Skocz do zawartości

Denver Nuggets RIP


RLPH

Rekomendowane odpowiedzi

Nuggets IMO nigdy nie oddadza Nene 'go

Jeden z najrowniej grajacych wysokich w lidze.

za noaha oddadza go bez zastanowienia. ale to nie jest dobry pomysl dla bulls i mysle ze nia sa tak napaleni na melo zeby pozbywac sie noaha. i bez melo sa w czolowce wschodu (na papierze) a ryzykowo jest zbyt duze w stosunku do tego co moga zyskac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam rożne artykuly roznych ludzi dotyczace transferu anthonego. I zastanawia mnie coraz bardziej co do jasnej cholery chca dennver. Dzis jest 11 wrzesien, za niecaly miesiac druzyyny zaczna obozy przygotowawcze. Wiemy, ze Anthony chce byc wytransferowany przed rozpoczeciem tego okresu. Wiemy ze znowu spotka sie z nowym GM denver, i prawdopodobnie tym razem nie bedzie prosil, a żądał wymiany. Melo jest poprostu glupi, chce za wszelka cene opuscic zespol ktorego jest liderem i z ktorym ma szanse powalczyc. Nie wiadomo czy che naprawde walczyc o co kolwiek czy poprostu robic 'kariere', ale z tego co donosza dosc wiarygodne zrodla chce albo do nix albo do bulls. Tak czy srak, trafi do jednego z tych klubów, pytanie brzmi czy teraz czy w lipcu. I jesli teraz, to pytanie czy denver mu to umozliwi czy nie, czy wytraduja go tam gdzie on chce, czy pojdzie do minesoty czy innych nets, tylko po to by denver dostalo to co chce-watpie, nie wiem czy takie gwiazdy pokroju melo moga negowac transfery (pewnie nie) ale melo raczej bedzie robil to co moze by nie doszlo do takiego incydentu, nie wiem czy pokloci sie z denver czy zrobia to po ludzku, ale znajac carmelo moga byc z tym problemy. Ale jesliby melo dogadal sie z denver ze Ci puszczaja go do nix/bulls, to napewno traci denver, nie zyskujac tego co chca (picki + prospecty w RC) a to co moga zaoferowac bulls i nix. Chyba narazie nikt sobie nie wyobraża ze denver jednak robia z melo niewolnika i graja z nim ten sezon probujac przekonac swojego lidera by jedak zostal, ale teraz nastepna sprawa: nowe CBA, melo chce miec jeszcze taki bonusik jak superwyczesany kontrakt a nie podpisujac umowy teraz (snt) w lipcu mzoe sie okazac ze nie bedzie mial takiej kasy jaka chce. Wiec chyba nie po to melo domaga sie tradu by startowac w nowej koszulce tylko po to by podpisac super kontrakt (nie z denver). Wiec wydaje mi sie ze Anthony bedzie sie bic z denver przez te kilkatygodni o ten kontrakt i o to trade, bo nie chce ryzykowac, a ze chce grac albo w bulls labo w nix, to chyba tylko te dwie druzyny wchodza w gre, ale dalej: nix nie ma co zaoferowac!, spadajacy kontrakt+ gallo to na pewno lepsza oferta niz deng+taj+piki ?. Nawet patrzac przezemnie obiektywnie nie, bo:

a) co ma denver z tego spadajacego kontraktu ? przeciez i tak ich to jakos super nie urzadza a rynek FA na lata bedzie kiepski.

B) czy gallo sprawdzi sie w roli zastepcy melo? wiem ze super prospec future allstar, tak kazdy pieprzy, ale przeciez to nie jest naturalny sf, to taki skrzydlowy z europy ktory dosc dobrze sprawdzal sie w systemie d'antoniego, w ktorym nie wiadomo kto gra gdzie, i kogo na co stac. Gallo to fajny ziomek, ale czy na poukladana, spokojna koszykowke ? nie wiem.

c) brak pikow na 100% bedzie tu problemem, nix nie moga dac nic denver co sie wiaze z draftem, a oni tego chca.

e) deng jest w top 10 sf ligi, ma spory kontrakt ale nawet gdyby denver nie chcialo 'jego talentow' to mozna go slac do sacramento za dalamberta (dla denver) czy cos w tę desen. Ale i tak uwazam ze Luol lepiej lata dziure po melo, a nie mowiac ze jest zdecydowanie lepszy w D niz gallo, i jest naturalnym sf'em, ktory jesli nie jest kontuzjowany, nie zawodzi. Kontrakt ma fatalny, fakt, ale patrzac na to ze jest to gracz na 18-8 i bardzo dobra obrona to czy to naprawde robi az tak duzy problem?.

f)Taj gibson, patrzac na jego staty na 36 min daje 12-10, do tego zajebiscie broni pnr, ma post up, ma mid range (nie rewelacyjne ale przeciez to prospect).

g) bulls ma piki, duzo pickow, moze nie super wysokich ale przeciez lepsze to niz drugorundowe nix, do tego ten charlotte, czyli w okolicach 15.

Bulls ma oferte lepsza od nix, denver nie dostaje dokladnie tego czego chca ale deng+taj dosc dobrze zastepuja melo, ktory i tak odzjejdzie.

Wiec tak:

jesli denver nie popelni bledu raps i sprzeda go w przeciagu tego miesiaca bulls daja najwiecej i ich oferta jest najlepsza, jesli beda chcieli go spylic za to co cha od nets czy gsw to mysle ze melo powie veto i bedzie chcial dostac w denver, a po sezonie podpisze z nix, jest rykyko z tym nowym CBA, ale wybaczcie, nie wydaje mi sie ze melo bierze powaznie gre na ligowym zadupiu, juz bedzie chcial dotsac w tych nuggets na rok i jeszcze o cos powalczyc.

 

A ten gmek denver tez nie za roztropny, bo zamiast wymieniac smitha czy kogo tam ma na jakiegos wysokocentymetrowego gracza to czeka i bedzie "rozmawial" z carmelo.

choc moze sie tez okazac ze bedzie podobnie jak z cp3, bedzie spotkanie i z sytuacji "k**** chce odejsc" wyniknie "ale mamy zajebisty team- zostaje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda,

ale jesli melo chce grac tu albo tu a dennver trduja go gdzie indziej, to zawsze moze powiedziec : "dobra, ok, zostaje ten sezon, macie szanse mnie przekonać", bo melo na pewno nie bedzie chcial grac w clipps czy sacto. A Ci tez nie beda ryzykowac eksperymentu 'melo na rok' bo to poprostu nie ma sensu, po co tracic dobrych zawdonikow za supergwiazde na rok. A melo nieoficjalnie, posrednio przez zrodlo prawdopodobnie sie juz okreslil: Nix or Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, ale nie rozumiesz ze wyciekło ze melo chce albo do nix albo do bulls, a zrodlo ktore tak mowi jest prawdopodobnie powiazane z samym zawodnikiem, nie wiem co jest takiego zajebistego w chciago i ny czego nie ma sacramento czy clippers ale wlasnie w tych miastach prawdopodobnie melo chce grac.

a przed chwila wyszlo bardzo mnie satysfakcjonujace info ze noaha jest nietykalny, moze to pisac ktokolwiek ale tak jest, bo nie wierze ze rose i thibs pozwoli na trade joakima.

Wiec:

oferta Bulls: deng+taj+jj+piki i sie nie zmieni.

Oferta nix to gallo i curry.

a jesli denver nie chce tradowac do tych druzyn to melo zostaje i za rok by by za 2nd w drafcie do Nix.

Z mojego punktu widzenia denver sa pod sciana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o propozycji Okafor+Paul za Billups+Ty Lawson+Nene?

Melo wtedy zostaje, Hornets zyskują klasowego pg, prospect na pg i dobrego centra i ogólnie się wzmacniają. Nie ma szans by Paula w 2012 zatrzymali, a tak się wzmacniają na tyle by myśleć o PO. Co do Billupsa, to dodatkowy plus to spadający kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie powoli staje lepsza szopka niz godzinne show lebrona.

melo twierdzi ze nie mysli o koszykowce, nie spotkal sie jeszcze z gm denver ale nagle znowu chce odejsc, czyzby czasopisma sie zle sprzedawaly? W sumie to jest szansa dla nets ktora sie juz nie powtorzy, mnie tylko cieszy ze noaha nie zostanie wymieniony za carmelowego misia.

A do kiedy melo moze podpisac nowa umowe ?

mysle ze tobedzie taki deadline dla tych "mądrzejszych" druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets, according to sources, have made it clear they have interest in top-tier young players, future first-round draft picks, young assets and savings for the salary cap in return for Carmelo Anthony.

 

The other key factor remains Anthony's stance on any possible destination, as any team that traded for him would certainly want assurances that he would sign an extension

 

niby nic nowego, ale poważne serwisy (espn, fanhouse) rozpisują sie juz na ten temat, do obozów jeszcze dwa tygodnie, wg espn denver od dzis sluchają propozycji wymian, denver chce chyba to zrobic "jeb sie melo, sprzedamy cie tam gdzie chcemy" tylko problem w tym, ze to od melo duzo zalezy bo to on bedzie sobie przedluzal kontrakt, nie denver, chyba ze jakas minesota jest az tak zdesperowana ze chce miec superstara na rok. Dalej uwazam ze gdyby to wygladalo tak ze melo dogra ten sezon i za rok bedzie FA, podpisze z NIX, ale jesli denver chca tradowac (espn!!) to do nix bedzie trudno go wyslac, mam wrazenie ze nawet trudniej niz do Chicago. Jedni maja "talent" (gallo)+spadajacy (curry) ale brak pickow, zas drudzy maja talent(taj) maja picki (duuuzo pickow) ale nie maja spadajacego, a zeby sie wszystko zgodzilo musza przyjac od bulls denga, nie majac szans na Noego. Wiec pozostaja nets, jest spadajacy (murphy) sa picki i jest talent (chyba favors) i wiem ze favors to drugi garnett i blablabla, ale zeby miec melo trzeba cos oddac, a z tego co podaja zrodla nets cholernie chca melo. Mysle ze dla melo liczą sie te 3 druzyny, patrzac od strony denver absolutnie odpadaja nix i bulls, wiec Nets wydaja sie najsensowniejsza opcja dla denver a dla melo przyzwoita (lopez+harris+dluga lawka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko wskazuje na to, że jeśli nie teraz to w lutym Melo opuści Denver. I tym samym można skreślić chyba najpoważniejszego rywala Lakers w konferencji. Nawet jeśli Melo zostałby do końca sezonu to atmosfera jest już taka, że wątpię by ten zespół nawet z Karlem to udźwignął i dał radę walczyć o finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpoważniejszego rywala w konferencji? Żartujesz prawda?

 

Mówimy o nugetsach, których rozjechało kulawe i połamane Jazz tak? Dla mnie na zachodzie aktualnie nie ma top rywala dla LAL i chyba nikt w ciemno stawiac nie bedzie. Szansę na 2 seed czy na finał konferencji mają tak nie przymierzając:

 

- SAS

- Mavs

- Nugets

- Jazz

- Thunders

 

Ja bym nawet z pistoletem przy głowie nie potrafił podac faworyta a nikt nie wie czy Sunsi znowu nie powalą, bo przecież przyzwyczaili do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 news na 1 minute = 60 newsow na godzine,

Nets nieoficjalnie wysuwaja sie na prowadzenie po Carmelo Anthonego, inne zespolu odsuwane sa w cien w ewentualnej wymianie, gdy slyszy sie ze do denver ma powedrowac nowy kevin garnett- derrick favors, za chwile dowiadujemy sie ze philadelphia nie odpuszcza i dzwoni do denver by oferowac wymiane w skutek ktorej do phily trafi favors do nets melo a do nuggets iggy. Houston nagle wydaje ostatnie oznaki walki o superstara oferujac kevina martina, lecz ta oferta przypomina troche ta chicago, gdzie oddawany jest zawodnik z duzym kontraktem, ktorego nie chca nuggets, wogole chicago powoli odpada z wyscigu bo nie chce dac noaego+denga za melo. Nix spokojnie czeka, nie oferuje nikogo, a denver oznajmia ze nie maja zamiaru oddawac melo do nix, nets wydaja sie w tej chwili najpowazniejszym kandydatem daja picki, super talent i spadajacy kontrakt czyli dokladnie to co chce denver nuggets. Gdzie niegdzie slychac pogloski ze melo wyladuje w jednej z druzyn Los angeles (lakers ?:D) nie nie, chyba clippers. Izajasz tomas jednak caly czas sadzi ze melo wyladuje albo w chicago albo w nix.

serio mozna o tym ksiazke napisac :lol:

 

A tak poważnie, jesli melo wyladuje w nets, to czy ci staja sie contenderem, czy tylko druzyna na PO. ?

 

Nie wiadomo czy razem z favorsem nie poszliby ktos typu t-will.

 

rosterowo to nie wyglada super swietnie, szczegolnie na tablicach, gdzie owszem jest lopez (8zb na mecz :? ) ale kto poza tym, melo pod koszem ? Patrzac moim "obiektywnym okiem" bulls bija nets z melem na tablicach, milweukee tez daje rade, nie wiem jesli melo chce slawy kariery itp to ok, nets/nix to super zajebiosta sprawa, ale czy na dluzsza mete to uzadza superstara bez pierscionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.