Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Microlab, będzie coś więcej, będzie pełny rebranding (mam jednak nadzieję, że oszczędzą parkiet i zmienią na nim jedynie loga). Tutaj przegląd logotypów:

10349872_10102586142756248_3223234962465

 

a tutaj strona jaką stworzyło Bucks na tę okazję: http://www.nba.com/bucks/SeeTheFuture ("impreza" ma się zacząć 3 dni wcześniej niż zakładali na początku).

Schemat kolorów będzie zbliżony do tego jaki ma Reno Bighornes (drużyna z D-League, która jest podrużyną dla Kings).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie tak, to już oficjalne.

nba_bucks-primary_final_1294x1572.jpg

nba_bucks-secondary_final_1296x1296.jpg

nba_bucks-tertiary_final_1220x1388.jpg

 

Kolory:

Zielony - oznacza lasy i rozmaite krajobrazy znajdujące się w Wisconsin, dodatkowo to kolor, który jest z Bucks od początku istnienia

Kremowy - nawiązuje do kremowych cegieł które wytwarzane są z gliny wydobywanej w Milwaukee

Niebieski - rzeki i jeziora, które znajdują się w stanie Wisconsin.

 

Stroje mają być pokazane pod koniec maja/na poczatku czerwca. Parkiet zaś w sierpniu.

 

a tutaj pogląd na koncepty logotypów:

2jcdnjl.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa fotka:

CCj4kbdUEAA71wb.jpg

 

To co mi się poboda to to, że nie zmieniają parkietu calkowicie tylko aktualizują ten obecny o nowe loga czyli tak jak miałem nadzieję, że zrobią. Druga rzecz to na stroje powraca to czego wyczekiwała rzesza fanów Bucks czyli "Irish Rainbow". Przy okazji widać jeszcze kilka innych konceptów.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe grafiki Bucks są bardzo fajne. W sumie to tylko unowocześnienie. Podobają mi się odniesienia do regionu, cenię coś takiego :)

 

Natomiast Czarodzieje mają jak dla mnie chyba najsłabszy parkiet w lidze i logotypy (szczególnie to alternatywne, z dłonią :D ). Zmiana na tarczę to jednak IMHO krok w dobrym kierunku. Wygląda to nowe lepiej niż poprzednie no i doceniam też umieszczenie pomnika Waszyngtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.