Skocz do zawartości

[west] 1 Runda [2] Lakers vs [7] Hornets


badboys2

Kto i w ilu  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu

    • Lakers 4-0
    • Lakers 4-1
    • Lakers 4-2
    • Lakers 4-3
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
    • Hornets 4-0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię o sobie, tylko o społeczności forumowej, w tym o tobie.

 

Była ogólna erekcja na widok wjazdów Róży, a Steve był Nashty, bo grał epickie picki z Hammerem. Paul ukrywał się w cieniu...

 

Na chwilę obecną ciężko mi stwierdzić, starć między Żółtymi a Szerszeniami oglądałem 1(jedno), a to mała próbka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas uznawałem CP3 za top1 i się śmiałem ze znawców, którzy go wyrzucali poza pierwszą trójką, a byli nawet i tacy.

Paul to obok Howarda i Lebrona najbardziej wartościowi gracze w lidze. Co do Lebrona i wyników Miami, to nie można mieć pretensji, że nie potrafi grać z Wadem, to tak jakby wrzucić do jednego teamu Derona i Paula i mieć pretensje, że nie potrafią ze sobą się zgrać. No i swoją drogą na razie piłka w grze, Miami jeszcze nie odpadło.

Jakby co Kobe i Durant domykają pierwszą piątkę, Wade, Dirk, Manu i Rose za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną ciężko mi stwierdzić, starć między Żółtymi a Szerszeniami oglądałem 1(jedno), a to mała próbka...

z ciekawości. jakbyś obejrzał 4(cztery) spotkania to próbka byłaby wystarczająca? czy jedna seria (a właściwie 2 mecze) z przeciwnikiem, który od lat pozwala PG rywali na epic games będzie wystarczającą próbką do jakiejkolwiek oceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe odmowil wykonania przeswietlenia kostki. No i teraz są dwie opcje :D Albo jest pewny, ze nic sie nie dzieje i nie chce robic zamieszania (watpliwa raczej, bo co za problem wtediy upewnic sie, ze wszystko ok), albo wie, ze sztab zabronil by mu grac. W kazdym razie nie jest dobrze, zobaczymy jak sie dzis bedzie poruszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś obejrzał 4(cztery) spotkania to próbka byłaby wystarczająca? czy jedna seria (a właściwie 2 mecze) z przeciwnikiem, który od lat pozwala PG rywali na epic games będzie wystarczającą próbką do jakiejkolwiek oceny?

To jest PO, a cała seria to już bądź, co bądź niezła próbka, bo masz już zarysowany jakiś tam obraz gry zawodnika, nawet pod wielką presją. A jedno spotkanie - każdy ma swoją career night, co, wiadomo, też takie oczywiste nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas uznawałem CP3 za top1 i się śmiałem ze znawców, którzy go wyrzucali poza pierwszą trójką, a byli nawet i tacy.

Paul to obok Howarda i Lebrona najbardziej wartościowi gracze w lidze. Co do Lebrona i wyników Miami, to nie można mieć pretensji, że nie potrafi grać z Wadem, to tak jakby wrzucić do jednego teamu Derona i Paula i mieć pretensje, że nie potrafią ze sobą się zgrać. No i swoją drogą na razie piłka w grze, Miami jeszcze nie odpadło.

Jakby co Kobe i Durant domykają pierwszą piątkę, Wade, Dirk, Manu i Rose za nimi.

Manu to był chyba na poziomie Wade'a w 2007, jak Dwyane nie miał kolejno kolan, biodra i ramienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu w pierwszej połowie byla akcja gdzie Kobe krył Paula a ten go ograł 1 na 1. Musieli po tej akcji coś sobie niemiłego powiedzieć bo Paul dostał technika. Ogólnie to dośc ciekawa połowa, bo na 3 minuty przed jej końcem obaj mieli 0pktów i 7 asyst. Potem Paul coś zdobył, a Kobe miał pierwszą połowę bez punktu w PO.

Ale nie obwiniałbym Kobiego za to że nie daje rady przykryć Paula, bo nikt nie daje rady.

 

Jak czytam, to większość widzi Paula jako top3, z reguły wymienia się też Dwighta.

Jak się spojrzy na czołowych FA 2012: Paul, Dwight, Deron to przychodzi myśl, że są trochę lepsi niż głowna 3

FA z 2010 roku (CP,Dwight,Lebron,Wade>Deron>Bosh (chyba żeby liczyć Dirka, ale o nim mało kto mówił)). A hype o wiele mniejszy. Czemu tak? Ogólnie dziwi mnie też, że zespoły którym się nie udało złapać kogoś z tej 3 w 2010 (NYK) nie chciało się poczekać tych dwóch lat. Zwłaszcza, że Paul i Dwight pasują do każdego zespołu (nie tak jak Lebron czy Wade, którzy do siebie nie pasują). Dwight jest chyba najlepszym FA z tego grona, bo załatwia od razu największy problem - obrone pod koszem.. Mam nadzieję, że obaj trafią do tego samego zespołu, bądź jeden z nich trafi do Lakers. I tak w pełni pokażą swój potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.