Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie mecze Milicica:

5/11 fg 11 pkt 12 reb 4 blk

5/6 fg 13 pkt 3 reb 3 blk

10/18 23 pkt 16 reb 6 blk

9/14 21 pkt 4 reb 5 blk

10/17 pkt 23 pkt 8 reb 5 blk

 

Chodźcie pośmiejemy się z Kahna jeszcze trochę :twisted:

Jedyny powód dla którego Min ma tylko tyle winów jest fakt, że Beasley nie potrafi się wstrzelić, żeby mieć dobry dzień rzutowy kiedy Milicicowi i Love idzie, bo kiedy ta trójka gra dobry mecz, mogą pokonać każdego co wiem jak dziwnie brzmi :D

A tej drużynie do PO brakuje jednej rzeczy - dobrego pg, który potrafiłby kreować sytuacje. Nie mówię o Nashu czy CP3, bo wtedy to wiadomo, ale mam nadzieję, że nawet Rubio czy wracający z kontuzji Flynn pozwoli na wejście na wyższy lvl. Beasley potrafi grać offball, Love wręcz nie powinien grać z piłką, a Milicic dobrze kończy jak dostanie dobrą piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko ładnie rzuca i trafia haki.

miałem o nim napisać, bo to juz kolejny mecz gdzie Darko gra świetnie.

W czasach, gdy w NBA nie ma zadnych centrów, Darko nam sie robi podkoszowa bestią 8)

w ogóle cała trójka podkoszowych Wilków i do tego jeszcze Tolliver jako solidny roles z lawki - całkiem nieźle to wyglada. Brewer nam na świetnego stopera wyrasta, młody Wes Johnson zapowiada sie nam perspektywicznie.

 

Dzis szkoda tej dogrywki, bo nie wiem, czy Neal był faulowany przy tej trójce. Nie wiem też, czemu Beasleya nie było w końcówce 4qw.

 

Łukasz

Ty masz lepsze porównanie do poprzednich 2-3 sezonów, ale mam wrażenie, że gra Wilków wygląda duużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley nie nadaje się na podkowszego, jak dla mnie to klasyczna trójka, w roli której świetnie się odnajduje. Co do Tollivera - ma najlepsze on/off w zespole :wink: Jak dla mnie nie solidny roles, a 6th man, dobry center z trójką i świetną obroną.

Tak się śmialiście z Kahna i jego pg, ale koniec końców to to jest wciąż najsłabsza pozycja w zespole :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis szkoda tej dogrywki, bo nie wiem, czy Neal był faulowany przy tej trójce. Nie wiem też, czemu Beasleya nie było w końcówce 4qw.

 

Nie było go, bo jest kretynem, Brewer i Johnson dobrze grali , a Darko miał mecz życia. A, że Beasley jest kretynem udowodnił w dogrywce, gdzie podał do Popovicha i zrobił jeszcze co najmniej 2 głupie rzeczy. Do tego wygląda jakby pustym łbem mył podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaże że na Milicicia trzeba było poprostu poczekać :) i teraz kto był w błedzie Brown że go wybał czytuf Pistons że go do tej pory nie trzymali :D A tak zupełnie poważnie to, już sam kreche postawiłem na gościu po kilku meczach z tego rs, ale ostatnie mecze poprotu wymiata, ciekawa jeka jest przyczyna, czy sama jego postawa czy może trochę gra ekipy się zmieniła, duet Love/Milicic to moze być naprawdę fjy front, oczywiście przy pomyślnym wietrze, coś jak połączenie Deng i Booz, ktos od defa ktoś od zbiórki i ofensywy

 

ps. teraz sobie skrót zobaczyłem, trochę końcówke Love spartolił, co nie zmienia jednak faktu że Milicic/Love 54 ptk vs. Duncan/Blair 13 ptk :shock: No to się robi ciekawie, rysuja się chyba przed T'Wolves jaśniejsza przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było go, bo jest kretynem, Brewer i Johnson dobrze grali , a Darko miał mecz życia. A, że Beasley jest kretynem udowodnił w dogrywce, gdzie podał do Popovicha i zrobił jeszcze co najmniej 2 głupie rzeczy. Do tego wygląda jakby pustym łbem mył podłogi.

Darko dwa mecze wcześniej miał z Lakers 23pkt. 16zb. (6 na tablicy Lakers), 6bl. 5as. 2prz. co pokazuje Mal, że nie masz pojęcia o grze Wilków.

 

Co do tego podania do Popa, to Michael zagrał na pamięć, do gracza, który był już parę kroków dalej. Co do tych dwóch dalszych jego zagrań z którymi sie nie zgadzasz, to przychodzi mi tylko do glowy ta pilka, która wypadła na aut po trafieniu zreszta przypadkowym Beasleya w nogę. To Love oddawał bez sensu rzut przez ręce gracza który go bronił w ostatniej akcji, a jeszcze wcześniej stracił piłkę, pod koszem (choć tu była akurat wina gracza, który mu podawał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było go, bo jest kretynem, Brewer i Johnson dobrze grali , a Darko miał mecz życia. A, że Beasley jest kretynem udowodnił w dogrywce, gdzie podał do Popovicha i zrobił jeszcze co najmniej 2 głupie rzeczy. Do tego wygląda jakby pustym łbem mył podłogi.

Darko dwa mecze wcześniej miał z Lakers 23pkt. 16zb. (6 na tablicy Lakers), 6bl. 5as. 2prz. co pokazuje Mal, że nie masz pojęcia o grze Wilków. .

Nie da się ukryć, że nie jestem fanem tej drużyny i nie katuje się oglądaniem ich koszykówki. Oglądając tamten mecz, widząc ruchy i nie zwykłą ilość szczęśliwych odbić od obręczy, tablic, wnioskowałem, że Darko miał mecz życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że nie jestem fanem tej drużyny i nie katuje się oglądaniem ich koszykówki. Oglądając tamten mecz, widząc ruchy i nie zwykłą ilość szczęśliwych odbić od obręczy, tablic, wnioskowałem, że Darko miał mecz życia.

W odróżnieniu od tego co obserwuje aktualnie w grze Heat, to u Wilków widać przynajmniej radość z gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flynn powoli wraca, statystycznie w miarę solidny mecz w NBDL. Grał krótko, 24 min., 9as. 8pkt.

Jestem ciekaw jego powrotu i tego czy się rozwinie. Jakby nie patrzeć to bodajże nr 6 draftu, który w zeszłym sezonie 81 razy zagrał w piątce pierwszej. Może teraz, gdy w Lesie jest trochę więcej strzelb, podskoczą mu asysty, czy stanie się dobrym playmakerem.

 

Pytanie do fanów Nets. (są tacy?)

Co się dzieje z Terrence'm Williams'em? W zeszłym sezonie przebłyski, parę dobrych meczów... Ten sezon zaczął kompletnie bezbarwnie, co ''zaowocowało'' przepustką do D-League. W dwóch meczach miał konkretne triple-double co prawda, ale chyba jest pewien zawód... Drużyna typu Nets, to idealna pożywka dla młodych talentów. Tymczasem on jakoś ugrzązł w przeciętności i nawet w Nets(bez urazy) jakoś mu nie idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.