roku koszulka wchodzi do gry a Rockets wg serwisu Clutch Fans mają jej użyć 21 lutego 2015 przeciwko Raptors.

 

Cavaliers po raz 3 w przeciągu 4 lat zmieniają parkiet:

 

Raptors zaś będą biegali z taką naszywką na ramieniu:

Toronto-Raptors-20th-Anniversary-Jersey-

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Indiana Pacers najprawodpodobniej zmienią wygląd parkietu:

10712732_569935039799140_383189481918868

 

Na tym zdjęciu pole 3 sekund jest żółte a auty granatowe gdzie obecnie mamy tam granat i jaśniejszy kolor parkietu. Jak dla mnie po tym skrawku jest to zmiana mocno na plus.

Dodatkowo kosmetycznej zmianie uległa koszulka mianowicie przy żółtym kształcie pierwszą linią jest linia siwa a nie biała jak było poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Indiana Pacers najprawodpodobniej zmienią wygląd parkietu:

 

 

Na tym zdjęciu pole 3 sekund jest żółte a auty granatowe gdzie obecnie mamy tam granat i jaśniejszy kolor parkietu. Jak dla mnie po tym skrawku jest to zmiana mocno na plus.

Dodatkowo kosmetycznej zmianie uległa koszulka mianowicie przy żółtym kształcie pierwszą linią jest linia siwa a nie biała jak było poprzednio.

 

To jest zdjęcie zrobione na parkiecie treningowym, a nie na tym na którym rozgrywają mecze. Obydwa są w tym samym budynku swoją drogą i Pacers najchętniej używają tego głównego w trakcie treningów.

 

Tu dla porównania widać parkiet główny Bankers Life Fieldhouse:

10601948_333611090144551_2016172875_n.jp

 

A tu z parkietu treningowego:

10598720_1549495345280940_1447991841_n.j

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wstawić w poprzednim poście, ale zapomniałem. Otóż na Ebay'u (Link do aukcji) można znaleźć spodenki od stroju "Pride" Nets, wyglądają one tak:

Nets-Alt.png

 

Krótko, jest to strój z lat 80'tych (używany zresztą wcześniej przez Nets m.in w finałach w 2002 roku) wyprany z kolorów plus dodane rękawki (jak każdy strój z serii "Pride"), Paul Lukas z Uni-watch pisał o tym stroju już na początku roku.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.