Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam pierdolisz ;]

ja mam chyba 16 i wmowilem sobie chyba ze 3 steale, ten draft w kweitniu smierdzial w maju byl taki sobie a w czerwcu byl naladowany

wiecie jak cipa laski po dobry gangbangu naladowany

tak wiec jaram sie

 

jak dla mnie ten draft i tak nigdy od niczego nie zalezal , wiec miejmy go za soba, moze jakas wkretka sie zrobi sezonem, moze cos z tego bedzie, jakies zamieszanie, trade talks itp itd

w koncu pare osob ma zejsc z salara a ja wciaz za malo was gwalcilem moimi ofertami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy startujemy.

Wg mnie powinnismy poczekac przynajmniej do momentu az sie zacznie free agency w NBA. Przeciez nawet jak sie dogadaja z CBA to wciaz maja do zalatwienia takie drobazgi jak "kto gdzie wyladuje", trejdy itp co jakby ma istotne znaczenie dla rookasow.

 

jak dla mnie ten draft i tak nigdy od niczego nie zalezal

Bo to nijak nie Twoj styl...

 

wiec miejmy go za soba, moze jakas wkretka sie zrobi sezonem, moze cos z tego bedzie, jakies zamieszanie, trade talks itp itd

w koncu pare osob ma zejsc z salara a ja wciaz za malo was gwalcilem moimi ofertami

... o czym zreszta dobrze wiesz, ale sa przeciez GMowie ktorzy graja jakby czekali na draft caly rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemme tell you sth wilQ

1. Jakbys robil wykres kiedy w naszej lidze sie cos dzieje a kiedy nie to okres wakacyjny a dokladniej 23 kwiecien - 1 wrzesien to jest najnudniejszy okres w naszej lidze, nikt nic nie robi a jak juz robi to niezwykle rzadko rok w rok

2. NBA draft juz byl i nie czekal na FA i na lockout wiec czemu my mamy czekac

3. Ludzie draftuja nie po to by to zaraz wymienic tylko zeby co najmniej pol roku posiedziec popatrzec i pomyslec, draft to przyszlosc nie terazniejszosc

 

jak dla mnie nie wiem czemu ten rok ma byc inny niz wszystkie i nie wiem na co ten draft ma wplynac a na co ma wplynac lockin lockout

jedyna sytuacja jaka widze to taka ze nagle sciagaja lockout mamy krotsze okno transferowe mniej czasu na GMowanie i strategizowanie a tu jeszcze trzeba bedzie zrobic draft gdzie kazdy ma 2 dni na wybor co daje 40 dni

sory ale jak dla mnie to troche slaby pomysl zeby czekac na cos co ma zaden wplyw na nasz draft

 

powodow do glosowania nie widze bo jest regulamin ktory wyraznie mowi

jak kogos nie bedzie to mozemy laskawie poczekac ale zeby czekac na realnba to juz gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem draft moglibyśmy zrobić.

 

Nie było summer league, czekać nie będziemy na mecze przedsezonowe, bo nie wiadomo czy w ogóle się odbędą.

 

Startujemy dziś po południu, odpowiedni temat się pojawi z biegiem dnia. Umówmy się, że nie gonimy, ale też nie robimy sobie jaj i nie czekamy z wyborem tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezalogowanych jest wciąż 8 ekip, więc przypominam, że można się logować.

 

Philadelphia 76ers - Chytruz

New York Knicks - Lorak

Indiana Pacers - Radzio

Toronto Raptors - Dunk Fan

Detroit Pistons - Findek

Houston Rockets - Jendras

Los Angeles Clippers - ai3

Los Angeles Lakers - Antek

 

btw ze względu na wciąż niewiadomy termin zakończenia lockoutu jednogłośnie przyjęto jednoroczną zmianę do regulaminu ;) mówiącą o terminie zejścia z salary do poziomu wymaganego. Zawsze jest tak, że z salary trzeba zejść w terminie 48h po zakończeniu rookie draftu.

 

Nowym terminem zejścia z salary jest 31 październik, więc przedzień oficjalnego startu sezonu NBA. Myślę, że to sprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.