Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka dobra zmiana??Buzzer Beatery są wyznacznikiem umiejętnośći? Gaines nie ma rzutu za 3. Jest za niski na 2, i za drewniany na 1. Ager był tam bardziej przydatny. Do tego na PG Wolves mają kim grać.

Gdzie nie ma 3, aleś palnął, Yata rzutowo jest naprawdę bardzo dobry( wolne tylko z niewiadomych przyczyn mu nie udają się) w to lato też rozegranie poprawił ogólnie mogą być z niego ludzie, fajnie że sobie robotę znalazł myślę że nie zawiedzie.

Jasne...Ty tak z każdym byłym i aktualnym zawodnikiem Jazz?! Może jeszcze Fesenko ma zaawansowane post moves?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdzie nie ma 3, aleś palnął, Yata rzutowo jest naprawdę bardzo dobry( wolne tylko z niewiadomych przyczyn mu nie udają się) w to lato też rozegranie poprawił ogólnie mogą być z niego ludzie, fajnie że sobie robotę znalazł myślę że nie zawiedzie.

27% za trzy - no gdzie nie ma trójki ? to przecież bardzo dobry wynik

a wolne, no 50%, nie jest najgorzej i jest duża szansa poprawy !

 

poza tym w swoim pierwszym sezonie miał średnio 3.3ppg i 1.2apg w 6.8 mpg!!! czyli jakby grał 42 minuty to by miał ok 20 ppg / 8.5apg!!! definitywnie all star in da makin !!!

A co wątpisz chłopie :?: :P Po Twojej ocenie Sapa "jakoby przepłacanego" to bym się wstrzymał na jakiś czas z osądami, a nuż coś palniesz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27% za trzy - no gdzie nie ma trójki ? to przecież bardzo dobry wynik

a wolne, no 50%, nie jest najgorzej i jest duża szansa poprawy !

 

poza tym w swoim pierwszym sezonie miał średnio 3.3ppg i 1.2apg w 6.8 mpg!!! czyli jakby grał 42 minuty to by miał ok 20 ppg / 8.5apg!!! definitywnie all star in da makin !!!

Jasne...Ty tak z każdym byłym i aktualnym zawodnikiem Jazz?! Może jeszcze Fesenko ma zaawansowane post moves?

Ja po prostu w przeciwieństwie do was widziałem wielokrotnie gościa i wiem że ma na prawdę dobry rzut/mechanikę, bardzo "mądry" jesteś @rw30 że bierzesz stay gościa który grał ogony, faktycznie one oddają wszystko, i tak samo @Maciek na ich podstawie warto oceniać danego gracza :?

 

ps. większośc z was nawet by nie wiedziała kto to Yata jest, gdyby nie ten bb z Cavs, i ja tego nie mówię jako zarzut, bo to był 3 pg w ekipie, ale wydaje mi się ze przynajmniej w tym wypadku wiem więcej od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu Kevin Love oficjalnie będzie żądał maxa...

Z drugiej strony miło, że wreszcie po kilku latach posuchy klub z amerykańskiego Pierdziszewa znajduje się na czołówkach sportowych gazet (nie tylko amerykańskich).

 

Triple double-double - tak chyba nazywa się jego dzisiejszy wyczyn :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież on tych zbiórek nie zgarnia dlatego, że jakoś nadzwyczajnie skacze.

No faktycznie nie, chłopak poprostu jakoś się tak dobrze zastawia, w sumie to jest naprawdę niewiarygodne jak tak popatrzeć to on nie robi niczego w sposób jakiś super fenomenalny, czasem fak przytrafi mu się efektowna zbiórka, skilsy napewno ma ponad przeciętne, ale jak tak sie przyjrzeć to aż dziw bierze że tylko on białas z cali z takim nazwiskiem ;) potomek o ile pamiętam beach boysów, potrafi takie cuda wyczyniać. Chociaz trza powiedzieć też że w obronie to już takim twardzielem nie jest, no ale dobra nie można miec wszystkiego :) Przez to aż kolejny super występ Beas umknął uwadze, ten jego fryz a la Polard, przynajmniej z daleka, rewelacyjny :) Koleś idealny na jesienna szarugę ;) tu się człowiek podjara efektownością zagrań, pośmieje z ogólnego wyrazu :) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat 35 inch wyskok na 6'10" białasa to jest dużo. Griffin ma 35.5 jakby co, tylko z miejsca ma lepszy od Love'a troche. Ale fakt faktem, że w meczu Love faktycznie za wysoko nie skacze, bo nie musi, wystarczy że wygra walke o pozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.