Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2011/12


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Boston Celtics

 

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Kevin Love 24 64,25

2 Raymond Felton 28 50,20

3 David West 32 48,35

4 Jose Calderon 31 43,85

5 DeMarcus Cousins 22 38,75

6 Channing Frye 29 38,30

7 Wesley Matthews 26 34,10

8 Kenyon Martin 35 33,20

9 Daniel Gibson 26 29,80

10 Luc Richard Mbah a Moute 26 24,10

11 Austin Daye 24 22,45

12 Terrence Williams 25 22,40

13 Rodrigue Beaubois 24 15,25

 

Picki: Brak

 

Średnia wieku: 27,08

 

Salary Cap: 465,00

 

Zapraszam również do mnie potrzebuje kilka fp zejść przed sezonem a nie mam za bardzo czasu obecnie na kminienie trejdów. Do sprzedania sa wszyscy, w sensie rozważę sprzedaż wszystkich ale prosze bez durnych propozycji typu love za yao. you know what i mean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, ogarnąłem aktualizację, po prostu było trudno z czasem ostatnio.

Sprawdźcie, czy wszystko ok, czy wszystkie trejdy zostały wdrożone itd.

Jak ktoś ma czyjś pick 2012, to pisać, ale wszystkie trejdy z pickami 2012 uzgodnione przed napływem nowych userów (t.j. ubiegłoroczny draft) przestały być prawomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sunsów, to to jest teraz zupełnie inna druzyna, powstała na skutek draftu. Tak więc nie przechodzi on na konto Karla, tylko zostaje u Ciebie. Po prostu tą część trejdu trzeba uznać za niebyłą, gdyż Karl nie odziedziczył niczego po Panglossie.

 

Do 20.12 schodzimy z salary, następne dni muszę mieć na wklepanie składów na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin schodzenia z salary zbliża się nieubłagalnie, jeszcze raz zarzucę sieci na potencjalnych nabywców:

Hansbrough, Salmons, Kleiza i Hamilton są na trading blocku, trochę ofert rozesłałem, ale ciągle jestem w punkcie wyjścia. Biorę wszystko co ma mniejszą cenę i nie jest zupełnie bezwartościowe

 

Możecie walczyć o nich na FAs list, albo możecie ich mieć u siebie, you choose ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię coś, bo kilka PMów dostałem.

 

Każdego w zasadzie można ode mnie wyciągnąć, ale w pakiecie z Nashem (wówczas zawodnik powinien być nieznacznie lepszy bądź młodszy).

 

Jeśli nikt nie chce samego dziada bądź w pakiecie (+50 fp, o których się zapomina), to trafi jutro o 23.59 na FA.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Proszę ponownie o wyrzucenie Ilgauskasa ze składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.