Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

No kontrakt na 3 lata podpisał, czyli będzie- przy takiej rotacji pod koszem jaką mają w Minnesocie na bank swoje minuty dostanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zrzuca winę na Kahna, ale jak dla mnie Rambis też turbo asem nie jest

 

Oglądałem parę razy to przedstawienie jakim były mecze Wolves w tym sezonie ( i w poprzednim ) i problemem jest nie tylko GM, ale brak pomysłu na jakiś sensowny atak czy obrone a to jest wina Rambisa, moze z takim 'natłokiem' talentu ciężko mu wprowadzić trójkąty ? c*** to wie

 

i nie granie Kevinem... ergh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

The Timberwolves took out a full page ad in Monday's Star Tribune that featured an open letter to fans that acknowledges the negatives, points to the positives, and spells out the plan for improvement.

 

Included in the letter are these words: "So will we challenge for the NBA championship this year? Not likely."

 

Minnesota has struggled in the six years since Kevin Garnett led the Wolves to the Western Conference finals.

 

 

Read more: http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... z0zWBs9v23

Ja też nie walczę o mistrza w tym sezonie, ale news mi się nie należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widać Chytry, że nie widziałeś tego fantastycznego bloku Toliverra, a chwile później tej trójki. Anthony grał świetnie. Inna sprawa, że Darko w dwóch decydujących akcjach w ostatniej minucie dostawał piłkę na obwodzie, a w ostatniej sekundzie Ellington uparl sie na rzut za 2pkt pomimo, że przegrywali trzema, ale cóż.. trza sie przyzwyczaić do innej kultury gry niż w Miami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci Alonzo, że oglądałeś ten mecz. Ja niestety po meczu Boston-Miami o mało co nie zasnąłem w pracy. Na back2back games w ciągu dni roboczych nie mam zdrowia i kondycji.

Patrząc na boxscore, fajnie że Beasley dostał spore minuty. Szkoda, że nie przełożyło się to zbytnio na cyferki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci Alonzo, że oglądałeś ten mecz. Ja niestety po meczu Boston-Miami o mało co nie zasnąłem w pracy. Na back2back games w ciągu dni roboczych nie mam zdrowia i kondycji.

Patrząc na boxscore, fajnie że Beasley dostał spore minuty. Szkoda, że nie przełożyło się to zbytnio na cyferki.

Dałem rade tylko druga polowę (w tle na orange sport troche przyglądałem sie poczynaniom Bulls i Thunder) :D

Do pracy jadę dopiero za godzinę :wink:

 

Beasley ładnie w 4kw.

 

Jak Slava Medvedenko był na gazie i dominował pod koszami, to i tak się wprowadzało z powrotem Shaqa, a nie mówiło "wolałem energię Slavy na czwartą kwartę".

Ale Tolliver to nie Medwiedienko, a Love nie wiem jakby sie nie starał nigdy nie bedzie podobny do Shaqa, więc to nie ta półka. Lakers zreszta walczyli wtedy o nieco inne cele niz Nasz Ulubiony Klub :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Timberwolves coach Kurt Rambis and Kevin Love(notes) say they’re on the same page about the power forward’s playing time.

 

Love was in the game for less than 9 minutes in Wednesday’s season opener, and Rambis pinned it on a preference for backup Anthony Tolliver’s(notes) energy and defense.

Related Coverage

 

Love complained about his role last season and left the locker room Wednesday without speaking to the media, but after practice Thursday he said he and Rambis are fine and that any speculation about a rift has been blown out of proportion. Rambis said he spoke to Love in the morning to make clear he had no “hidden agenda” or “loss of faith” in Love.

 

Rambis says he’ll play players who are “playing the best and give us the most at that particular time.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SAC za ciasno pod koszem. Chodz takiego Love'a bym przyjal z pocalowaniem reki 8)

Mając lineup Love/Cousins z Evansem i Casprim z ławki, siedzisz spokojnie i czekasz aż zacznie to działać.

 

Sacto pewnie będzie miało wysoki pick, ale opychając takiego Thompsona za middle 1st round pick i potem posłać to do Minnesoty. Znając potencjał GM Wolves poszliby na to. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After scoring just six points in 20 minutes on Saturday, Timberwolves forward Michael Beasley said, "As of right now, we're the worst team in the NBA."

 

Nasz człowiek jak widać złapał bakcyla do ciężkiej pracy... Poczuł się chyba też w roli lidera drużyny (tak mówił w wywiadach w offseason).

 

Co ciekawe Alonzo się nie mylił. B-Easy jest na razie najlepszym strzelcem zespołu... i c***, że ma średnią 14,7 pkt/mecz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto więc i wrzucić resztę wypowiedzi Mike'a B.

 

I feel like we were a disgrace to the game of basketball. We had 30 turnovers. Thirty turnovers, man. That's not basketball. That's not team basketball. That's not basketball at all. Everything we worked on since training camp just went out the window.

 

I jeszcze dobry tekst z yahoo a propos skilla trenerskiego Rambisa:

 

Also through three games, Rambis’ system has produced 40-percent shooting and 20 percent more turnovers (60) than assists (50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz człowiek jak widać złapał bakcyla do ciężkiej pracy... Poczuł się chyba też w roli lidera drużyny (tak mówił w wywiadach w offseason).

 

Co ciekawe Alonzo się nie mylił. B-Easy jest na razie najlepszym strzelcem zespołu... i c***, że ma średnią 14,7 pkt/mecz :]

Dopiero sie rozkręca :D

Dzis powrót na stare śmieci. Oglądanie obowiązkowe :wink:

Trza liczyć, że również jak z Nets po pierwszej kwarcie będzie po meczu (to wtedy moze na rezerwach Heat chłopaki cos pograją), bo matchupy nie wyglądają za dobrze dla Minny :

LBJ - Bease

Bosh - Love

Brewer - Wade (znając Rambisa to wystawi młodego Johnsona :roll: )

Arroyo - Ridnour - tu po równo

Anthony - Darko 8) Tu widze szanse Walves :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, czy B'Easy zagra dziś z Magic, jeżeli nie to Stan moze odetchnąć z ulga - jego Orlando powinni wygrać 8)

 

"It's unfortunate," Minnesota coach Kurt Rambis said. "Right now we don't have the luxury of having someone like him, a starter, being out of the ballgame."

 

Beasley's status for Wednesday's game at Orlando is unclear, Rambis said.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.