Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do fanów Nets. (są tacy?)

Owszem, są.

 

Nie ujawnili co konkretnie T-Will zrobił, podane zostało tylko "repeated violations of team policy". Trenerowi się nie spodobało, właścicielom klubu też i dlatego Terrence wylądował w D-League. Jego gra nie miała na to zupełnie wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Druga wygrana pod rzad i to z New Orleans walczącymi póki co o playoffs, więc warto o tym wspomnieć.

Do gry wrócili Webster i Flynn, co zmieniło nieco rotację. Do wzięcia jest Telfair - NY i Bobcats się o niego pytają.

Beasley dzis career hight 7 asyst, ładnie rozprowadzał pilkę w tej 4qw. Ma niesamowita łatwość zdobywania punktów z cholernie precyzyjnie ułożona ręka. Byle tak dalej.

 

Mam takie marzenie na ten sezon - 30 łinów. Ciężkie do zrealizowania, ale kto wie - jeszcze 50 meczy a Wilki wreszcie zaczynaja grać w pelnym składzie (prawie, bo Tollivera jakiś czas nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem meczu z NOH, na wieczór zaplanowany.

 

Widziałem Wilki w tym sezonie już w kilkunastu spotkaniach i...., gdyby rozważniej i spokojniej grali w 4 kwartach to mieliby kilka zwycięstw więcej. Przed ostatnią kwartą potrafią wyraźnie prowadzić (nawet kilkanaście punktów), by ostatecznie przegrać mecz. Za każdym razem jak ich oglądam na żywo, to... nie istotne jak grają przez 3 kwarty i tak się boję co będzie w 4. Tak było min. nie tak dawno z JAZZ.

 

Co do składu to,... skład jest dużo lepszy niż w zeszłym sezonie.

Pierwsza piątka Ridnour - Johnson - Beasley - Love - Milicic spisuje się coraz lepiej.

Ridnour daje doświadczenie, potrafi uspkoić grę, wie kiedy rzucić. Widać, że ma największe doświadczenie w drużynie.

Johnson coraz pewniejszy rzut jeszcze rookie, all -starem nigdy nie będzie, ale solidnym zawodnikiem.

Beasley wyrasta na lidera tej drużyny, a ma dopiero 21 lat.

Love nie lider, ale gwiazdka.

Milicic chyba nikt się nie spodziewał takich wyników po nim.

 

Na ławce:

Brewer - jak sie go ogląda w trakcie kozłowania, to uśmiech pojawia się na twarzy, ale w defensywie niestrudzony. Potrzebny i mało doceniany, w statsach tego nie widać, ale... często ma duży wpływ na wynik. Webster chyba spodziewał się, że będzie odgrywał ważniejszą rolę. Kontuzja oraz dobra gra Johnsona i... po powrocie chyba chciał pokazać wszystkim, ze to on powinien zaczynać w pierwszej piątce. Za dużo rzutów na siłę, chciał sam wygrać z Jazz... i się przeliczył. Może być ważnym ogniwem i nie jeden mecz Wilkom wygrać, tylko musi mieć nieco chłodniejszą głowę.

Flynn powrót po kontuzji, niczym narazie nie zaimponował, ale też nie spieprzył meczy jak Webster.

Telfair interesuja się nim inne kluby i dobrze. Mamy Ridnoura i Flynna, więc szkoda go na trzeciego. W meczach kiedy występował w tym sezonie pokazał, że... mnie cholera trafiała, on tak słabo broni, gubi się na zasłonach, nie wiem czemu się nim ludzie zachwycali

Pekovic dobrze, ze wraca skończy się koszmar oglądania Koufosa. Ciekawe czy będzie dużo lepszy? Lepszy na pewno będzie, bo... co moze być gorszego od Koufosa na parkiecie?

Ellington sądziłem, ze będzie częściej na boisku, ale ma silną konkurencję.

Tolliver kontuzja, przed kontuzją całkiem całkiem sobie radził, ale jakoś nie mam przekonania

Koufos sporo grał ostatnio, kontuzja Milicica i Pekovica. I jakie wnioski? Niech go dorzucą do Telfaira i wytrejdują. Drewniak w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Gaines, Hayward - mało istotna rola w zespole.

 

W tym sezonie będą się zgrywali jeszcze, wygrają jeszcze kilka spotkań, Love będzie miał fajne cyferki, ale co dalej. Wszystko zależy od Kahna, który ma przebysłki dobrego GM'a (Beasley) i... poziomu McHala (Jefferson). Straci cierpliwość do Rambisa? Ten musi mieć niezłą gadkę o tej taktyce trójkątów, że Kahn na to poszedł i wymienił praktycznie cały zespół, aby w ten sposób grać. Jednak zielonego pojęcia nie ma o defensywie.

Druga rzecz to.. Kahn może nie mieć po sezonie łatwego życia. Być może jego mało genialny poprzednik McHale załatwił mu, że nie będzie miała swojego wyboru w pierwszorundowym drafcie. Jest to jakoś zastrzeżone do któregoś miejsca, zdaj się, że tylko pierwsze 3 miejsca będą dla Minny, jeśli 4,5...i tak dalej to idzie wybór do LAC. Pokuta za wymianę Cassell - Jaric.

 

LAC mogą fajnie wyglądać w przyszłym sezonie z Gordonem, Griffinem, swoim wyborem w drafcie, i np. 4 wyborem Minny. Dużo talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz z NOH.

Znałem wynik, statsy tez były mi znane, ale mimo to dobrze mi się oglądało ten mecz. Pupile grały w obronie, czym nie często rozpieszczają swoich kibiców. Johnson dziurawił kosz z dystansu, Beasley mu wtórował, a Milicic w pierwszej kwarcie to... pokazał klasę. Paczka z kontry niczego sobie. W 4 kwarcie dopiero się przebudził Love, ale tak również było w poprzednim meczu.

Ridnour rozdał swoje podania, Brewer powalczył w obronie... niby normalka, ale... na dużo wyższym poziomie i skuteczniej.

 

Tak jak asystent trenera w przerwie powiedział, że w drugiej częsci meczu muszą zagrać w obronie tak jak w drugiej kwarcie, bo o ofensywę nie muszą się martwić. I się posłuchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że Wilki dostały Beasleya od Heat praktycznie za darmo, bo raptem za jakieś drugie rundy draftu.

Kojarzycie jakieś inne przypadki pozyskiwania świetnego zawodnika za darmo?

Gasol za swojego brata i jakieś balasty w Lakers? Nowitzki za niejakiego Tractora Traylora , ale to w drafcie wiec nic jeszcze nie było wiadomo. Inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pomysły?

Sheed do Pistons za pake Rebraca, Sura, Atkins i Hunter plus future picki. Dostali jeszcze dodatkowo Mike'a Jamesa

Dołączona grafika

o tym nikt nie pamieta a przez ten trade Pistons zdobyli mistrzostwo (kosztem Lakers i Mailmana) i dochodzili daleko w po przez nastepne lata

przypomnę może, że sheed miał wtedy reputację słabo broniącego cancera bojącego się podkoszowej walki, i, choć trudno w to uwierzyć, zastanawiano się czy wogóle będzie wzmocnieniem czy też nie 'zniszczy' dobrze funkcjonującej [2x ECF we wcześniejszych latach] drużyny pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnę może, że sheed miał wtedy reputację słabo broniącego cancera bojącego się podkoszowej walki, i, choć trudno w to uwierzyć, zastanawiano się czy wogóle będzie wzmocnieniem czy też nie 'zniszczy' dobrze funkcjonującej [2x ECF we wcześniejszych latach] drużyny pistons

No i te przewinienia techniczne, prawda? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pomysły?

 

 

 

Al Jefferson z Minny do Jazz. Za koufosa , pick i salary. Było wbrew pozorom kilka podobnych przypadków.

 

 

Czy ja wiem, trudno powiedzieć czy jest warty swojej pensji.

Gdy podpisywał kontrakt zaliczał co mecz duble duble. Był jednym z niewielu graczy, którzy zaliczyli 20 punktów i powyżej 10 zbiórek na mecz. A jego kontrakt 13mln za kolesia, który się wciąż rozwija, najlepsze laty przed Nim, to nie było tak dużo. Właściwej wysokości kontrakt dla dobrego gracza. Teraz trochę jego osiągnięcia spadły, ale teraz ma kilku innych dobrych graczy z którym musi dzielić piłkę. W Minnie był pierwszą opcją kreowanym na lidera, teraz jest 2 lub nawet 3 opcją. Robi swoje i chyba się nieźle wywiązuje ze swoich obowiązków.

 

Nawet nie przeszło mi przez myśl, że jest graczem przepłacanym.

 

Wystarczy spojrzeć na płace nawet jego kolegów w Jazz.

Ilu tam znajdziecie przepłacanych kolesi??

Jest masę graczy, którzy zarabiają dużo więcej, a... nie pomagają swojej drużynie jak AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę jego osiągnięcia spadły, ale teraz ma kilku innych dobrych graczy z którym musi dzielić piłkę.

Nie robi swoje, skoro jest drugą czy tym bardziej trzecią średnią nie powinien mieć ts na poziomi ~50%. Gównianie zbiera, słabo broni, naprawdę ciężko teraz przyznać mu taki kontrakt. 8-9 mln to jest jego wartość w porywach.

W porywach to szkoda że nie napiszesz czegoś z sensem :? Chłopak od pre gra cały czas z kontuzją ręki, w sztabie Jazz mówią ze są z niego wogóle dumni że nie odpuszcza przy tym urazie, w sumie każdy jego kontakt z piłka wiąże się przy tym z jakimś , większym bądź mniejszym bólem, więc niewątpliwie wpływ in - na jego gre/staty to ma, pozatym masz gościa 17/9 prawie 2 bloki który wbrew pozorom źle nie broni, co można zobaczyć przy okazji obecnego sezonu, przy obecnej biedzie jesli chodzi o wysokich to ten jego kontrakt aż taki zły się nie wydaje, wydaje mi się że sporo klubów zaproponowało by mu podobny jak nie większy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi swoje, skoro jest drugą czy tym bardziej trzecią średnią nie powinien mieć ts na poziomi ~50%. Gównianie zbiera, słabo broni, naprawdę ciężko teraz przyznać mu taki kontrakt. 8-9 mln to jest jego wartość w porywach.

W porywach to szkoda że nie napiszesz czegoś z sensem :?

Daj spokój el, marna prowokacja i tyle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.