Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zastanawiam się czy grać jeszcze jeden sezon i znów dopi*****ić Shavlikowi, czy dać sobie siana i odejść w glorii i chwale? Jakieś podpowiedzi?

Powinienes zostac... bo chyba nie chcesz bronic tytulu gorzej niz Dallas Mavericks? ;-)

 

I tez jestem zaniepokojony zmiana klimatu w lidze... ale zwalam wszystko na nowa wersje forum. Odechciewa sie zagladac i dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwórzmy własne forum, będzie jeden wór z tematami o fantasy i tyle. Nazwijmy je www.forum-fbx.pl, poinformujemy ludków ktorzy grają w fbx i zmykamy. Założy ktoś?

 

A poza tym ze względu na fakt, że sprawa tyczy się obecnego majstra fbx1, to przedłużyłem termin zgloszeń do 10 czerwca, druga strona medalu jest taka, że jestem na wakacjach, więc to też jest powód owego wydłużenia :) Nie zmienia to jednak faktu, że pozostał już tylko Lu i chyba się zdecyduje na dalszą grę, wtedy wolnych miejsc w lidze mamy dwa, więc po 10 czerwca najpierw Wirakocza wybierze sobie jeden z dwóch wolnych zespołów (Indiana/Dallas), który przejmie od nowego sezonu, a w spadku jeden zespół dostanie Z33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwórzmy własne forum, będzie jeden wór z tematami o fantasy i tyle. Nazwijmy je www.forum-fbx.pl, poinformujemy ludków ktorzy grają w fbx i zmykamy. Założy ktoś?

Masz na mysli cos takiego: http://www.ligaekspertow.fora.pl/index.php ? Lorak, jak to forum sie spisuje?

 

Choc rowniez trzeba dodac, ze rzucilem teorie iz moze chodzic o nowa wersje forum... ale moze byc ona bledna. Ma ktos jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, długo się zastanawiałem... Raz już chciałem pisać posta, ze zostaję, raz że odchodzę i tak po dłuższym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że formuła po prostu się wyczerpała. Mało funu zostało w zabawie, coraz mniej postów w temacie, a i swój cel osiągnąłem w tym sezonie.

Następca nie będzie miał źle. Ma fundament w postaci Griffina, no i niestarych oraz solidnie punktujących w osobach Josha i Iggy'ego.

 

Problemem będzie Nash, problemem będzie Brand. Brak draftu w najbliższych 2 latach problemem nie będzie, skoro pick i tak oscylował w okolicach 18-20 miejsca. Wyrzucenie na FA czarnego konia końcówki sezonu w osobie Jasona Smitha (skoro przyjdzie A.Davis w drafcie, Jason spadnie na 11-12 miejsce w rotacji) umożliwi następcy dokonywanie swobodnych ruchów na FA.

 

Żeby nie pisać za długo i bez zbytniej tkliwości - dzięki za te kilka lat wspólnej zabawy, poważnych rozkminek, jak np. czy brać w drafcie Roya, czy Tyrusa Thomasa ;]

Sam podstawowy draft robiliśmy bodajże 7 lat temu, a wydaje się że było to tak niedawno...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. W skrypcie już zmienione.

 

W razie co chętnie pozbyłbym się już nazw zespołow, które nie istnieją, w sensie kto przejmie obecne Seattle, to będzie musiał sięzdecydować na nową nazwę, a do wyboru są: Jazz, Thunder, Warriors, Hornets, Grizzlies,

 

Lorak jak będzie chciał, to może zamienić New York Knicks na Brooklyn Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.