Skocz do zawartości

Denver Nuggets RIP


RLPH

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem co oni muszą brać, żeby takie propozycje składać... Favors za Melo? gość, który może grać w tej drużynie całą karierę i być ważnym elementem frontcourtu za Melo, który po sezonie pewnie zwieje (zwłaszcza że po takim tradzie Nets maja dziurę na PG i PF, więc raczej bilansu dobrego nie skręcą)... i to ma być opłacalny deal? are u kiddin me?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzac na to 'na serio' to jasne, wymiana absolutnie nie wchodzi w gre jesli melo nie bedzie podpisany, ale patrzac na te grono, nets moga sprobowac, bo oczekiwania wlasciciela sa ogromne, a taka szansa w przeciagu kilku lat sie nie powtorzy (no moze cp3) i nie zdziwie sie jak nets zaryzykuja. Gsw i clippers narazie chyba nikt ich nie traktuje powaznie, i gleboko watpie ze cos moga wskórać. Wiem ze pisze to z miejsca kibica bulls, ale to wlasnie bulls ma najlepszy support, to chicago jest tym one of the best miejscem w usa, i to z chicago melo walczy o mistrzostwo, nie z nets, gsw, sacramento i nix, teraz bulls sa gdzies ok. 5 miejsca na wschodzie, z melo sa tuz za miami, i smielutko z nimi walcza. To pewnie potrwa do pazdziernika, fajnie by bylo gdyby anthony sie okreslil, ale tego nie zrobi, wiec pozostaje czekac. Mnie tylko zastanawia to ze nic nie slychac zeby nix chcieli sie wymieniac... moze sa juz dogadani z lalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Nets jest akceptowalna. Wtedy Billups gdzieś leci (np Sacramento), albo biorą 3 team do transferu i leci Harris (np do Sacramento). Warunek, to oczywiście extension melona. Bo w sumie czym się różni gra NY z Lopezem od gry w NY z Amare. Support obie drużyny mają porównywalnie gówniany. To Melo będzie wabikiem dla Parkera/CP3. Cap space, ambitny właściciel. Nets nie są gorszą opcją od Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sprawa jak z Paulem w NOH, nugs w dalszej perspektywie mogą się nei żle obudować na tej wymianie ale ponieważ pewnie są tak samo głupi to poprostu melosa stracą i tyle. Deal z nets to by było dla nich marzenie, z udziałem favors/harris póxniej Billupsa puścić do Magic albo Kings i mają młoda fajną ekipę, ale na szczęście dla Jazz pewnie nic takiego się niestanie to mówie wam ja carmelol man from Utah :D ten chłopak zrobi jeszcze wiele dobrego dla Jazz jestem tego pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najśmieszniejsze? Że jakby GM ruszył dupą i oddał tego nołbrejna earla to Melo by chętnie podpisał kontrakt mając świadomość, że jego drużyna może coś powalczyć. Afflao spokojnie mógłby starterem być a znaleźć na ławkę w tym offseason jakiegoś sg to żaden problem. Tam brakuję wysokich do rotacji i tego Melo się domagał cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smith ma dużą wartość relatywnie więc można za niego coś dobrego (lepszego) wyciąnąć

 

to tak jak w przypadku wymiany billups/iverson, oddali śmiecia/showman'a/cancera dostali difference makera

 

chociaz trzeba przyznać ze JR jak wchodzi z ławki i mu zacznie wpadać to potrafi zrobić momentum w c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawiązywałem do wypowiedzi, że sprzedaż "nołbrejna earla" ma nakłonić Antonyego do podpisania extension. Gasola za niego nie dostaną , a tylko gracz tego pokroju mógłby zwiększyć szanse Denver w walce z Lakers.

 

Nowy GM ma teraz szanse się szybko przebudować. Za paczkę Billups/Melo/Smith mogą wyciągnąć sporo talentu i picków. Zamiast tankować kilka lat, mogą to być 2-3 lata.

 

Jest jeszcze droga powolnego osuwania się na dno i udawania , że się walczy o coś. Za rok strata Melona, potem kolejno Billupsa, Martina, trenera Karla. Zostaną Nene i Al Harrington :D. Dopiero potem picki, talent , odbudowa, ale wtedy w kalendarzu będzie 2018 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najśmieszniejsze? Że jakby GM ruszył dupą i oddał tego nołbrejna earla to Melo by chętnie podpisał kontrakt mając świadomość, że jego drużyna może coś powalczyć. Afflao spokojnie mógłby starterem być a znaleźć na ławkę w tym offseason jakiegoś sg to żaden problem. Tam brakuję wysokich do rotacji i tego Melo się domagał cały czas.

Ja myślałem że oni się lubią, charakterologicznie pasują do siebie przynajmniej :) No i ja mam dosyć typów którzy czegoś się domagają, większość z tych gwiazdorów sama daje ciała a potem się domaga wzmocnień, i mówie to obiektywnie bo will też coś tam pierniczył w to lato a w rundzie z La to sam 1 kwartę dobrze zagrał :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem fanem Nuggets, ale jako fan NBA zabiorę głos w sprawie.

 

Otóż myslę że zarówno GM jak i cały sztab Denver maja głeboko w dupie to gdzie chciałby pójść Melo. Zdają sobie sprawę że po pierwsze Carmelo i tak od nich najprawdopodobniej po tym sezonie by odszedł, a po drugie że z zawodnikami pokroju JR Smith czy kontuzjogenny K. Martin i samym Nene pod koszem daleko nie zajadą. Więc myślę że nie będą się WOGÓLE na to oglądać gdzie Carmeluś chciałby iść, ale wytranferuja go tam gdzie mogą dostać potencjalnie najwięcej ! A najwięcej na chwilę obecną mogą dostać :

 

1/Minnesota !!! - kupa ciekawych grajków i co ważniejsze duzo picków, w tym potencjalnie wysokich, bo Volves wielkich wyników raczej nie osiągną, więc i picki będą stosunkowo wysokie !! W zamian za C.A. mogą dostać nr 4 draftu czyli mega utalentowanego Wesleya Johnsona, M. Beasleya i Milicica lub Pekovica jako wypełniacza salary + picki. Denver zyskuje dwóch utalentowanych, młodych graczy na SF i PF i wysokie wybory w drafcie a Minnesota zyskuje odbiecie od przeciętności i szansę na sprzedaż dużej ilości koszulaek, zainteresowanie Organizacją oraz nawet szanse wbicia się do playoff. Nawet jeśliby Melo odszedł po jednym sezonie to maja jeszcze na SF Webstera, Lazara Haywarda z tegorocznego draftu (to może być kiedyś też kawał grajka) oraz Coreya Brewera (może grac i jako SG i jako SF).

 

2/ Sacramento - maja masę utalentowanych grajków których mogliby oddać za Carmelo oraz sporo picków, też potencjalnie wysokich. Nawet jakby oddali Omri Casspiego, Hassana W. i S. Dalemberta (jako wypełniacza salary) to nie jest to chyba za wysoka cena. A Melo ze względu na Turnera i Cousinsa mógłby chciec nawet w Sacto zostać, bo to naprawdę perspektywiczny skład. Więc mogliby chyba zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

 

3/ Clippers - tu do wyciągnięcia są i Kaman (choc byłby to dziwny ruch ze strony Clippers) i Ryan Gomes a myslę że też Al Faroug Aminu - a więc solidni SF. Może też Gordon, R. Butler lub Randy Foye. Więc w maitre ciekawi grajkowie, do tego do wymiany możnaby było włączyć JR Smitha którego też się chcą pozbyć oraz kto wie czy nie C. Buillupsa, którego można by było wymienić na Bayrona Davisa (tylko w sumie nie wiem poc co, bo obaj są już raczej wiekowi). Ale Clippers zyskaliby gracza który zaprowadziłby ich w duecie z Griffinem do playoffs i może chciałby zostać z racji miasta jakim jest LA. A jesli nie to zyskują podobne bonusy jak Minnesotta, więc ten trade Carmelo nawet na jeden sezon mógłby im się opłacać. Chyba ż4 Anthony podpisze nową umowę przed tradem, wtedy to już wogóle byłaby gitara dla Clips !

 

4/ dopiero na 4 meijscu NYK - mogą dać nie tylko połamańca Curryego i jęczącego Gallinariego (który przed draftem tez wybrzydzał i koniecznie chciał grać w NYK) ale też może Wilsona Chandlera (który byłby zbędny po pozyskaniu Melo) oraz Anthonego Randolpha , a więc całkiem ciekawą paczkę perspektywicznych graczy, na których możnaby odbudowywać skład. Oddanie w samian Carmelo i JR Smitha to chyba nie byłaby zbyt wysoka cena, NY dostaliby dwóch graczy pasujących do bezmyślengo systmeu D'Antoniego a Nuggets młodych graczy na których można odbudowywać drużynę.

 

Oczywiście potencjalnie w wymianie mogliby też brać udział Rockets czy GSW, ale ich oferty chyba juz nie byłyby tak interesujące dla Denver jak w/w 4 zespołów. Jak dla mnie najlepszy byłby deal z Minnesotą, ale najbradziej prawdopodobny jest chyba ten z NYK, zresztą wcale nie taki zły dla ekipy z Denver !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/Minnesota !!! - kupa ciekawych grajków i co ważniejsze duzo picków, w tym potencjalnie wysokich, bo Volves wielkich wyników raczej nie osiągną, więc i picki będą stosunkowo wysokie !! W zamian za C.A. mogą dostać nr 4 draftu czyli mega utalentowanego Wesleya Johnsona, M. Beasleya i Milicica lub Pekovica jako wypełniacza salary + picki. Denver zyskuje dwóch utalentowanych, młodych graczy na SF i PF i wysokie wybory w drafcie a Minnesota zyskuje odbiecie od przeciętności i szansę na sprzedaż dużej ilości koszulaek, zainteresowanie Organizacją oraz nawet szanse wbicia się do playoff. Nawet jeśliby Melo odszedł po jednym sezonie to maja jeszcze na SF Webstera, Lazara Haywarda z tegorocznego draftu (to może być kiedyś też kawał grajka) oraz Coreya Brewera (może grac i jako SG i jako SF).

nie wiem jak denver maja miec z tego trade'u wysoki picki skoro minny moze nawet do po wejsc :D

do tego jaki jest sens oddawania swoich mlodych graczy za melo ktory za rok odejdzie i wtedy nie bedzie ani mlodych ani mela?

jak w minny gral kg to jakos nie bylo takiego wielkiego zainteresowania i myslisz ze melo by to nagle zmienil? szczegolnie w sytuacji jak byloby jasne ze pogra i tak tylko do konca sezonu?

hayward (gordon) gra w twoich jazz :)

Sacramento - maja masę utalentowanych grajków których mogliby oddać za Carmelo oraz sporo picków, też potencjalnie wysokich. Nawet jakby oddali Omri Casspiego, Hassana W. i S. Dalemberta (jako wypełniacza salary) to nie jest to chyba za wysoka cena. A Melo ze względu na Turnera i Cousinsa mógłby chciec nawet w Sacto zostać, bo to naprawdę perspektywiczny skład. Więc mogliby chyba zaryzykować.

znowu jak moga dac komus potencjalnie wysoki pick jak z melem w skladzie nie powinni juz szorowac po dnie ligi...

to jest najlepsza opcja bo denver nie musza nawet brac wysokick kontraktow w zamian, sacto maja jeszcze kase i wystarczyloby duo casspi+thompson za melona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprzedaż Smitha ma być difference makerem dla kariery Carmelo ? Are you kidding me ?

tam nie jest potrzebny Gasol przecież, ale ktoś kto będzie bronił pod koszem. 100 lat się o Biedrinsie mówiło i on by mógł zrobić różnicę w tym momencie. Bo nie ma głupiego earla który ma parcie na przegrywanie meczyków, nie ma cartera w rotacji który przez całą swoją karierę grał by przegrywać i nagle Nuggets mają w rotacji centra który raz odciąża Nene bo ten mało co tam będzie grał na C, i przy okazji Martina który dzieli minuty z Nene. Z ławki Andersen jako zastrzyk energii i rotacja pod koszem jakoś wygląda. Tyle, że te ruchy powinny być wykonane rok temu jak ta drużyna miała by perspektywę 2 lat walki o tytuł, a nie teraz gdzie niby rok jest ale Melo z założenia idzie w pizdu i oby do Wizards.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprzedaż Smitha ma być difference makerem dla kariery Carmelo ? Are you kidding me ?

tam nie jest potrzebny Gasol przecież, ale ktoś kto będzie bronił pod koszem. 100 lat się o Biedrinsie mówiło i on by mógł zrobić różnicę w tym momencie. Bo nie ma głupiego earla który ma parcie na przegrywanie meczyków, nie ma cartera w rotacji który przez całą swoją karierę grał by przegrywać i nagle Nuggets mają w rotacji centra który raz odciąża Nene bo ten mało co tam będzie grał na C, i przy okazji Martina który dzieli minuty z Nene. Z ławki Andersen jako zastrzyk energii i rotacja pod koszem jakoś wygląda. Tyle, że te ruchy powinny być wykonane rok temu jak ta drużyna miała by perspektywę 2 lat walki o tytuł, a nie teraz gdzie niby rok jest ale Melo z założenia idzie w pizdu i oby do Wizards.

A właściciel Denver będzie płacił 100 mln rocznie, by utrzymać wiecznie kontuzjowanych Nene, Martin, Biedrinsa, którzy nawet z Melo nie mają szans na przejście Lakers, a nawet Spurs, Jazz, Rockets, Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 100 milionów. byłoby mniej wydatków niż teraz bo żaden Harrington nie byłby potrzebny. A teraz jest 2 nołbrejnów boiskowych.

 

Przeszarżowałem z Biedrinsem, ale chociaż Jeff Foster. Przy opcji że Odom gra na PF to przecież Melo go może tam kryć.

 

Skoro 2 lata temu powodem przegranej był mistrz podań z autu Carter, więc po tamtych PO naprawdę niewiele potrzeba było by zbudować drużynę na mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.