Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Deal nie porywa, ale co poradzic...

 

Po cichu licze, ze staruchy Chytrego beda mialy slaby sezon i pick nie bedzie najgorszy. Ridnour przy zalozeniu, ze Rubio w tym sezonie nie pojdzie do NBA i Wolves nie wezma Irvinga nie powinien byc wiele gorszy od Williamsa. Duzo zalozen, ale sklad marny wiec moge sobie na to pozwolic. W najgorszym wypadku moj przyszloroczny pick na tym nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupie picki w 2012 i wkupie sie w top7 tegorocznego draftu(nie obchodza mnie picki 1-3) ale jesli chodzi o tegoroczny draft to raczej draft day trade wchodzi w gre, w kazdym razie zapraszam do dyskusji

Kembe chcesz kupić gnido dworska ?
To potrzebowalby raczej picku z Top5 ;-)

Przeciez Kanter, Vesely i Valanciunas sa pewnie zbyt zieloni by ich draftowac tak wysoko u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Flynn w Rockets. Jest miejsce dla Rubio.

Flynn w Rockets. c***a sobie przy Lowrym i Dragicu pogra.

Hill w Pacers. Będzie napierdalał jak Włoszczowska na Gubałówce.

 

A z nr 1 i 2 jestem w dupie. Mam problem bogactwa i nie wiem kogo wybrać :PPPP

 

Kogo mi radzicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos byl zainteresowany to moj tegoroczny pick 11 jest do wziecia. najchetniej spakowalbym to razem z jakims grajkiem ode mnie w zamian za cos nieznacznie lepszego

Tez bylbym zainteresowany jakims trejdem, ale tak sie zastanawiam czy jest jakikolwiek sens wymian w tej chwili zamiast przed naszym draftem? Duzo niewiadomych, wiec trudno o roznorodnosc opinii, a czas nie cisnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.