Skocz do zawartości

Denver Nuggets RIP


RLPH

Rekomendowane odpowiedzi

cp mogl wypic i wiadro za ich big 3 a za dwa lata nie wiadomo jak bedzie

 

z tych druzyn najlepsza opcja to sacramento. fajne miasto i najbardziej perspektywiczna para obwodowy-podkoszowy w lidze. i nie ma szans na ich wyciagniecie z sacramento mycek o czym ty mowisz :D

kings maja kase i maja kogo dac. powinni oddac casspi'ego z thompsonem i ewentualnie z pickiem. i to lepsza opcja dla nuggets niz nyk czy kogos innego. schodza sporo z wydatkami juz w tym sezonie i dostaja niezlych gosci na przyszlosc w zamian. dla mnie kings>knicks jesli chodzi o lepsze miejsce dla melo

i w przyszle lub jeszcze nastepne lato moga sobie sprawic parkera/randolpha lub rok pozniej cp3 bo beda mieli mase kasy dodatkowo majac duo evans-cousins jeszcze na rookie contract. moga nawet przesunac evansa na sg w przypadko zlapania paula

i nie porownuj williamsa z jj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych druzyn najlepsza opcja to sacramento. fajne miasto i najbardziej perspektywiczna para obwodowy-podkoszowy w lidze. i nie ma szans na ich wyciagniecie z sacramento mycek o czym ty mowisz :D

No właśnie Sacto często jest olewane z podobnych powodów co SLC że takie spokojne nie imprezowe, mi się tam bardzo podoba i to nie tylko ze wzgledu że jestem fanem deftones już od przeszło dekady :) Ładnie położone wśród zieleni, jak na warunki Cali nie zapchane ogólnie bardzo wporzo, ale dla takiego melosa i jego lali :) moje argumenty pewnie nie grają roli :cry: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli melo pójdzie do sacto albo wolves to za rok już go tam nie będzie. ale w sumie na miejscu gm`a denver miałbym wyjebane czy panienka pójdzie tu czy tam ważne żeby wyciągnąć za nią jak najwięcej od nabywcy.

 

szkoda tych nuggets, wszystko się zaczeło sypać w zeszłym sezonie. najpierw kontuzje później jeszcze karl. moim zdaniem karl powinien sam zrezygnować, chyba że wszystko z nim juz ok i nie bedzie opuszczał meczów, bo jak się skonczyło opuszczanie meczów widzieliśmy w tym sezonie.

 

jeżeli nuggets by zrobili dobry trade to wcale nie są na straconej pozycji. gracza pokroju melo raczej nie wyciągną ale mogą zapchać po nim dziure na SF + coś tam i całkiem dobrze sobie radzić.

 

a melo po dwóch dobrych sezonach gdzie wszystko wskazywało na to, że powoli wchodzi na najwyższą półkę ligi zaczyna znów swoje przedstawienia godne melo sprzed 3,4 lat. co pizda to pizda jednak, jak to mówią człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, "im wyżej, tym mocniejszy upadek".

 

ALE SA TEŻ DOBRE WIEŚCI!

 

Nuggets nigdy nie byli wysoko. 7 lat i jedno wyjście z 1 rundy, gdzie zazwyczaj byli chłopcami do bicia.

 

Nie wiem kogo tam dają Nets i Wolves, ale Brooka ani Love'a nie oddałbym nawet gdybym dostawał Carmelo z już podpisanym kontraktem. Jakbym miał ułożyć All-overrated team, to chyba zaczynałbym od Carmelo, scorer z żenującą obroną, który właściwie nic/niewiele robi poza scoringiem, w dodatku lekki przygłup ze statusem superstara.

Jakiś kumaty trener mógłby zrobić z niego niezły użytek, ale wszyscy wiedzą ile mamy w lidze kumatych trenerów. Dla Spurs czy Rockets byłby dużym wzmocnieniem, ale jakieś Netsy czy Wolvesy? Who cares?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

 

A po co Houston lub Sacramento lub jeszcze innym Melo?

 

Przecież melo i tak przejdzie do NY jak nie teraz to za rok. Chyba że będzie sign and trade ale nie wiem czy teraz wogóle może być.

 

Po co jakaś drużyna ma oddawać perspektywistycznych grajków żeby na rok mieć all stara? liczą na to że zostanie w Sacramento?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie istnieje i nie musi bo extension wchodzi dopiero po sezonie i jesli podpisze je teraz to i tak nie ma zadnego wplywu na trade. to poprostu przedluzenie kontraktu w trakcie trwania obecnego a nie podpisanie nowego po wygasnieciu ostatniego

i nikt nie weznie melo (poza nyk) jesli wczesniej nie podpisze extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak s&t to melo chyba nie jest głupi i nie podpisze umowy po to by 3 lata spędzić w Sacramento jak chce grać w NY. Więc wg mnie s&t nie wchodzi w grę. Po co ma 3-4 lata spędzać w Sac jak może rok poczekać i grać w NY???? Bezsensowne plotki. Chyba nie chodzi mu o kase i grę w lepszym zespole bo kasa w denver by mial a mają silny skład na pewno lepszy niż w NY. Więc chyba chodzi mu tylko o grę z CP3 i Amare w NY. Swoją drogą szkoda że NOHa nie startuje po Melo. Wtedy CP3 mógłby być lojalny wobec Noha i miałby super wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze melo chce jak najszybciej spierdolic do NY, ale denver nie chca w zamian gallo i currego (w dodatku nix nawet pickow nie maja), wiec ta saga potrwa i to dlugo. Denver podalo z kim chcieliby wymiane, tak naprawde kto by nie chcial miec mela? ci co chca skladaja oferty, ktore na dluzsza mete sa gowno warte, bo tak czy srak to melo zadecyduje gdzie pojdzie, a mi sie wydaje ze podpisze przedluzenie umowy: a) za miesiac-poltora z denver i zaraz przeniesie sie do nix, albo 1 lipca 2011, jako wolny agent, z nix. Carmelo chce wymiany, ale sadzac po tym ze jego zona ostro cisnie na nyc, za jest tam amare za za 2 lata moze byc cp3 a w 'najgorszym wypadku' za rok tony parker, ze zarobilby kupe pieniedzy, ze zylby jak nigdzie indziej, i ze ponoc gdzies kiedys powiedzial ze chce tam grac, to wymiana wchodzi w gre tylko z Nix. A wiec, albo teraz gallo, albo za rok wyjatek+ 2nd pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo oczywiste ze posypia sie oferty, jak donosi realgm, nuggets rozmawiali z nets, bulls, gsw i clippers.

od nets: favors+harris+pick

od bulls: deng+taj

od gsw: bidrins+ pick i mzoe curry (ale raczej nie)

clipeprs: Kaman+ gordon

 

tak jak pisalem, sypia sie oferty, melo sie nie okreslil, ale jedno jest pewne, nie zostanie w denver.

mial sie spotkac z tym nowym gm a ten mial go blagac zeby z nimi podpisal, tak sie nie stalo bo melo zażyczyl sobie ze od poniedzialku ma ruszyc sprawa z jego trade. Nix czekaja, i chyba slusznie. Jak denver znajdzie frajera ktory odda cos wartosciowego za melo na jeden sezon to wszyscy beda szczesliwi, bo nix za rok ma carmelowego misia, denver ma co tam chce, a frajer zostaje frajerem, choc z drugiej strony fajna perspektywa czyszczenia sobie salary+posiadanie superstara (na rok ale mniejsza o to :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jesli jakas druzyna odda im to co napisales zanim on przedluzy umowe to bedzie strzal w kolano. bo raczej nie szukaja spadajacego kontraktu ktory przy okazji przez rok da im wysoki poziom a pozniej odejdzie i zostana bez swojego prospecta, ktory ma niski kontrakt i swietnie rokuje na przyszlosc, i ze slabym numerkiem w drafcie

chyba ze beda liczyc ze tak bardzo mu sie u nich spodoba jak przyjdzie ze z nimi podpisze nowy kontrakt po sezonie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.