Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

GeDDo, to ja sie pytam to na c*** było to głosowanie skoro ma decydować komish, hę?

Poza tym jeszcze jedno - tak jak ja szanuje opinie innych, to to samo radzę Tobie. Jeśli sobie z tym nie radzisz, to powiem jedno, masz problem.

a po c*** ktos w ogole wyszedl z taka propozcyja aby glosowac? w fbx2 rok temu ktos podjal taka a nie inna decyzje i poszlo. nie bylo pisania i czytania na 200 stron. za czasow marcinka, byloby to tutaj podobnie rozwiazane. bez wzgledu na to jakby to nie byla decyzja. no i uwazam, ze komisz powinien byl wczesniej zrobic podobnie. inna sprawa, ze widac, iz wiele sie zmienilo od czasu mojego komiszowania. kiedys to najpierw czekalo sie na pelna liste nowych chetnych. a pozniej podejmowana byla decyzja o kolejnosci (przez jedna osobe) i nastepnie nowi wybierali sobie sklady w odpowiedniej kolejnosci. teraz odnosze wrazenie, ze wszystko robione od dupy strony (chodzi mi o aspekt przyjec nowych chetnych). no ale to nie moja sprawa.

 

no i zapewniam Ciebie bulek, ze nie mam z niczym problemu. po prostu jestem zdania, ze czasami trzeba przyjebac w stol raz a porzadnie i podjac meska decyzje.

 

aha, no i jeszcze jedno. ten Wasz mini draft, mozna w bardzo latwy sposob obejsc. no i nawet jak dodacie go sobie do regulaminu tej ligi czy wszystkich lig, to nic to nie da. jesli bede chcial odejsc, to bede mogl zrobic to po swojemu i obejsc ten pkt regulaminu bez mini draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrze na to tak ze minidraft nic nie oddaje , ze to bedzie zabawa , fantasy fantasy , zupelna abstrakcja[...] ale mini draft to dla mnie lamerstwo rodem z innych lig lamerstwo ktorego dotychczas tu nie mielismy i nie za bardzo mi sie podoba ze miec bedziemy , ze robimy z tego lige fantasy i fantazjujemy sobie i wymyslamy sobie zabawke

Eghm, nowemu tak nie przystoi do weterana, ale skoro skleroza sie zaczela to tak dla przypomnienia: ta gra nazywa sie fantasy basketball i traktujemy w niej nazwiska graczy jako zestaw statystyk co w zadnym wypadku nie jest zabawka i nie ma w tym nic abstrakcyjnego...

 

ja ta lige traktuje zupelnie inaczej, jako ciaglosc , jednosc i cos co buduje sie latami a nie w rok

Jak jestes za budowaniem skladu latami to przeciez druzyna Marcinka sie do tego zupelnie nie nadaje...

I jak slusznie zauwazyl Chytruz, co to za ciaglosc jak od nowego GMa oczekujemy gruntownej przebudowy?

 

dziwne ze rok temu jak przychodziles to dostales gowno i nie plakales i nikt sie nad toba wilqiem nie rozczulal i nie robil akcji wyrownajmy szanse chlopakom

Moze dlatego, ze wszystkie dostepne sklady byly slabe i nikt nie wpadl na minidraft?

 

hipotetyczna sytuacja za rok rezygnuje ja i Pewee 1 i 20 sklad tez robicie minidraft ?

IMHO powinien byc.

 

albo jeszcze inaczej zrobicie se mini draft a dzien pozniej na zlosc wam zrezygnuje to co minidraft od nowa ?

IMHO powinien byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po c*** ktos w ogole wyszedl z taka propozcyja aby glosowac?

Masz jakies inne propozycje?

Bo komisz napisal: "Nie zrzucajcie całej odpowiedzialności na mnie we wszystkich sprawach, bo to chyba nie o to chodzi. [...] nie chce hitlerować przy wszystkich okazjach, szczególnie, że mamy dopiero kwiecień i mamy sporo czasu na ulepszenia w formie dyskusji/głosowań itp".

 

aha, no i jeszcze jedno. ten Wasz mini draft, mozna w bardzo latwy sposob obejsc. no i nawet jak dodacie go sobie do regulaminu tej ligi czy wszystkich lig, to nic to nie da. jesli bede chcial odejsc, to bede mogl zrobic to po swojemu i obejsc ten pkt regulaminu bez mini draftu.

Bardzo odkrywcze, ze jak ktos chce miec gdzies zasady to je tam wlozy.

I dzieki za kolejna zachete by zajac sie regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze oferujesz badziew za cos i dostajesz no response to co sie dziwic, nie podziekuja ci za kontakt

 

bo moze wpadniemy na pomysl ze Radzio ma wytrejdowac Lebrona bo lezy u niego od poczatku

i co zrobimy glosowanie ?

Ai3 , ja nigdy takich rzeczy nie napisałem ani nie napisałem niczego, co mogłoby Cię skłonić do myślenia że ja tak uważam, więc albo zacznij czytać dokładniej albo przestań być bezczelny. Wyrywasz moje wypowiedzi z kontekstu, dobudowujesz swój i wkładasz w moje usta słowa które nigdy by mi nie przyszły na język. Wkurwia mnie to niemiłosiernie, więc jak sobie pokrzykujesz to rób to w oparciu o fakty a nie faktoidy.

 

Jedyną wadą minidraftu jest to, że z dużym prawdopodobieństwem najmocniej uderzy w obecnych GMów z dołu tabeli. Zresztą, tak naprawdę mam to w dupie, nie bedzie draftu to nie. Ale losowanie składów to debilny pomysł. Jeżeli nie robimy minidraftu to niech zostanie tak, że odchodzący znajduje kogoś na swoje miejsce. Przy czym podtrzymuję opinię, że newcomer powinien porzucić inne składy fbxowe, jeżeli takowe posiada.

 

Radzio, misiu. Nie napisałem, że masz sie zgadzać na wszystkie propozycje trejdów. Napisałem, że nie wykazujesz inicjatywy i nigdy nie proponujesz wymian. Mało tego, nie testujesz rynku przy swoich wymianach. Ktoś kto nie robi absolutnie żadnego ruchu przez cały sezon, oprócz skromnej wymiany w której udział biorą gracze pionkowi nie przekona mnie że ma wizję i ją realizuje. Skoro walczysz o pick, to w Twojej sytuacji mógłbyś sobie załatwić 2 picki z top3 w tym swój, odmłodzić się, cokolwiek, Ty nie robisz nic. Aktywność na FA to już w ogóle skandal. Ale dobra, ja Cię na siłę nie będę stąd wyganiał ,masz swój team to się nim baw. Ale miej też chociaż odrobinę przyzwoitości i przyznaj, że FBX masz z przyzwyczajenia i na co dzień lejesz na nie ciepłym moczem.

 

A Ty Geddo to już w ogóle jesteś nieprawdopodobny oszołom.

 

Jednrasa i lk1 witam serdecznie na pokładzie, no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie napisalem ze to napisales ja tylko poszedlem dalej z mysla jak tylko sie dalo

huj z tym dobrze wiesz ze tak uwazasz tylko ja to tak sparafrazowalem i dobrze wiem ze takim ludziom jak Lorak taki lezacy Lebron przeszkadza

 

w kazdym razie to o co w tej lidze chodzi a czego mozecie nie rozumiec bo jestescie nowi to to ze ta liga to ciaglosc

Lorak kiedys chcial zostawic sobie top4 i reszte wrzucic w draft, teraz chce roto

k**** ciagle jakies zmiany

tu mialo byc z roku na rok tak samo

nie chce mi sie bawic w te argumety i przebijac czyjes cytaty bo mozna to obrocic w dwie strony

rzecz w tym ze

mi sprzyja rozbicie druzyny marcinka i sprzyja mi najbardziej z was wszystkich

ale co mi nie sprzyja to rozmienianie tej ligi na drobne i zmiana jej oblicza i robienie z niej poligonu doswiadczalnego co mi mega nie pasuje

 

jak dla mnie to tu zaczela znow panowac anarchia bardziej niz demokracja

Lorak rzucil pomysl , jakby 5 osob go podlapalo to co bysmy glosowali nad zmiana na roto bo sie zrobilo glosowanie ?

nie czaje tego

 

jak dla mnie mozna bylo podjac glosowanie przy subtelnej zmianie czy tez nie wplywajacej na obraz gry ale mieszanie skladami to k**** jest major major change

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesolych swiat dla tych przeciwko mini draftowi

 

HWD dla tych za mini draftem

 

:lol:

 

aha noi serdecznie witam nowych uczestnikow tak dlugo o ile sa przeciwko mini draftowi

tych ktorzy sa za minidraftem tez HwD

Ty naprawde chcesz umierac za brak draftu...

 

Ja już sie nie bede wcinal w ta dyskusję. Mozecie nawet zrobic sobie z GeDDo komisha, niech hitleruje sobie jak w FBL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem,ale dalej nie wiem czy mogę przejąć drugi zespół??

 

I jestem przeciwny Mini-draftowi,argumenty moje są podobne do tych które już zostały tu wcześniej wypisane,ale jeśli będzie to konieczne,jestem gotowy w mini-drafcie uczestniczyć.

 

Wesołych Swiąt.

Jak zostawisz team w fbx3 to bardzo proszę. I mam nadzieje Shavlick, że będziesz tutaj konsekwentny. Skoro nie demokracja i zabraniasz nowym minidraftu to mam nadzieję, że jaja Ci nie pękną z okazji świąt i to postanowienie również utrzymasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechtam wyslalem trejd propsy do mazika i popeya i obaj mi odpowiedzieli i nawet jeden sie zgodzil na trejd

I nie widzisz że na tym kończy się ich aktywność w tej lidze? Naprawdę Ci to k**** nie przeszkadza ? Że ta interakcja z Tobą przy propsach to wszystko co ich wiąże z FBX1 w ostatnim sezonie ? Ja gadałem jeszcze z Popeyem o Yao chyba, ale reki sobie nie dam uciąć że to ten sezon. Chyba poprzedni off. I jak nie mam nic do Popeye'a i nie będę głosował za wyrzucaniem go z ligi bo jest w tej lidze kupe lat i to jego zespół , to w przypadku takich jak Mazik, nowych, którzy mają fbx w głębokim poważaniu będę głosował za wyjebaniem ich z ligi, jest nowy, nie sprawdził się, dawaj nowego. Przyzwyczaiłeś się już do niego ? Jeżeli wyjebiesz kogioś, kto dostał zespół sezon temu i poza off season nic z nim nie zrobił przez 10 miesięcy to naruszysz ciągłość i niezmiennośc FBX ? WTF ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.