Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2011/12


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, popatrzyłem sobie na mój nowy skład i teraz powoli ogarniam, jak to wygląda po trejdach, draftach, itp.

Tyle co wiem, to że jeszcze coś bym zmienił..., no dobra zmieniłbym jeszcze wiele, ale mierzmy siły na zamiary... :D

 

Na pewno przyjmę chętnie jakieś salary, najchętniej pod postacią czegoś młodego; przyjmę również picki tegoroczne, przyszłoroczne, wysokie, niskie. Mogę brać za darmo, jak również mogę coś oddać w zamian - to już pozostawiam wam.

 

Tych co bardzo, ale to bardzo niechętnie bym się pozbywał trochę jest, a przedstawiają się oni następująco:

 

1 JaVale McGee PF/C 24 39.4

4 Danilo Gallinari SF 24 36.65

5 Kyrie Irving PG 20 35

6 Jonas Valanciunas C 20 30

9 Wesley Johnson SG/SF 25 25

11 Xavier Henry SG/SF 21 15

 

Tych co mniej niechętnie, ale również niechętnie, lecz nie tak niechętnie jak tych poprzednich, innymi słowy tych których łatwiej mógłbym się pozbyć ale nie za przysłowiową paczkę czipsów jest trzech:

 

2 Michael Beasley SF/PF 23 39.25

3 Rodney Stuckey PG/SG 26 39.2

12 Omer Asik C 26 15

 

Na końcu pragnę zaprezentować państwu trójkę zawodników, którzy mogą iść tu i teraz za prawie że wszelakie picki - oto oni:

 

7 Brandon Bass PF/C 27 28.95

8 Anthony Morrow SG/SF 27 26.75

10 Donte Greene SG/SF 24 15

 

Niniejszym czekam na propozycję 7 dni w tygodniu, 24h na dobę aż do rozpoczęcia sezonu zasadniczego, który mam nadzieję kiedyś nadejdzie. Czy to będzie GG, czy PM nie ma większego znaczenia, bo i tu i tu napewno odpiszę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze mi coś zaświtało apropos powyższego.

 

Myślę, że będzie czytelniej (łatwiej dla mnie) jak napiszę w osobnym:

 

Rodney Stuckey mógłby nawet pójść w następującym pakieciku: jeden z wyższych tegorocznych picków (najwyższy na tą chwilę to #7 :? ) + przyszłoroczny pick.

 

Jeszcze jeśli chodzi o tych na zielono (Bass, Morrow, Greene) to zamiast picku może mnie zadowolić jakiś PG, może, choć nie musi.

 

Ok, dość pisania z mojej strony...

 

Pozdrawiam po raz drugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie cos tam sprzedam u siebie, aby zejsc z salary. najchetniej Darko Milicica za jakas 15ke. oczywiscie istnieje mozliwosc innego dealu, jednak prosilbym o sensowne propozycje. mam pomysl na zejscie z salary, wiec drastycznych ruchow robic nie bede. kontakt najlepiej na maila geddo(malpa)o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

actually the artile tell us so mnay knowledge about this ,or relative information ,say ,who got the champion this post style is excellent. Very simple and to the point which really helps to learn the content.cheap nhl jerseys

Jasna dupa, nie da się czegoś z tym zrobić - to naprawdę zaczyna być denerwujące - ja kolejno przechodzę z faz: ignorowania, nie przejmowania się, irytacji aż po mały wkurw...

Łatwo się domyślić, którą fazę teraz osiągnęłem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie spoza ligi.

 

Jak to jest do konca z waiverami? Założmy, jak ktoś jest trzeci na liscie waiver priority i ustawi w kolejnosci 3 typa, powiedzmy x, y, z. To gracz "z" na pewno do niego trafi, nawet jesli osoba będąca za nim w klasyfikacji waiver priority ustawi go na wyższej pozycji? Czy właśnie odwrotnie - wtedy yahoo patrzy na czwartego, piatego itd w klasyfikacji waiver priority usera, czy umieścił go "wyżej" na swojej liscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie spoza ligi.

 

Jak to jest do konca z waiverami? Założmy, jak ktoś jest trzeci na liscie waiver priority i ustawi w kolejnosci 3 typa, powiedzmy x, y, z. To gracz "z" na pewno do niego trafi, nawet jesli osoba będąca za nim w klasyfikacji waiver priority ustawi go na wyższej pozycji? Czy właśnie odwrotnie - wtedy yahoo patrzy na czwartego, piatego itd w klasyfikacji waiver priority usera, czy umieścił go "wyżej" na swojej liscie?

gracz "z" trafi do niego pod warunkiem, ze gracze "x" oraz "y" poleca do druzyn z waiverami 1 i 2. druzyna ustawiona wyzej na waiver list ma zawsze pierwszenstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z adminami trza by pogadać, ale zniknęli dawno temu ... dobrze ze chociaż forum jeszcze stoi

Mnie osobiście działy Fantasy wogóle nie interesują i nie mam obowiązku przeglądać tematów z tym związanych. Macie swoich moderatorów (np. ai3)

 

Tym bardziej, że chyba jestem ostatnim z globalnych, który wogóle zagląda na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, co się dzieje z Marem, bo jest jego kolej wyboru już od jakiegoś czasu. Ja 10 dni temu wysłałem mu PMa, ale z tego co widzę do tej pory nie odczytał, co by mogło oznaczać, że od dłuższego czasu się tu nie pojawia...

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :?:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, co się dzieje z Marem, bo jest jego kolej wyboru już od jakiegoś czasu. Ja 10 dni temu wysłałem mu PMa, ale z tego co widzę do tej pory nie odczytał, co by mogło oznaczać, że od dłuższego czasu się tu nie pojawia...

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :?:

 

Pozdrawiam

Dzięki za ten grad informacji... :D

Nadal bez jakiegokolwiek odzewu ze strony Mara, PM wciąż nie odebrany... - to tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś czekał na update'y w tej kwestii... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.