Skocz do zawartości

Denver Nuggets RIP


RLPH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wyszlo info ze denver oczekuja od bulls: noah+deng+2 1rd pick, no prośba...

:lol: Nugs cuda organizacja

Może i nic, ale 76ers mogliby po takim interesie zostac w dupie, bo Melo odszedłby raczej po sezonie i wyszłoby, że oddali iggiego za nic.

No ale im podobno zależy najbardziej na tym zeby jego kontraktu się pozbyć tak jak @mycek pisze a pick od Knicks to chyba jakiś im się ostał na 2020 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billups też już powiedział, że pierdoli jak Carmelo odejdzie, "bo chce grać o coś".

 

Nuggets może nie podskoczyli najgorszym, ale to jest naprawdę solidny burdel na kółkach przez ostatnie parę lat. Kilku naprawdę konkretnych debili (Melo, Iverson, K-Mart, JR zwany Earlem, teraz sam Al Harrington) dostarcza regularnie konkretnych powodów do śmiechu, trener nazywany gdzieniegdzie debilem, pozrywane wiązadła, wysocy grający 1 pełny sezon na 3 lata, stylowe baty co pierwszą rundę, przecież to normalnie są poor man's Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak po Melocarmelo już K-Martowi przestało się podobać w Denver. Obraził się za brak extension. Podobno jego agent pozostaje "w kontakcie z innymi klubami" :P

Pewnie to rozrzedzone powietrze im szkodzi, k mart liczył że coś w okolicach piercowego kontraktu dostanie a tu nici :D

A co do szanseja to ja słyszałem ze chce zostać do końca i jak kapitan zejść ostatni z czegoś tam, czyli co pozmieniało mu się coś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billups też już powiedział, że pierdoli jak Carmelo odejdzie, "bo chce grać o coś".

 

Nuggets może nie podskoczyli najgorszym, ale to jest naprawdę solidny burdel na kółkach przez ostatnie parę lat, przecież to normalnie są poor man's Warriors.

Coś w tym jest, półeczka GSW/Clips - a tu niektórzy widzieli już w Denver - jeśli nie "misia" - to chociaż "czampów" WCF :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets maja piec miesiecy na zrobienie cos z niczego, lub przeczekanie tego okresu i po sezonie/(dwoch) cieszenie sie z wielkiej przestrzeni w cap room, tylko na kogo ja wykorzystaja? dh12? cp3? :lol:

najpierw sprawa martina.

On chce extension? ale przecież to ostatnio bardzo lamliwy sredniawy i stosunkowo wiekowy juz pf. Tez nie wiem czego on oczekuje, no bo co mu mozna dac, jakie pieniadze. Na bank nie dostanie kontraktu w denver, a jesli tak dalej pojdzie to moze go nawet wykupia.

o Melo sprawa jasna i prosta, ale zacznie chyba w denver, jako lider :wink:

Odejscie melo=chyba odejscie billupsa, a co za ty idzie nie wiadomo czy nene bedzie chcial tam grac, choć on chyba nie jest "jest mi zle" type player.

chodzi mi o to ze denver ma 3 spadajace kontrakty ktore mozna odpowiednio wykorzystac. Nie chce tu wymyslac na sile rozwiazan, ale.

skoro nix juz ma pick w drafcie (tak jak podaje zrodlo) to denver chyba juz moga odpuscic sobie "dajcie nam za melo najlepsze co macie w swoim rosterze" i moze pojda na trade gallo+toney+randolph+ten pick+hamburger.

Dalej, mozna kombinowac z druzynami ktore sa w dupie przez to ze niefortunnie kogos podpisali, i nie wierze ze phila nie pojdzie na trade billups=iggy, z kenyonem tak jak mowie, moze okazac sie zbyteczny w tej sytuacji gdzie wszystko sie pierdoli w zespole i zostanie wykupiony. Jego kontrakt spadnie i po sezonie maja jakas przestrzen.

a zalazek mlodej, prespektywiczej druzyny w cos stylu:

lawson/douglas

iggy/afflalo

gallo/jr

randoplh/al

nene/birdman

to lepsze niz 50 mln w cap room.

I mam nadzieje ze afflalo jakims cudem spie*doli z tamtad, chodz o to bedzie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://basketball.realgm.com/src_wireta ... or_change/

 

No to telenowela pod tytułem 'Melo zmienia klub' chyba zmierza powoli ku końcowi. Teraz pytanie gdzie pójdzie.

 

Dwa dni temu w wywiadzie dla hoopsworld wspominał z melancholią dzieciństwo w NY i że Bernard King to jego ulubiony zawodnik ever :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to telenowela pod tytułem 'Melo zmienia klub' chyba zmierza powoli ku końcowi. Teraz pytanie gdzie pójdzie.

 

Dwa dni temu w wywiadzie dla hoopsworld wspominał z melancholią dzieciństwo w NY i że Bernard King to jego ulubiony zawodnik ever :D

ja pamiętam materiał w którym mówił jak ciężko było dorastać w Baltimore, zdecydowałby się chłopak w takim razie :wink:

 

Ja pojąc nie mogę tego fenomenu Karla, niby nic wielkiego podczas tych meczów nie robi, a drużyna jak inna kiedy gra z nim i bez niego. Obok Jaxa chyba najlepszy meczowy trener w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax najlepszy meczowy trener? :?

to co mu się zarzuca to właśnie przede wszystkim to, że przysypia kluczowe często momenty w meczach i nie zawsze potrafi skutecznie reagować na wydarzenia na boisku..

To też słyszałem, ostatnio trochę faktycznie "na luzie" podchodzi do pracy, ale nie zmienia to faktu że od samego początku trenerskiej kariery gości jest absolutnym topem jesli chodzi o rozgrywanie spotkań, to nie tylko moja opinia ale chyba całkiem sporej grópy ogladających NBA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to telenowela pod tytułem 'Melo zmienia klub' chyba zmierza powoli ku końcowi.

are yu kidding me :roll:

 

nic nie zmierza, to denver maja czas do lutego, i jak narazie jest wiadome (i logiczne) czekaja do 15 grudnia by miec wieksze pole do popisu przy trade za melo.

Nie mowie tutaj o tym wczorajszym blow outcie ale denver maja pake, dokoptowali by jeszcze eric dampier type player i przynajmniej na papierze maja sklad na final konferencji. Ale to nie istotne bo melo chce cos zmienic... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.