Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz po upływie czasu to każdy mądry...A jeśli mówimy tutaj o matołach, to DMC>Wes. Cousins miał red flags ze względu na zryty beret, no i w NBA już do zmiany trenera się przyczynił.

Oj,misiu kolorowy:

 

Niestety zaś medycyna nie doszła jeszcze do tego etapu żeby zawodnik w offseason urósł 15 cm i nabierając przy tym 20 kg wagi (chodzi mi o jednoczesne spełnienie tych warunków… przykład Shawna Kempa jest mi znany), dlatego też wydawało mi się logiczne, że w drafcie z numerem 4 Wilki wezmą wysokiego, fajnie zapowiadającego się niespełna 20-letniego Cousinsa…

 

David Kahn mnie jednak przechytrzył – w rosterze Minnesoty przypominającym kopiec z krowich gówien dopatrzył się prawdziwego brylantu. Gdyby jeszcze dopatrzył się go w osobie Kevina Love’a, byłbym jeszcze w stanie to zrozumieć, ale niestety… Kamieniem węgielnym, na którym David Kahn będzie budował drużynę Wilków stał się Darko Milicic. I tym oto sposobem DeMarcus Cousins poszedł się... poszedł do Sacramento.

 

Kahn zatem zalatał dziurę na pozcji SG/SF wybierając ponoć całkiem niezłego, ale dość leciwego (jak na draft) Wesa Johnsona. Nie wiem, nie znam się, nie widziałem go jeszcze w grze, ale utrata perspektywicznego Cousinsa na rzecz starego rookasa, który raczej nie wejdzie na poziom superstara pokroju Duranta, czy choćby Brandona Roya (w tym miejscu pozdrawiam byłego GMa Wilków, Kevina McHale'a i Randy’go Foye’a), spowodowała, że przestałem wierzyć w rychły (tj. w ciągu najbliższych 4 lat) powrót Wilków do grona pierwszej ósemki na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Roya posiałeś, chyba że to z premedytacją, bo jeszcze nie podpisał.

 

Ciekawe, czy Shved zadomowi się na stałe w NBA. Dostał kontrakt na 3 lata, jak oglądałem mecze z jego udziałem, to dupy nie urywa - 5 skrzypce na pg/sg. Cośczuje że na początku sezonu, nawet jak podpisze roy, będą grać Rubio/Ridnour w s5, o ile ten pierwszy się wyleczy.

 

Sporo znaków zapytania, tak w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taki wniosek? Bo ja kojarzę takiego innego, z którym Love miał ciekawe wymiany zdań. Beasley mu było.

Beasley przy całej swojej specyfice jest podobno gościem, którego się po prostu lubi. Podobno cała drużyna go lubiła, tak przynajmniej wyczytałem na forum Minny. Z kolei Darko to naprawdę kosmiczny head-case, który zgwałciłby matki wszystkich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley przy całej swojej specyfice jest podobno gościem, którego się po prostu lubi. Podobno cała drużyna go lubiła, tak przynajmniej wyczytałem na forum Minny.

No a ja np czytałem cytaty Love'a typu: "nie potrzebujemy tak samolubnego zawodnika" i "z nim jako pierwszą opcją nic nie wygramy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chyba czas odswiezyc temat:

http://basketball.realgm.com/wiretap/223654/Lou_Amundson_Agrees_To_Deal_With_Wolves

 

pierwszy raz od 2005 roku Wolves wygladaja jak zespol ktory moze wejsc do playoffs. wiadomo sa jeszcze spore braki na roznych pozycjach, sa znaki zapytania co do zdrowia kilku zawodnikow (Rubio, AK, Roy) ale w porownaniu do gowna w ktorym byli jeszcze jakies 2 lata temu to wyglada to bardzo obiecujaco. ciekawe kiedy sie zacznie masa zlych ruchow (zawsze sie tak dzialo kiedy tylko Wolves szlo troche do przodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.