Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa, FBX#2 zaczelo draft rookich 6 dni pozniej i wlasnie nas przegonili w pickach...

Kuuuurwa, nie narzekaj ;]
To bylo stwierdzenie faktu, ze albo ruszylismy z draftem za wczesnie albo niektorzy sie zbytnio ociagaja...

Gdybym chcial ponarzekac to bym wspomnial, ze ostatni trejd klepnalem skandaliczne 5 miesiecy temu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze anulują sezon

draft 2012 się odbędzie w realnym świecie, a jeżeli tak to na jakiej podstawie będą losowane numerki jak sezon będzie anulowany

i co będzie u nas jeżeli trzeba będzie przyznać numerki w drafcie?

zawodnicy rookie moga trafic na FA, nie bedzie u nas draftu. w efekcie nowi rookie poleca z waiverow i po problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze anulują sezon

draft 2012 się odbędzie w realnym świecie, a jeżeli tak to na jakiej podstawie będą losowane numerki jak sezon będzie anulowany

Na to pytanie raczej za wczesnie bo w NBA zapewne tego jeszcze nie wiedza.

W kazdym badz razie to byloby dziwne gdyby juz teraz omawiali sprawe draftu 2012 zamiast "sezonu 2012" ;-)

 

i co będzie u nas jeżeli trzeba będzie przyznać numerki w drafcie?

zawodnicy rookie moga trafic na FA, nie bedzie u nas draftu. w efekcie nowi rookie poleca z waiverow i po problemie.
Taaa, niech zgadne, aktualne Top5 numerow waivera bedzie za, a reszta przeciw ;-)

 

IMHO najlepszym rozwiazaniem byloby po prostu losowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyborem jakiegos zawodnika z 18 pickiem, niech da znać w ciagu 3 dni.

 

Możliwa wymiana w stylu: ktoś za pick i kogoś z mojego składu. Przyjmę też jakikolwiek pick przyszłoroczny.

 

Piszę, bo jak GeDDo zrezygnował z picku, były głosy, że nie dał znać, że nie jest nim zainteresowany. To ja daję znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, postanowiłem coś ruszyć z dealami po kilku miesiącach przerwy, popatrzyłem sobie z kim mógłbym podealować i wyszło mi, że połowa ludzi jest w fazie rebuildingu, kilku jest nad kreską i swój szrot mógłbym wymienić ze szrotem tylko jednej osoby.

Roger, skoro odwołano 2 tygodnie pierwszych meczów, to jaki jest sens schodzić z SC do 30 października?

 

PS. Ponownie ogłaszam, że mam do opi****lenia Shawne Williamsa, Mbah a Moutego i Cartera. Wiem, że to chłam, ale muszę zejść z SC. Jeśli zatem siostro / bracie masz kogoś z niższym SC albo chcesz oddać mi emeryta, to pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.