Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Było 96h, trochę przymknąłem oko na przekroczenie terminu, ale nie ma na co czekać.

 

Mam nadzieję, że teraz to sprawniej pójdzie.

 

Pamiętajcie o deadline na zejście z salary poniżej progu. Bez względu na to co nas czeka w przyszłym sezonie i czy w ogóle on dojdzie do skutku deadline przypada na 31 października 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo obiecał, że mimo problemów z wejściem na forum wybierze w ciągu dwóch dni, więc zmieści się w limicie czasowym na wybór.

11. GeDDo zrezygnował z wyboru w drafcie

Um, to nie moze go komus oddac za [pol]darmo? Chetnie przygarne taka sierote ;-)

Swoja droga, intrygujaca decyzja jak ma w skladzie np Redda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo obiecał, że mimo problemów z wejściem na forum wybierze w ciągu dwóch dni, więc zmieści się w limicie czasowym na wybór.

11. GeDDo zrezygnował z wyboru w drafcie

Um, to nie moze go komus oddac za [pol]darmo? Chetnie przygarne taka sierote ;-)

Swoja droga, intrygujaca decyzja jak ma w skladzie np Redda...

ciezko jest zrobic sensowny wybor w obecnej sytuacji. dlatego tez rezygnuje. pick byl do sprzedania za jakikolwiek przyszloroczny, ale nie bardzo mialem jak to oglosic. no a ze Wam sie spieszy, to chyba najwlasciwszym wyjsciem bylo zrezygnowanie z tego picku. dzieki czemu nie bede Was spowalnial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko jest zrobic sensowny wybor w obecnej sytuacji. dlatego tez rezygnuje. pick byl do sprzedania za jakikolwiek przyszloroczny, ale nie bardzo mialem jak to oglosic. no a ze Wam sie spieszy, to chyba najwlasciwszym wyjsciem bylo zrezygnowanie z tego picku. dzieki czemu nie bede Was spowalnial.

Jak widac ruszyl z kopyta po Twoim picku... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac ruszyl z kopyta po Twoim picku... ;-)

na to akurat wplywu nie mam. swoja droga, zupelnie nie rozumiem tego limitu na wybor. nie zapowiada sie aby ligi ruszyla w najblizszej przyszlosci, wiec po jaka cholere sie spieszycie w tym draftem?

 

swoja droga, jakby ktos cos chcial ode mnie ze skladu kupic, to zapraszam. najlepiej pisac na maila geddo(malpa)o2.pl, gdyz po powrocie na pewno bede mial mozliwosc szybkiego odpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzuciłem tempo z premedytacją, bo potem jak nagle ruszymy z sezonem, bo lockout sięskończy, to nie będziemy w dwa dni robić draftu, zapisywać się do ligi, wklepywaćskłady i schodzić z salary.

 

Brakuje nam tylko Pacers, więc Radzio mu się zapisać do ligi. Nie wiem jak się z nim skontaktować, bo jak już mail z yahoo nie pomaga, to nie znam innych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam tylko Pacers, więc Radzio mu się zapisać do ligi. Nie wiem jak się z nim skontaktować, bo jak już mail z yahoo nie pomaga, to nie znam innych możliwości.

A propos, to nie jest wielka czerwona flaga?

Zwlaszcza, ze draft rookich jest co roku o tej samej porze, wiec trudno byc zaskoczonym, ze cos sie tu dzieje we wrzesniu. Plus ile pickow bylo przydzielanych automatycznie w poprzednich draftach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga - do wszystkich posiadaczy starych dziadów i innego koszykarskiego szlamu. Ja też mam dziadów i szlam. Jeśli chcesz oddać swoich dziadów i szlam, może zainteresują Cię moi. Oto wybrańcy:

 

7 Vince Carter 34 32,70

5 Elton Brand 32 47,55

11 Shawne Williams 25 23,20

6 Jason Richardson 30 36,85

8 Jamal Crawford 31 29,15

 

Ponadto mogę opylić:

10 Luc Mbah a Moute 25 24,10

13 Marco Belinelli 25 20,70

choć z Belinellim może być trudno, bo ma s5 i niskie SC.

 

Mogę też sprzedać Nasha, ale pewnie jak zwykle dostanę w zamian Dragica czy inne ścierwo

 

Aha, muszę zejść z SC o kilkanaście FP. W przypadku ciekawej oferty nie wykluczam oddania Kwamego (poważnie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza zejść z salary.

 

W sumie chciałbym żeby w zespole zostali Gasol, Rondo, Scola, Martin, Jax, Gallinari, Daye i Henderson, więc wybór robi się nieciekawy i niewielki.

 

Jak ktoś chce Allena, Hedo, Terry to dorzucam przyszłoroczny pick, Davis i Kleize, więc jak widać same rarytasy, no ale może ktoś się skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.