Skocz do zawartości

[west] 1 Runda [2] Lakers vs [7] Hornets


badboys2

Kto i w ilu  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu

    • Lakers 4-0
    • Lakers 4-1
    • Lakers 4-2
    • Lakers 4-3
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
    • Hornets 4-0


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na sukces zespołu składa się wiele czynników, w tym też szczęście.

Np takie Miami ma dwóch zawodników z poziomu all time, a mimo to ma taki bilans.

Zeszłoroczne Phoenix to była świetna drużyna, może na poziomie tych Phoenix z lat gdzie walczyli z SAS i Dallas o mistrza. Mieli świetnego trenera, który dobrze rozdzielał role w drużynie. Jeśli chodzi o serię z SAS to oglądałem dwa pierwsze spotkania w Phoenix i oba były do 4 kwarty wyrównane, a potem Gentry wygrywał z Popovichem small ballem.

W innym meczu Dragic w 4 kwarcie zagrał jakiś kosmos. I Phoenix i San Antonio zeszłoroczne to dobre drużyny, podobnie jak i Dallas.

No i jakby założyć że spotykają się dwa zespoły, które są tak wyrównane, że prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej z nich w każdym meczu wynosi 1/2. To prawdopodobieństwo że będzie sweep wynosi 1/8. Czyli raz na 8 serii powinno się tak zdarzyć, a w jednym sezonie jest 15 serii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze celics'08 postrzega sie tylko i wylacznie przez pryzmat game6 finalow...

 

to, ze mieli 4-3 z hawks sie nie liczy

to, ze mieli 4-3 z cavs sie nie liczy

to, ze gdyby nie 20ft powe'a w g2 i dosc farowne odrobienie srat w g4 tez sie pewnie nie liczy

 

c's08 byli fajni. prezentowali najlepsza defensywe od pistons'04. ale czy pokonaliby w serii dzisiejszych lakers? tego nie wiemy. mam swoje argumenty na taka serie ale nikogo tu nie przekonam.

 

my point is

 

lakers maja 2 tytuly, 3 tripy i walcza o kolejne

na to byli zbudowani i to robia. i gowno mnie obchodzi co robi reszta. argumenty o cavs i magic jako contenderach sa smieszne, bo kazda inna druzyna miala takich samych przeciwnikow. co wiecej, o ile mozna dyskutowac o tym, ze nie ma druzyny na zachodzie, ktora moglaby powaznie zagrozic lakers w serii best of 7 (uwazam, ze w tym roku jak najbardziej jest taka druzyna - spurs i thunder) to pisanie o slabym zachodzie i konkurensji jest smieszne.

 

i owszem. byc moze magic'09 byli slabsi niz np. jazz'98 ale z 2 srony z kim grali lakers'02 w finalaach?

 

wali mnie czy lakers z pojedynczego sezonu byli/sa lepsi od celtics'08 dopoty, dopoki robia swoje - zdobywaja kolejne tytuly. jesli awansuja do finalow, mozecie ich nawet uznac najslabsza druzyna, ktora dokonala tego 4 razy z rzedu. jesli zdobeda 3peat, rowniez mozecie ich uznacc za najslabszy team, kory tego dokonal.

 

mam to gdzies.

 

btw, lakers znow to zrobili, odzyskali hca w 1 meczu na wyjezdzie. hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta tłusta świnia wreszcie zerwie wiązadła w kolanie? ciągle się przewraca morde wykręca z bólu więc mam już nadzieje na out of season,a ciągle c*** z tego.

Czy naprawdę chciałbyś, żeby wszyscy mówili, że te dwa palanty z Twojego avka zdobyli tytuł tylko dlatego, że "ta tłusta świnia" zerwała wiązadła w kolanie? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta tłusta świnia wreszcie zerwie wiązadła w kolanie? ciągle się przewraca morde wykręca z bólu więc mam już nadzieje na out of season,a ciągle c*** z tego.

Czy naprawdę chciałbyś, żeby wszyscy mówili, że te dwa palanty z Twojego avka zdobyli tytuł tylko dlatego, że "ta tłusta świnia" zerwała wiązadła w kolanie? :lol:
Ze zdrowym Bynumem i tak nie dojdzie do takiego finału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie dojdzie do takiego finalu sezonu - z Miami na szczycie 8)

 

bynum doprowadzi mnie do zawalu takimi akcjami... oby tylko nie znalazl sie ktos "madry" w jakiejs serii, kto bedzie na niego polował zeby sobie ułatwić grę

 

Dzis planowo, lakers sie rozkrecaja. Coraz lepiej gra Gasol, dobre PO Artesta po tych 6 pkt na starcie myslalem zobacze jego dwudziestopunktowy wystep ale cos sie zacielo. Jak nie mamy problemow w ataku to przy tym co gramy w obronie NOH juz nam nie wyrwa zadnego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers nie są słabym zespołem są bardzo dobrym tutaj bez dyskusji

ale żadna ich wersja z ostatnich trzech lat nie przekonała mnie tak bardzo jak chociażby Celtics08

 

Czym Cie Celtics08 przekonali? Moze tym ze meczyli sie przez 7 meczy z Atlanta ktora posiadala po rs bilans 37-45... W drugiej rundzie Boston trafil na Cavs ktorzy byli mocno przecietni. Dalej byli rozlatujacy sie Detroit i na koncu Lakers bez Bynuma ale za to z Vujacicem i Waltonem. Nie przecze ze Celtics 08 to byl wybitny team ale juz umniejszanie sukcesow przez twierdzenie ze Lakers takim teamem nigdy nie byli choc 3 lata z rzedu ladowali w finalach... jest imo smieszne.

 

Zreszta w tym roku bedzie tak samo jesli Bynum sie nie polamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie połamie... To jego kolanko to tykająca bomba, w RS nikt nie gra tak fizycznie jak w PO i po prostu nie chce mi się wierzyć, że przez kolejne 3 serie Bynum sie nie połamię. Chciałbym żeby nie łapał kontuzji bo byłby top2 centrem w lidze(i jest jednym z dwóch Lakerów których lubię), ale jest tak samo albo i bardziej łamliwy jak Yao czy Oden.

 

Btw, jak dla mnie albo będzie pasywny tak jak dziś po tym zdarzeniu albo będzie dalej grał agresywnie i tak gdzies na Oklahomie kolano pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wziąc pod uwagę, że [imo] celtics'2010 gorsi od celtics'08 raczej nie byli, to Lakers'2010 by wyglądali na

naj czempa od czasu pistonsów larry browna, a i to nie wiadomo, czy nie wypadałoby skreślić niepotrzebnego

"od czasu pistonsów" śmiało rozszerzając perspektywę czasową :]

 

a ci obecni grają na tyle, na ile muszą, dostosowując się do konwencji i zaistniałych okoliczności. ekonomicznie.

zyłowanie na orleańskich byłoby bezmyślnością, jechanie na piątym biegu i ładowanie blowów takiej ekipie

byłoby w ich pełnym zasięgu, ale po prostu by było niegodne mistrzów. znaczy się : zbyt durne, jak na taki zespół.

blow będzie, jak się przydarzy, a nie z intencji. wygrać, sprzątnąc po sobie i cichutko do następnej rundy.

g1, to czysty przypadek. już to na jaką wielką nadzieję białych bidermaierów wyrósł po jednym takim wybryku

środkowy orleanu, którego nazwiska nawet nie pamiętam i nie zdołam sobie przypomnieć przez najbliższe

4-5 lat, a któremu się zdarzył niezły występ, świadczy o tym, że komentatorzy i fani zbyt łatwo ulegają egzaltacji

i jakoś tak czasami wyglądają, jakby oceniali i zwiastowali nie w obrębie systemu best-of-7, tylko k-o ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ci obecni grają na tyle, na ile muszą, dostosowując się do konwencji i zaistniałych okoliczności. ekonomicznie.

zyłowanie na orleańskich byłoby bezmyślnością, jechanie na piątym biegu i ładowanie blowów takiej ekipie

byłoby w ich pełnym zasięgu, ale po prostu by było niegodne mistrzów. znaczy się : zbyt durne, jak na taki zespół.

blow będzie, jak się przydarzy, a nie z intencji. wygrać, sprzątnąc po sobie i cichutko do następnej rundy.

Pięknie napisane:) Trafiłeś w 10! O to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to na jaką wielką nadzieję białych bidermaierów wyrósł po jednym takim wybryku

środkowy orleanu, którego nazwiska nawet nie pamiętam i nie zdołam sobie przypomnieć przez najbliższe

4-5 lat, a któremu się zdarzył niezły występ, świadczy o tym, że komentatorzy i fani zbyt łatwo ulegają egzaltacji

i jakoś tak czasami wyglądają, jakby oceniali i zwiastowali nie w obrębie systemu best-of-7, tylko k-o ;]

Oszczędzę twemu zabiedzonemu umysłowi owych 4-5 letnich katuszy.Chodzi o Aarona Graya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hujowo ze Ariza to Ariza a nie Battier

Artest chce sie pokazac i wzbija sie na wyzyny swoich koszykarskich umiejetnosci i zdolnosci i k**** ofensywny potencjal to az niego tryska

Phil k**** ma ulatwiona robote

pokazal ile pierscieni ma Ariza ile ma artest kogo wymienili za kogo i Artest zrozumial

przejebany jest

 

Paul - 5 TO w tym 3 w pierwszej kwarcie , zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są mocni, bardzo mocni. A to, że graja słabiej w pierwszej rundzie zupełnie o niczym nie świadczy. Przed rokiem było podobnie. Teraz maja jeszcze silniejszy skład i zdrowszego Bynuma, do tego perspektywę zakończenia kariery trenerskiej przez Jaxa. Nie rozumiem dlaczego fani Lakers tak ostrożnie sie wypowiadają w ogóle o samym Finale, że o mistrzostwie nie wspomnę. Jak dla mnie to murowany kandydat, choć potyczki z Mavs, czy Thunder powinny nam dostarczyć więcej emocji niz zeszłoroczna droga Lakers do playoffs.

 

BB2 napisał:

na dzien dobry jestem ci w stanie podac przyklad miami heat'07. w niezmienionym skladzie sweep w 1 rundzie playoffs.

A Bulls po drugim 3peacie wygrali chyba w sezonie z 15 meczy i nie weszli oczywiście do playoffs. Zależy jakie kryteria przyjmiesz. Wade wrócił i grał z niezaleczona kontuzja (gdyby poddał sie operacji a nie rehabilitacji wtedy Heat nie straciliby kolejnego sezonu) - pasowałoby wziąć to pod uwagę jak rzucasz tak absurdalnym przykładem. Tamci Heat to wtedy był Wade - Dwyane gra słabo to Heat grają słabo. Tosiek to już było tylko nazwisko, Gary i Zo to weterani pełniący role rolesów, a starzejący się Shaq bez wsparcia nie miał prawa nic ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem w temacie - podniecanie się zwycięstwem NOH w G1, kreowanie emocjonującej serii, bo Paul zrobił coś historycznego to robienie z igieł wideł. Różnica potencjałów (wykazana boxscorem G2), talentu, przewagi na każdej pozycji poza PG Lakers jest tak ogromna, że na stojąco ich przejdą i w sumie tak grają by się nie zmęczyć. W ogóle drabinka Lakers ułożyła się korzystnie - idealna by nabierać rozpędu.

 

Dziwię się po prostu 9 stronom tematu czy postom bb2 tutaj i na ZPP. Wiem, że pewność siebie fanów zwykle wywołuje jakieś zawirowania, ale mnie to nie przeszkadza, bo taka jest prawda. Starcie poczciwego Rometa z walcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.