Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Hayesa to ty conajwyzej widziales na basketball reference, a nie na meczu. a to juz pomija fakt, ze Hayes byl gunnerem ktory nigdy w zyciu nie przygladalby sie jak jakis Shaq zabiera mu low post touches na kazdym kroku. niedosc ze na boisku do siebie nie pasuja to jeszcze pod wzgledem charakteru. twoj team to jest zlepek cyferek kompletnie niepasujacy do lidera.

 

Artest, Hayes i Shaq w jednej druzynie... ich polaczony leadership zawstydza nawet "practice" Iversona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej w czym ten Durant jest taki ultra świetny? poza łatwością w zdobywaniu punktow ma sie rozumiec:

zaczyna ceglić, nie wykorzystuje kosmicznych warunków i faktu mismatchy w co drugiej akcji(zresztą na niego każdy defensor to mismatch). Nie gra post up, jest beznadziejnym passerem(all-worst wsrod dzisiejszych gwiazd), bardzo przeciętnym obrońcą i ogólnie ten rok zamroził jego rozwój.

Ma momenty, że widać że jest freakiem natury i koszykówki, ale nie przejmuje spotkań i jest zbyt grzeczny. Nie nadaje się jako spot up/off the screen shooter.Czyli jednym słowem w warunkach tej zabawy, nie sprawdza się specjanie, bo nie pasuje stylem gry na 2/3kicka a na lidera w gronie all-time best jest zbyt słaby.

 

to chyba nieliczny przykład przewagi posiadania idealnego fitu w zespole nad ogromnym talentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayesa to ty conajwyzej widziales na basketball reference, a nie na meczu. a to juz pomija fakt, ze Hayes byl gunnerem ktory nigdy w zyciu nie przygladalby sie jak jakis Shaq zabiera mu low post touches na kazdym kroku. niedosc ze na boisku do siebie nie pasuja to jeszcze pod wzgledem charakteru. twoj team to jest zlepek cyferek kompletnie niepasujacy do lidera.

 

Artest, Hayes i Shaq w jednej druzynie... ich polaczony leadership zawstydza nawet "practice" Iversona.

Nie liczac Hakeema ma ktos w twoim zespole pierscien?

Co do Hayesa to jak juz go wybralem to sobie sciagnalem jego mecze z ssc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej w czym ten Durant jest taki ultra świetny? poza łatwością w zdobywaniu punktow ma sie rozumiec:

zaczyna ceglić, nie wykorzystuje kosmicznych warunków i faktu mismatchy w co drugiej akcji(zresztą na niego każdy defensor to mismatch). Nie gra post up, jest beznadziejnym passerem(all-worst wsrod dzisiejszych gwiazd), bardzo przeciętnym obrońcą i ogólnie ten rok zamroził jego rozwój.

Ma momenty, że widać że jest freakiem natury i koszykówki, ale nie przejmuje spotkań i jest zbyt grzeczny. Nie nadaje się jako spot up/off the screen shooter.Czyli jednym słowem w warunkach tej zabawy, nie sprawdza się specjanie, bo nie pasuje stylem gry na 2/3kicka a na lidera w gronie all-time best jest zbyt słaby.

 

to chyba nieliczny przykład przewagi posiadania idealnego fitu w zespole nad ogromnym talentem

Dodaj, że dostanie więcej gwizdków niż zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ciszy wyborczej, to oczywiście nikt nie powinien zdradzać swojego głosu przed końcem głosowania, ale nie widzę nic złego w dyskutowaniu na temat poszczególnych matchupów - oczywiście nie w tematach poszczególnych grup, one niech zostaną tylko dla GMów z danej dywizji, ale w tym jak najbardziej. to zresztą będzie jeden z ciekawszych aspektów tej zabawy.

osz kurrwa, wyobrażasz sobie ten syf w tym temacie jeśli będą dyskusje o każdym z meczapów, jeśli już teraz napierdalamy kilka stron dziennie? To bedzie all-time burdel na forum, zresztą już jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Hayesa to jak juz go wybralem to sobie sciagnalem jego mecze z ssc

niezly samoboj. ouch. w praktyce przyznales sie wlasnie do tego ze widziales gracza na basketball reference i na tej podstawie wybrales go do teamu :lol:

 

dh12, ja nie bede bronil Duranta bo Jendras go ma :wink:

nie. wybralem go na podstawie rady Loraka i nastepnie sprawdzeniu go na realgm w tak zachwalanych przez ciebie temat all-time 100 i retro poty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade w latach 2004-2006 oddal moze z 40 trojek i z tego 7 trafil - brechtam mozecie sobie sprawdzic dokladnie ale w przyblizeniu , byl zadnym zagrozeniem za 3 a mimo to wpierdalal sie na kosz i zdobywal punkty jak chcial

czemu to ma sie zmienic w przypadku Gervina

 

zreszta huj i tak przyjalem ze startuje z 0-2(Bast, Karpik) w glosowaniu bo kazdy mozliwy przelicznik odpowiednio dopasowany do moich zawodnikow sprawia ze sa hujowi i bezuzyteczni i mam najslabszy sklad

moge z tym zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 ty uwazasz ze to cos osobistego ?

 

widac ze wyraznie sie roznimy jesli chodzi o filozofie gry, ty wolisz atak, ja jako kibic Suns Nasha wiem ze najwazniejsza jest obrona i zbiorka. moze gdybys ty co roku dostawal wpierdol na deskach w PO i 100 pktow z pomalowanego, to tez bys to w koncu zrozumial. cos w tym jest bo Chytruz tez ma pod koszem dwoch gigantow-shotblockerow.

 

a porownanie do Wade'a to skad sobie wziales ? bo to nie ma zadnego zwiazku z Gervinem. zupelnie inny styl gry. zmieni sie dzisiaj to ze Gervin nie mialby tylu okazji na kontrach i brak 3p range sprawia ze jego wartosc bez pilki rowniez maleje.

 

Rappar,

 

przynajmniej zachowaj odrobine godnosci i nie klam. gdybys go sprawdzil w dyskusjach z RPOY to bys go nie bral do Shaqa. chyba ze po prostu nie rozumiesz angielskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze wyraznie sie roznimy jesli chodzi o filozofie gry, ty wolisz atak, ja jako kibic Suns Nasha wiem ze najwazniejsza jest obrona i zbiorka. moze gdybys ty co roku dostawal wpierdol na deskach w PO i 100 pktow z pomalowanego, to tez bys to w koncu zrozumial. cos w tym jest bo Chytruz tez ma pod koszem dwoch gigantow-shotblockerow.

nie wiedziałem ,że Chytruz ma w składzie Muresana i Bradleya . coś przeoczyłem :)

 

ogólnie jestem wkurwiony na swój skład. Mythos mi zajebał Stojakovicia z przed nosa i nie mam żadnego eurasa w swoim składzie. jestem strasznie wkurwiony ,Bibby nie jest taki biały ,ogólnie nie zachowałem parytetu. wrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam ma go jendras. nie wiem jaką on widzi dla niego role

ale durex jest zajebistym shooterem po zasłonach typu catch and shoot czyli złap i rzuć, szczególnie na mid range.

do tego świetnie zbiera z pozycji SF, co się często nie zdarza. i jest zabójczy w kontrach.

3 rzeczy na swojej pozycji robi najlepiej w lidze. tzn posiada taki pakiet jakiego nie posiada inny SF w lidze obecnie. melo c***owo zbiera, i nie jest shooterem po zasłonach, james tak samo. to słabo?

 

do tego wiadomo że gra też mega 1on1 ale nie wiem czy akurat w takiej zabawie te umiejętności będą tak potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.