Skocz do zawartości

[west] 1 Runda [2] Lakers vs [7] Hornets


badboys2

Kto i w ilu  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu

    • Lakers 4-0
    • Lakers 4-1
    • Lakers 4-2
    • Lakers 4-3
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
    • Hornets 4-0


Rekomendowane odpowiedzi

Lorak dzięki za linka. Rzeczywiście statystyka wygląda ciekawie z uwagi na mniejszy błąd.

W APM zakładają że część zawodników, którzy grają małą ilośc minut są traktowani jako stała. Kiedyś policzyłem bez tego założenia i wyszły mi ogromne błędy.

 

Luki tu jest pewne wyjaśnienie:

 

http://www.nbastuffer.com/component/opt ... 28RAPM%29/

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Ridge_regression

 

Tylko jak to się dzieli na defensywe i ofensywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze jest to, ze przewidziano problemy gasola i swietna gre paula w g1:D

 

lakers w g2 zrobia wszystko by spowolnic lidera szerszeni. nie wiem czy bylo, ale phil poswiecil 2h na sesje video.

 

do gry wraca steve blake, choc nie wiadomo czy dostanie jakies minuty w tym meczu.

nie wiadomo tez co z aaronem grayem. w sztabie hornets nikt sie nie wypowiada, na treningu wczoraj osbie costam rzucal spod kosza. decyzja zapadnie pewnie przed meczem.

 

licze, ze lakers dzis wygraja, choc mam wrazenie, ze w tej serii sa w stanie wyjsc nawet z 0-2, grajac 2 mecze w NOLA. z 0-3 juz trudniej tymbardziej, ze hornets to trudny rywal ale mysle, ze bedzie juz dzis ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z tym Grayem też. Taki występ mógłby zanotować nawet Jarron Collins :D Zdobył pierwszy i pewnie ostatni raz 12 pkt w PO i nie sądzę, żeby zasługiwał już na to, żeby jego nazwisko pojawiało się w połowie postów w tym topicu. :wink: Problemem nie jest Gray, tylko CP, który jest kreatorem jego punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskutuj z mackiem o kobe'm:)

 

widzisz, ze chlop wchodzi i jak juz nie ma sie do czego doczepic (shoot selection, ballhog itd)

to doczepi sie do jego reakcji po faulach:)

 

heh. kocham haterow

 

fajny mecz. gasol z kobem trafiaja 25% rzutow i lakers wygrywaja mecz. juz tylko czekam na kolejne wpisy mowiace o tym, ze kobe swoje tytuly zdobywa tylko i wylacznie dzieki najlepszemu wsparciu w lidze.

 

cieszy mnie, ze potrafili zrobic i wyegzekwowac poprawki w defensywie. pozostaje miec jedynie nadzieje, ze w obronie utrzymaja to cisnienie a w nastepnym meczu kobe i gasol zagraja juz na optymalnym poziomie.

 

bynum/odom/barnes to byli dzis xfactorzy.

no doubt. bynum trzymal gre w pomalowanym, zbieral w obronie. odom zrobil te swoje coast2coast i to zawarzylo na wyniku meczu.

 

teraz 2 mecze w nowym orleanie. plan minimum to wygranie jednego z tych spotkan. do tej pory gdy tracili hca, odzyskiwali je w pierwszym meczu na wyjezdzie (houston'09, denver'09, boston'10) pozostaje mi jedynie miec nadzieje, ze podtrzymaja serie. swoja droga dobrze, ze hornets postawili takie twarde warunki, bo w kontekscie playoffs wyjdzie imto jedynie na dobre.

 

@kiwi: to niekoniecznie jest tak, ze lepszy od landry'ego oznacza trudniejszy dla gasola. landry poprostu jest dosc silny i szybki na nogach. wie jak grac przeciwko hiszpanowi i widzimy tego efekty. choc ciekawe na ile to slabsza dyspozycja pau a na ile zle matchupowanie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno z lepszych podań jakie widziałem: http://www.youtube.com/watch?v=lQ4NVGmOSr0

 

Kobe z Gasolem prawie nic nie grają, razem nie zdobywają nawet 20 punktów, a mimo tego lakers i tak wygrywają. to chyba najlepiej pokazuje jak silna jest to drużyna. ktoś może pamięta inne tego typu przypadki w playoffs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.