Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

QAS - naprawde nie wiem co tu robisz , mam zaczac kasowac twoje posty w temacie ?

nie masz szans na team w fbx1 i tyle

nie w tym roku

przestan sie pienic i odpusc

 

po drugie mi sie zdaje ze wszystkim bedacym za minidraftem skoczyl gul ze ma dostac sklad marcinka ktos z zewnatrz

 

ja powinienem miec w tym swoj najwiekszy interes bo ten skald to najwieksze zagrozenie a mimo to tak nie jest

 

po trzecie dlaczego stwarzamy precedens

chcialbyym poznac 3 glowne arguemnty ale nie w 100 zdaniach

kawa na lawe

3 powody za tym by zrobic mini draft

przekonajcie mnie by uznac ten precedens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te powody juz dawno były wymienione, shavo, tylko Ty tego nie zauważasz...

 

Z precedensem to akurat się mylisz, bo minidraft juz akurat był - w FBX#2. I nie sądze, by to była błędna decyzja. Wtedy to był precedens, bo decyzja była podjeta bodaj bez głosowania.

 

No i oczywiście nie odpowiedzialeś na pytanie Wilqa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasuj śmiało, aczkolwiek napisałem dlaczego zabieram tu głos dosyć jasno i wyraźnie, ale postów chyba i tak nie czytasz, skoro nie widzisz co ludzie sądzą o toku myślenia typu nihil novi i precz z precedensami, jeszcze tylko dać Ci prawo veta i liga będzie najzajebistsza do końca świata...

zdecydujcie może czy tworzycie temat z zasadami dla wszystkich lig FBX i jeśli tak to niech ktoś założy wątek, gdzie będzie można przedstawiać logiczne argumenty mające na celu ulepszenie zabawy bez obawy o kasację...

jeżeli taki się nie pojawi to amen i pozdrawiam wszystkich

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrze na to tak ze minidraft nic nie oddaje , ze to bedzie zabawa , fantasy fantasy , zupelna abstrakcja

 

po drugie widze to tak ze sa zalozyciele i nowi

i jak narazie widze ze nowi sobie wchodza i dyktuja jak ma byc w lidze

tyczy sie to Loraka, Wilqa , Findka

nagle zdecydowano kto odchodzi , jak gramy , robimy jakies glosowania

 

mi sie to zwyczajnie nie podoba, jestem otwarty na zmiany, nie jestem konserwatywny ale chcialbym zmieniac tylko to co zlamane i nie dziala a nie to co dziala

 

zmienilismy kolejnosc draftu bylem rekami i nogami za, zmienilismy trejdowanie w offie bylem przeciw ale co to zmienia, wprowadzilismy 1 kwietnia - spoko 50/50

 

ale mini draft to dla mnie lamerstwo rodem z innych lig lamerstwo ktorego dotychczas tu nie mielismy i nie za bardzo mi sie podoba ze miec bedziemy , ze robimy z tego lige fantasy i fantazjujemy sobie i wymyslamy sobie zabawke

 

ja ta lige traktuje zupelnie inaczej, jako ciaglosc , jednosc i cos co buduje sie latami a nie w rok

i tak byl przyklad jak kupiono drugie druzyny NBA (Suns kupil Sarver i Nets w 2002 kupil ten mlot co odsprzedal, obaj zjebali swoje sklady)

 

wiec jak dla mnie nie liczy sie glos tych co przychodza bo oni tu sa nowi i trudno zeby mi cokolwiek narzucali , rownie dobrze zrobmy glosowanie na calym forum jak powinno byc

nowi sie dla mnie nie licza, sa nowi i przychodza i poddaja sie ustalonym zasadom

 

mi sie to mieszanie dla mieszania zwyczajnie nie podoba i nie rozumiem czegos takiego ze tworzymy precedens bo ''nowsi'' tak postanowili

wiem ze to moze byc dla was chamskie przykre czy stwierdzicie ze jestem buc i tyle ale mam to w dupie

dla mnie jestescie od roku dwoch a ja jestem od poczatku

demokracja demokracja ale dla mnie to debilny sposob na zabawe i nie wiem komu on ma cokowliek urozmaicic

 

a przede wszystkim nie rozumiem tego ze mamy ulatwiac albo zachecac osoby z zewnatrz i robic cos pod nie a nie pod nas to juz jest dla mnie najmniej zrozumiale

dopasowywanie sie do obcych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po prostu wymiekam. robcie sobie jak chcecie, mini drafty, c***e muje, itp.. ciekawe tylko kiedys wprowadzicie zasade, ze po sezonie wszyscy beda wywalali x zawodnikow ze skladu i bedzie robiony kolejny draft, aby wyrownac poziom ligi. powodzenia.

 

no i na koniec pytanie, kto tu jest k**** komiszem? kto by to nie byl, niech podejmie meska decyzje i skonczmy ta farse. nikt nikogo nie przekona do swoich racji, wiec dalsze rozmowy w tym kierunku nie maja sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio, z którym przez dwa lata gry w lidze kontaktowałem się dwa razy i to tylko dlatego, że ja miałem interes. (...)jak ktoś zaproponuje i mu się spodoba to robi trade,

 

No bo szczerze, jaki jest wkład Radzia w tę ligę ? Nie oceniam go jako gracza ,bo nie mam pojęcią jakie ma umiejętności w FBX, nie wiem !!! Denerwuje mnie jego nieobecność. Mimo, że jestem w tej lidze dwa lata to nic nie wiem o tym jakie ma cele, co robi, jak to robi. (...) Jeżeli całym wkładem Radzia w fbx1 ma być to że ustawi rostery i zgodzi się na jeden trade rocznie to jaki to ma sens ? Gdyby jego bierność wynikała z jakichś założeń, nie wymienia zawodników bo ma młody core i z czasem skorzysta albo walczy o misia, to bym zrozumiał. Ale tutaj nie widać żadnej koncepcji ,a nie widać bo po prostu jej nie ma.

wiec robaczku po pierwsze, nie jesteś mną i jak widzisz nie wiesz jaką mama koncepcje, po drugie moj skład idzie w dół i to widziałęm, w tym sezonie walczyłem o jak najniższą pozycje, by mieć dobry nr draftu, miałem 3 zawodników na kontuzji przez cały sezon a nie chciałem ich wywalać stąd braki w wykorzystaniu slotów, a wypowiadac na forum mi się nie chce, choć je przeglądam

 

a co do trędów, to chyba jest jasne że jak widzę fajny trend który mi pasuje to się wymienie, ale jak ktoś chce odemnie LeBrona i Humpriesa za Conley i Gordon, to chyba jasne że nie będę sie wymieniał, debilem nie jestem

 

 

a co do dyskusji:

1. nie wolno nam wywalać gości którzy zgłaszają cheć do gry, to ich skłądy i ich wola jak będą go prowadzić

2. Marcinek, zastępca powinien dostać pełen jego skład, ciąglość rozgrywki - to najważnieszy argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3, a kto tu mówi o dopasowywaniu się do obcych? My sie nie musimy do niczego dopasowywać... oni nam składu nie ustalają, ja szczerze mowiac mam w dupie to, kto co bedzie miał i dzieki czemu, ale tez nie róbmy z tej ligi własnego podwórka, że nowi, owszem, moga sobie z nami pograć w piłeczkę, ale mają prawo tylko milczeć...

 

GeDDo, to ja sie pytam to na c*** było to głosowanie skoro ma decydować komish, hę?

Poza tym jeszcze jedno - tak jak ja szanuje opinie innych, to to samo radzę Tobie. Jeśli sobie z tym nie radzisz, to powiem jedno, masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do trędów, to chyba jest jasne że jak widzę fajny trend który mi pasuje to się wymienie, ale jak ktoś chce odemnie LeBrona i Humpriesa za Conley i Gordon, to chyba jasne że nie będę sie wymieniał, debilem nie jestem

 

Dwie sprawy - nikt nie mogl ci zaproponowac takiej wymiany bo kiedy conley i gordon byli w tym samej ekipie humpa nie bylo u ciebie, wiec druga sprawa - nie zwalaj swojego braku zaangazowania na jakies wykreowane glupie propozycje ktore nigdy nie nastapily a wskazuja ze ja je wyslalem :roll:

 

QAS - skoro ci sie nie podoba fbx#3 moze warto znalezc nowych gm zamiast opuszczac statek na ktory dopiero wsiadles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrzucajcie całej odpowiedzialności na mnie we wszystkich sprawach, bo to chyba nie o to chodzi. Jsa mogę podjąc decyzję w sprawie fa, w sprawie trejdu, w sprawie czegokolwiek, ale nie chce hitlerować przy wszystkich okazjach, szczególnie, że mamy dopiero kwiecień i mamy sporo czasu na ulepszenia w formie dyskusji/głosowań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie widze to tak ze sa zalozyciele i nowi

i jak narazie widze ze nowi sobie wchodza i dyktuja jak ma byc w lidze

tyczy sie to Loraka, Wilqa , Findka

nagle zdecydowano kto odchodzi , jak gramy , robimy jakies glosowania

 

Czyli największą wadą draftu jest to, że proponują go jacyśtam "nowi" więc to jest obraza majestatu i k**** i w ogóle? Dajże spokój.

 

 

Co do "zachowania ciągłości", to słyszę, że:

 

"trzeba zachować ciągłość drużyn"

 

A jak pada argument, że skład może być gówniany to

 

"niech nowy GM sobie przebuduje skład"

 

To se zachowamy ciągłość po c***u.

 

Dlatego uważam, że dla tychże GMów sprawiedliwszym rozwiązaniem będzie możliwość przebudowania sobie tych składów na w miarę równych szansach. Na szczęście jak ostatecznie będzie to mam w dupie, bo nie ja będę grał tymi składami więc się nie denerwuję jak niektórzy, bo parę osób widzę, chce umierać za brak draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mielismy komishowanego a nie demokratycznego

- jako ze w zyciu nic sie nie dzieje zawsze i nigdy to jak mozna uzywac wogole tych slow

 

ja nie robie z tego swojego podworka ale ja nie bede sie pod nowego dopasowywal bo nie widze powodu

jak narazie to widze pare osob rozgoryczonych tym ze ktos odstanie sklad marcinka a ktos kto tu gra ma sklad z dupy

tak to widze i tak to widzialem rok temu jak rozjebaliscie sklad panglossa w fbx2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest super argument chytry

ja jestem czarny i ja umre za to by draftu nie bylo

ale ty jestes bialy i ty sie tylko przygladasz ale ogolnie masz w dupie

 

jedni sa zli drudzy dobrzy

ciekawe spojrzenie

 

dziwne ze rok temu jak przychodziles to dostales gowno i nie plakales i nikt sie nad toba wilqiem nie rozczulal i nie robil akcji wyrownajmy szanse chlopakom

teraz nagle wszyscy sa tacy wspolczujacy i pelni empatii dla 4 kolesi Xyz bo jeden z nich dostanie 2 a kolejny 18 zespol

och jaka krzywda

ale jak kazdy dostawal 14,15 i 19 zespol to juz sie taka krzywda nikomu nie dziala

 

jak chcecie przyjac mini draft to co roku jak odejdzie 3-4 to bedziemy mieli mini draft i nie wiem gdzie tu k**** bedzie ciaglosc to bedzie popelina

a co roku beda sie zmienialy 3 osoby moge to zagwarantowac i co roku bedziemy mieli drafcik - k**** bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze rok temu jak przychodziles to dostales gowno i nie plakales i nikt sie nad toba wilqiem nie rozczulal i nie robil akcji wyrownajmy szanse chlopakom

Może nikt nie wpadł na ten pomysł. W FBX2 pamiętam, że zrobili draft jak u nas już było dawno zaklepane kto co bierze.

 

Skład, który brałem był prawie optymalny do wzięcia - raczej słaby, ale można było się pobawić i było pole do działania i konieczność działania. Nie wiem co to za fun przejąć zespół z 2 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.