Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Damn, postanowiłem coś ruszyć z dealami po kilku miesiącach przerwy, popatrzyłem sobie z kim mógłbym podealować i wyszło mi, że połowa ludzi jest w fazie rebuildingu, kilku jest nad kreską i swój szrot mógłbym wymienić ze szrotem tylko jednej osoby.

Ano nie jest zbyt ciekawa sytuacja trejdowa... a lockaut nijak nie pomaga bo jest wiecej niewiadomych niz zwykle.

 

Roger, skoro odwołano 2 tygodnie pierwszych meczów, to jaki jest sens schodzić z SC do 30 października?

Moze po prostu zrobmy tak, ze "trzeba zejsc z SC do 1 rozegranego meczu w sezonie 2011/12"?

Od momentu jak sie dogadaja musi minac ze 3-4 tygodnie, wiec to chyba wystarczajace okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie spodziewałem się odwołania spotkań stąd też termin 31.10. no ale teraz sytuacja się troszkę zmieniła, więc propozycja by zejść z salary do dzień przed pierwszym meczem (o ile ten dzień w ogóle nastąpi) wydaje się sensowne.

 

Więc czas na zejście z sc się wydłuża do momentu rozegrania pierwszego meczu w sezonie 2011/2012.

 

Po ostatnim wyborze w drafcie wklepię składy i coś powalczymy na waiverze, to akurat się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem k**** ale troche wam odjebalo

zejsc z salary w dniu pierwszego meczu to jak zdecydowac sie na dziecko w dniu narodzin

lekka przesada

ogolnie moze zrobmy no cap season

nie mowie ze 30 pazdziernik ma sens czy go nie ma

ale dzien w ktorym rozpczyna sie sezon to jest najgorszy sezon jaki slyszlaem

 

na bank sie na to nie godze bysmy juz wystawiali rostery a ktos gral zawodnikami

nie widze by ktokowliek przez swoje niechciejstwo, lenistwo i brak finezji mial miec przewage nad reszta ligi bo tym to bedzie

 

proponuje cos innego

jak ustala kiedy jest pierwszy mecz sezonu to ruszaja obozy i FA period - czyli to bedzie dokladnie jakis miesiac

niech kazdy ma 2 tygodnie od momentu dogadania sie przez NBA z NBPA

ale na nic za nic i nigdy nie zgodze sie na to bysmy rozegrali choc jeden mecz a ktokolwiek mial team overSC

NIGDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie mi choc jeden powod dla ktorego ktokowliek z slaary powyzej 460 ma miec przywileje ktorych nie maja inni

 

jestem w stanie pojsc na to

jestes over460 nie masz prawa do waivera nie masz prawa wystawiac zawodnikow na aktywny slot

mowie od razu ze nie bawie sie w takie cos ze ktos wystawi zawodnikow na aktywny slot majac salary powyzej 460

zawsze tak gralismy i taki jest glowny cel SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejsc z salary w dniu pierwszego meczu to jak zdecydowac sie na dziecko w dniu narodzin

Nie tego dnia tylko max do tego dnia.

Znaczy sie w dniu 1 meczu juz moznaby wyciagac konsekwencje wobec GMow powyzej limitu.

 

jestes over460 nie masz prawa do waivera nie masz prawa wystawiac zawodnikow na aktywny slot

mowie od razu ze nie bawie sie w takie cos ze ktos wystawi zawodnikow na aktywny slot majac salary powyzej 460

zawsze tak gralismy i taki jest glowny cel SC

Nie bardzo rozumiem Twoja panike i reakcje - przeciez mamy w regulaminie zapiski odnosnie takich spraw.

W komisza przestales wierzyc czy jak? Zwlaszcza, ze ban ruchow od 1 dnia sezomu bedzie raczej bolesny.

 

BTW, nie ma to jak 3 minuty na przemyslenie sprawy, co? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed pierwszym meczem, to dzień przed pierwszym meczem, kto do tego czasu nie zejdzie z salary, to mu "pomogę" i nikt w pierwszym dniu grania nie wystawi składu będąc over the cap.

 

Zresztą z tego co pamiętam (nie chce mi się tego teraz sprawdzać) komisz ma funkcję zablokowania zespołu pod kątem wystawiania składu na yahoo i na pewno z tego skorzystam gdyby komuś się nie chciało zejść z salami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się pomyliłem w poprzednim poście, którego już zresztą skasowałem. Składy wklepałem dzisiaj, w sumie nie ma żadnych problemów, bo brakuje tylko trzech ludków i to wszystkich w składzie Dallas Mavericks Popka tj.

 

Nenad Krstić - zrezygnował z NBA na korzyść CSKA na cały sezon,

Yao Ming - zrezygnował z NBA na korzyść emerytury,

Mike Bibby - nie mam pojęcia dlaczego go nie ma, ale to chyba nie problem.

 

Jutro do południa wklepię kolejność waiverów i ruszamy z fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do południa wklepię kolejność waiverów i ruszamy z fa.

nie bardzo rozumiem jak mamy ruszac z fa, skoro sa niektore ekipy ponad salary cap? w poprzednich sezonach do tego czasu wszyscy musieli byc ponizej 460 fp, a teraz nie musza? moim skromnym zdaniem jesli mamy ruszac z fa, to powinnismy najpierw ustalic termin do ktorego wszyscy musza znalezc sie ponizej 460 fp. no i doperio po tym terminie wystartowac fa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie troszkę się rozpędziłem :)

 

Nie ma problemu, zrobimy tak - porozumienie (o ile zostanie osiagnięte) sprawi, że pierwszy mecz sezonu będzie rozegrany 30 dni po tym fakcie, przynajmniej tak to rozumiem. Więc czasu na zejście z salary od tego momentu będzie 25 dni, potem 3 dni fa i potem sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobra ludziska bo w gre wchodzi decertyfikacja a to oznacza stracony sezon

wiec chcialbym abysmy ustalili sobie metode w ktorej bedziemy draftowac w przypadku utraconego sezonu

 

1) NHL system - znajde pozniej to wrzuce

2) kazdy robi power ranking -> podsumowujemy i dolna 5 robi losowanie

3) taka sama kolejnosc jak byla

4) wasze sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli losowanie to przy wykorzystaniu wag prawdopodobienstwa wylosowania wysokich numerow w zaleznosci od sily druzyny. Moze poza druzyna Peweego nikt sie chyba znacznie nie wzmocnil w ostatnim drafcie, ani na rynku transferowym wiec mozna w pewnym stopniu wykorzystac rozstawienie zeszloroczne. Wprowadzenie losowania przy zachowaniu wspomnianych wag moze sprawic, ze sam draft bedzie ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludziska bo w gre wchodzi decertyfikacja a to oznacza stracony sezon

wiec chcialbym abysmy ustalili sobie metode w ktorej bedziemy draftowac w przypadku utraconego sezonu

A powinnismy o tym dyskutowac w listopadzie, a nie w polowie 2012 poniewaz...?

IMHO dopoki istnieje szansa, ze sezon sie odbedzie jest to po prostu zbedne.

Zwlaszcza, ze timing tej sciemy, tzn grozby, z decertyfikacja ladnie sie zbiegl z nastepnymi negocjacjami.

 

BTW, gdyby to jednak nie byl blef ze strony graczy to raczej bysmy sie musieli zastanawiac nie nad draftem 2012 tylko nad sensem istnienia ligi w obliczu wieloletniej batali sadowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co się nie śniło szwajcarskim naukowcom CERNu wydarzyło się w FBX. Oto właśnie w jeden sezon zawodnicy postarzeli się o 2 lata. O ile cieszę się, że opierdoliłem Raya Allena Rogerowi, to do czasu inauguracji zabawy Nash zapewne odejdzie mi do lepszego świata w wyniku marskości wątroby, raka płuc, obcierek fallusa, czy innych schorzeń powstałych w czasie, gdy ma się za dużo czasu...

 

No nic, do zobaczenia za rok...

 

Aha, trzeba by przemyśleć, co robimy z draftem rookies. Podwójne opakowanie najgorszych składów najlepszymi graczami niezbyt mi się podoba. Losowanie to także nie najlepszy pomysł. Myślałem o tym żeby anulować draft tegoroczny i wrzucić graczy z tego i przyszłego sezonu do jednego wora i z nich wybierać (i zrobić np. 2 rundy). Wiem, że rozwiązanie nie jest doskonałe, no ale coś trzeba zrobić - poddaję pod dyskusję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, trzeba by przemyśleć, co robimy z draftem rookies.

Wciaz uwazam, ze dopoki sezon nie jest oficjalnie odwolany nie ma co sie martwic na zapas, ale...

 

Podwójne opakowanie najgorszych składów najlepszymi graczami niezbyt mi się podoba. Losowanie to także nie najlepszy pomysł. Myślałem o tym żeby anulować draft tegoroczny i wrzucić graczy z tego i przyszłego sezonu do jednego wora i z nich wybierać (i zrobić np. 2 rundy).

... to wg mnie najgorsza z dotychczasowych propozycji ;-) Tzn laczylbys wady wielu rozwiazan na raz - dodatkowe wynagrodzenie skladow zarowno przez powtorzenie kolejnosci dwa razy jak i przez to, ze #1 2012 > #1 2011, namieszalbys w trejdach juz przeprowadzonych i w dodatku co Ci zawinil draft 2011?

 

BTW, skoro temat sie powtarza to wg mnie jest jedno proste wyjscie z sytuacji: zrobmy to samo co NBA.

Tzn jak juz odwolaja sezon to sami beda musieli wykombinowac sposob na przeprowadzenie draftu i po prostu przeniesmy ten sposob na nasza lige [pewnie to bedzie cos ze srednimi z ostatnich 3-5 sezonow, ale cholera ich wie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to wg mnie najgorsza z dotychczasowych propozycji ;-) Tzn laczylbys wady wielu rozwiazan na raz - dodatkowe wynagrodzenie skladow zarowno przez powtorzenie kolejnosci dwa razy jak i przez to, ze #1 2012 > #1 2011, namieszalbys w trejdach juz przeprowadzonych i w dodatku co Ci zawinil draft 2011?

No ja pierdolę, jak ja kocham takich piździszonów jak Ty...

 

Napisałem "propozycja do dyskusji" i pojawia się tu taki ancymon, który w kilku słowach pisze, że jest c***owa i na tym kończy swą jakże zajebiście merytoryczną wypowiedź spierdalając do swojej lisiej norki by walić konia do 17:30...

 

zrobmy to samo co NBA.

i to jest k**** merytoryczna propozycja jakiej oczekiwałem. Brawo :wink:

 

niestety chyba tylko podmiot liryczny wie, co autor miał na myśli. W kazdym razie jeśli ma być jak w NBA, to ja chętnie poczekam na groupies, powitam w naszym FBX Davida Sterna, pogram w Miami, obejrzę mecz w MSG, pochodzę z giwerą przy szafce Chytruza...

 

C'mon, o co Ci chodzi człowieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "propozycja do dyskusji" i pojawia się tu taki ancymon, który w kilku słowach pisze, że jest c***owa i na tym kończy swą jakże zajebiście merytoryczną wypowiedź

Podalem trzy powody co jest z nia nie tak. Czy skladajac "propozycje do dyskusji" nie oczekiwales, ze ktos bedzie smial napisac o niej cos zlego? Bo jak dla mnie wytkniecie jej glownych wad jest wlasnie ta dyskusja.

 

niestety chyba tylko podmiot liryczny wie, co autor miał na myśli.

Huh? Co w tym wyjasnieniu bylo takiego skomplikowanego?

NBA ma draft do przeprowadzenia w 2012 i bez sezonu tez musza jakos nietypowo ustalic kolejnosc. Oczywiscie na dzisiaj tego nie wiadomo, bo jak juz wielokrotnie wspominalem, jest za wczesnie by sie zajmowac tym tematem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.