Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak można nie rozumieć tak prostego zdania, ale wyjaśniam.

namiastką jest minidraft w stosunku do draftu jaki stał się po ciemności...

tego pierwotnego - kumasz ? no chyba że wystartowaliście ze składami takie jakimi dysponował każdy zespół (czyli w LAL pewnie Kobe+Shaq, w 76 AI3+Mutombo itd...), wtedy zwracam honor.

nie wnikam czy akurat Ty w nim uczestniczyłeś, ale wielu pewnie owszem.

 

co zaś do obowiązujących zasad to ja bym był za tym, żeby jednak możliwie ujednolicić rozgrywki.

 

a jeśli chodzi o wyciąganie zespołów z bagna to owszem jest super wyzwanie, ale czasem to lekka przesada (jak ktoś dostaje zespół 350fppg, +30 lat, liderzy +35 lat i bez picku w TOP10 to nie ma zabawy na najbliższe 2 lata...wiem co mówię...).

moim zdaniem fajniej jest ze średniaka walczyć o TOP3 i tu dopiero trzeba się wykazywać, a nie kilka lat pickować bo poprzednik był dziadem bez zaangażowania i pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można nie rozumieć tak prostego zdania, ale wyjaśniam.

namiastką jest minidraft w stosunku do draftu jaki stał się po ciemności...

tego pierwotnego - kumasz ? no chyba że wystartowaliście ze składami takie jakimi dysponował każdy zespół (czyli w LAL pewnie Kobe+Shaq, w 76 AI3+Mutombo itd...), wtedy zwracam honor.

nie wnikam czy akurat Ty w nim uczestniczyłeś, ale wielu pewnie owszem.

to moze w ogole cofniemy sie do epoki kamienia lupanego? k****, draft byl jeden na samym poczatku powstawania ligi. robienie czegos na sile, aby inni mogli poczuc jak to bylo kilkanascie lat temu mija sie z celem! gdyz to i tak nie bedzie ten sam draft, ta sama atmosfera, itp.. co roku ma byc taki mini draft, aby nowi mogli poczuc sie jak to bylo 5/6? lat temu? jak odejdzie jedna osoba to tez ma byc robiony mini draft dla niej (a co tam niech sobie wybiera z grona 13 zawodnikow 13 swoich)? ja pi****le. jesli komus nie pasuje fakt, iz przeoczyl zabawe wyboru w drafcie to trudno sie mowi. nikt nikogo nie zmusza do grania. a jesli tak bardzo chce w czyms takim uczestniczyc i bardzo mu na tym zalezy, to niech zbierze sobie nowych 20 GM i stworzy fbx4 i zacznie wszystko od poczatku. poczuje ta cala magie draftu. w fbx1 draft byl jeden i wiecej byc nie musi. a czy bedzie to o tym zadecyduja obecnie grajacy w tej lidze osoby. a w fbx3 jak chcecie, to mozecie robic sobie mini drafty, castingi, rzuty moneta, itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie jest kwestia ktora podlega glosowaniu

bo moze wpadniemy na pomysl ze Radzio ma wytrejdowac Lebrona bo lezy u niego od poczatku

i co zrobimy glosowanie ?

k**** jakis absurd

nigdy nie bylo mini draftu i mini draftu nie bedzie

a byly sytuacje gdzie odchodzilo po 3 GM

i nie ma tu nad czym sie zastanawiac

Jendras bierze sklad Roba

Psuper MArcinka

zostaja dwa sklady Maz i Pop

Ik1 wybiera i zostaje nam jeden gm do znalezienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do minidraftu, to jako że zdania są podzielone to zostaje tylko głosowanie.

zostaje więc jeszcze 5 GMów, na których głosy czekamy.

5? Tzn GMowie, ktorzy przejma te druzyny nie maja glosu?

Bo wydaje mi sie, ze ich wypowiedzi jak najbardziej powinny sie liczyc skoro to oni beda grac tymi druzynami.

 

tak sie sklada, ze do ligi przylaczylem sie po pierwszym sezonie. z gry zrezygnowala wtedy jakas podobna ilosc osob (weszli z tego co pamietam: cwebb, geddo, roger i bulek). no i nie bylo wtedy mowy o jakims jebanymi mini drafcie.

Tzn nie widzisz zwiazku miedzy pogrubionymi fragmentami?

Bo wg mnie wlasnie dlatego - przez rok roznice nie narastaja na tyle by rozwazac inne rozwiazania.

 

jak w NBA ktos kupuje druzyne to kupuje ja taka jaka zastal

a ze nasza liga ma to symulowac wiec na zaden mini draft sie nie zgadzam

gdzie w lidze nba masz tak, ze robiony jest mini draft dla nowych GMow? ligi fbx mialby odzwierciedleniem realnego nba. wiec sie pytam, gdzie tu realizm?

Skoro poruszyliscie ten temat to wyjasnie Wam gdzie realizm: kiedy ostatnio druzyna w NBA zmienila wlasciciela po sezonie, w ktorym zajela drugie miejsce i miala swietlana przyszlosc z mlodym obiecujacym skladem?!?!?!?!

 

Co wiecej, w NBA wymiana wlascicieli i kupowanie druzyn odbywa sie pojedynczo co jakby wyklucza mini draft... natomiast co sie dzialo w przypadkach gdy nagle i na raz pojawilo sie kilku nowych wlascicieli? Jest expansion draft!

Wtedy sa troche inne zasady, ale idea ta sama: rozprowadzic nadwyzki talentu po nowych druzynach.

 

gdybym zrezygnowal z gry i gdybyscie rozwalili cos budowalem przez lata na drobne to powiem szczerze, ze bym sie lekko wkurzyl. wolalbym aby ktos kontynuowal moje 'dzielo' i staral sie w kolejnych latach wygrac lige. mialbym pozniej satysfakcje, ze moje poprzednie ruchy zle nie byly.

IMHO naciagane wyjasnienie bo jak odchodzisz to oznacza, ze prowadzenie tej druzyny nie jest juz bliskie/wazne.

Ponadto odnoszac sie do poruszanej przez Ciebie tradycji... nie wydaje Ci sie kontrowersyjne, ze Marcinek budowal druzyne przez lata, ale smietanke z jego dzialan bedzie spijal ktos inny? Bo mnie to razi chocby z tego powodu, ze hardcorowo zaburzymy obraz nowego GMa... i przez lata trudno bedzie go rzetelnie ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

expansion draft jest jak sie zwieksza liczba teamow - ZWIEKSZA z 20 na 21

tu takiej sytuacji nie ma

co roku zmeiniaja sie wlasciciele - odchodzi po 2-4 GMow i jeszcze NIGDY nie bylo mini draftu

nie widze powodu by w tym roku mialo byc inaczej

 

prawda jest taka ze ten mini draft to powinien mi byc na reke bo rozpierdoli sie drugi sklad ligi ale jakos uwazam takie postepowanie za bzdurne i nie oddajace realiow a jak dotad ta liga mimo wszystko byla bardzo realistyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie widzisz zwiazku miedzy pogrubionymi fragmentami?

Bo wg mnie wlasnie dlatego - przez rok roznice nie narastaja na tyle by rozwazac inne rozwiazania.

zdziwilbys sie jakies sklady wtedy sie przejmowalo. byla jedna ekipa perspektywami na przyszlosc, a reszta to wiekowe druzyny. wcale nie lepsze o tych co sa obecnie do przejecia.

 

Skoro poruszyliscie ten temat to wyjasnie Wam gdzie realizm: kiedy ostatnio druzyna w NBA zmienila wlasciciela po sezonie, w ktorym zajela drugie miejsce i miala swietlana przyszlosc z mlodym obiecujacym skladem?!?!?!?!

IMHO naciagane wyjasnienie bo jak odchodzisz to oznacza, ze prowadzenie tej druzyny nie jest juz bliskie/wazne.

to, ze ktos ochodzi wcale nie musi oznaczac, ze juz mu sie znudzilo. powody moga byc rozne.

 

Ponadto odnoszac sie do poruszanej przez Ciebie tradycji... nie wydaje Ci sie kontrowersyjne, ze Marcinek budowal druzyne przez lata, ale smietanke z jego dzialan bedzie spijal ktos inny? Bo mnie to razi chocby z tego powodu, ze hardcorowo zaburzymy obraz nowego GMa... i przez lata trudno bedzie go rzetelnie ocenic.

nie mow hop. to czy ktos bedzie spijal smietanke, to zalezy od jego ruchow. a musi takowe zrobic, aby zejsc z salary czy sie to jemu podoba czy nie. no i wcale nie musza to byc na tyle dobre ruchy, aby w przyszlym sezonie moc spijac smietanke z tego co zdostalo zbudowane przez poprzednika. kto wczesniej pisal, ze z powodu, iz ekipa jest za mocna musi byc mini draft. pozniej ktos inny napisal, ze z powodu pozostalych ekip, bo to bagno z ktorego nic nie da sie zrobic. a teraz, ze brak mini draftu nie pozwoli rzetelnie ocenic obraz danego GMa. ciekawe co bedzie nastepne?

 

marcinek znalazl osobe, ktora moglaby przejac ekipe po nim. ktos pisal, ze Rob zrobil to samo. wiec o czym my w ogole dyskutujemy? rownie dobrze, mogli inaczej to rozegrac i we wrzesniu zrobic zmiany. no i w ogole tematu mini draftu by nie bylo. jesli znalezli swoich nastepcow, to chwala im za to i pozostaje tylko sie cieszyc. tak wiec, nie szukajcie problemow gdzie ich po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co roku zmeiniaja sie wlasciciele - odchodzi po 2-4 GMow i jeszcze NIGDY nie bylo mini draftu

nie widze powodu by w tym roku mialo byc inaczej

 

co to za argument, że czegoś nie było? przecież to ten sam poziom, co "bo tak zawsze było" i gdybyśmy się tego trzymali, to do żadnych zmian by nie dochodziło.

 

póki co większość GMów tego chce, bo uważają, że tak będzie lepiej dla gry. poczekamy jeszcze na wypowiedź pozostałych (w sumie celna uwaga Wilq, nowi też powinni mieć już prawo głosu) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

expansion draft jest jak sie zwieksza liczba teamow - ZWIEKSZA z 20 na 21

tu takiej sytuacji nie ma

Jak chcesz sie skupiac na takich drobiazgach to traktuj to jako contraction do 16 i expansion do 20 ;-)

 

Natomiast sedno expansion i wymiany 4 GMow na raz jest wg mnie identyczne tzn w obu przypadkach nie jest to konieczne, ale dla dobra ligi wypada a) dac nowym wlascicielom jakis wplyw na to co przyjmuja, B) rozprowadzic nadwyzki talentu i c) dac im szanse zaczynac z jak najmniejszego dolka.

 

co roku zmeiniaja sie wlasciciele - odchodzi po 2-4 GMow i jeszcze NIGDY nie bylo mini draftu

nie widze powodu by w tym roku mialo byc inaczej

Juz rozwijalem w tym watku co sadze o argumentach "bo zawsze tak bylo".

 

Skoro poruszyliscie ten temat to wyjasnie Wam gdzie realizm: kiedy ostatnio druzyna w NBA zmienila wlasciciela po sezonie, w ktorym zajela drugie miejsce i miala swietlana przyszlosc z mlodym obiecujacym skladem?!?!?!?!

Co za zaskoczenie, ze do tego sie nie odniesliscie...

 

to czy ktos bedzie spijal smietanke, to zalezy od jego ruchow. a musi takowe zrobic, aby zejsc z salary czy sie to jemu podoba czy nie.

Wywali Hawesa, Barbosa i Afflalo, przez lata nic nie bedzie robil i bedzie wysoko.

IMHO taki uklad nie ma zadnego sensu jak nie dotyczy osoby, ktora stworzyla taka sytuacje.

 

no i wcale nie musza to byc na tyle dobre ruchy, aby w przyszlym sezonie moc spijac smietanke z tego co zdostalo zbudowane przez poprzednika. kto wczesniej pisal, ze z powodu, iz ekipa jest za mocna musi byc mini draft. pozniej ktos inny napisal, ze z powodu pozostalych ekip, bo to bagno z ktorego nic nie da sie zrobic. a teraz, ze brak mini draftu nie pozwoli rzetelnie ocenic obraz danego GMa. ciekawe co bedzie nastepne?

No tak, po co rozwijac czy cokolwiek dodawac, lepiej powtarzac caly czas te same kiepskie argumenty ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co większość GMów tego chce, bo uważają, że tak będzie lepiej dla gry. poczekamy jeszcze na wypowiedź pozostałych (w sumie celna uwaga Wilq, nowi też powinni mieć już prawo głosu) i tyle.

przeciez to oczywiste jak nowi beda glosowac. ten co mialby otrzymac druzyne marcinka, bedzie przeciw. natomiast pozostali za, bo beda mogli wziac sobie cos z ekipy marcinka. chyba, ze ktos lubi wyzwania i wolalby wziac slabsza ekipe i cos z niej zrobic. aczkolwiek, glosy nowych osob wydaja sie byc oczywiste, przynajmniej jak dla mnie.

 

jesli Lorak potrzebujesz argumentu, to w poprzednich sezonach nowi przejmowali rowniez slabe ekipy. no i jak czas pokazuje, da rade cos z nimi zrobic! wiec nie taki diabel straszny ja go maluja. wystarczy tylko troche checi i zaangazowania. jesli ktos z miejsca dostanie dobry team i bedzie mogl walczyc o mistrza, to tylko sie cieszyc. rywalizacja o majstra bedzie ciekawsza i liga na tym skorzysta, gdyz nawet w trakcie sezonu moze dojsc do wymian przy ewentualnych kontuzjach. no a przeciez gramy po to, aby wygrac lige, a nie walczyc o picki. natomiast argumenty, ze kogos nie bedzie mozna oceniac, mozecie sobie wsadzic miedzy bajki. ja tutaj nie gram po to, aby kogos oceniac, ani aby mnie ktos mial ocenic. lecz jestem tutaj dla dobrej zabawy. a w chwili obecnej dobra zabawe gwarantuje mi ekipa jedna mocna ekipa marcinka, niz cztery srednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najistotniejsze powinny być głosy nowych GM-ów, bo to ich sprawa dotyczy najbardziej.

GeDDo, a skad user miałby wiedziec, czy przejąłby team Marcinka? Była mowa, że o tym by zadecydowało losowanie, a nie przydzielanie przez komisha. Dlatego też, nowi userzy powinni zadecydować o tym przed ewentualnym losowaniem, a nie po.

 

jak odejdzie jedna osoba to tez ma byc robiony mini draft dla niej (a co tam niech sobie wybiera z grona 13 zawodnikow 13 swoich)? ja pi****le.

Wysuwajmy poważne argumenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Lorak potrzebujesz argumentu,

nie potrzebuję ;]

potrzebuję za to wypowiedzi pozostałych GMów, przynajmniej tych pięciu (co by już nie tworzyć dodatkowej dyskusji na temat tego, czy nowi mogą głosować czy nie).

Bulek, ty jesteś zdaje się za, tak? to by dało 7 do 5 dla draftu.

czekamy zatem jeszcze na głosy Dunk Fana, Radzia, Łukasza i Antka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nowi są w większości za mini draftem to ja jestem na tak. Po pierwsze dlatego, że to ich sprawa (ich składy, ich wybór), a po drugie przydzielanie zespołów według jakiegokolwiek klucza może być odrzucające dla ostatniego wybierającego. A wolę by na starcie sami o czymś decydowali, mini draft to swoista zachęta do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza mi że śmietankę z mojej pracy będzie spijał ktokolwiek inny. Trzeba zacząć od tego że śmietanki wogóle może nie być bo mój skład ma salary pod 500, mam najmniej graczy z absolutnego topu z całej czołówki (tylko jeden gracz powyżej 50fp !!) i jeśli ktokolwiek w przyszłym sezonie zajmie tym co przejmie miejsce na podium to będzie to wyłącznie jego zasługa bo to co po sobie zostawiłem wcale nie gwarantuje sukcesu - popatrzcie na składy Lu, ai czy Findka którzy mają po 4 graczy powyżej 50fp.

 

W każdym razie jak teraz będzie mini draft to dla mnie bez problemów przed szereg może wystąpić Geddo, wilq, mazik lub ktokolwiek inny, powiedzieć że jak on przychodził do ligi to mini draftu nie było i musieli wziąć to co było i jak teraz jest mini draft to oni "pierdolą, nie robią". I w takiej sytuacji argument że czegoś do tej pory nie było jest istotny.

 

Natomiast co do QAS - nazywając rzecz po imieniu jesteś szczurem FBX. Dołączyłeś do FBX#3 rok temu bo ktoś dał ci szansę i uwierzył że zajmiesz miejsce tych którzy z różnych powodów nie powinni dalej grać. Minął niecały rok, wybrałeś kiepski skład który nie ma przed sobą wielkiej przyszłości, a ty radośnie piszesz że jeśli trzeba ten skład zostawić żeby dołączyć do innej ligi to jesteś obiema rękami i nogami za. Jak dla mnie to powinieneś zając się nie dyskusją nad regulaminem FBX tylko zastanowić nad swoim odejściem. Bo na miejscu pozostałych 19 gm, a w szczególności komisza, nie czułbym się komfortowo wiedząc że mam w składzie ligi człowieka który przy pierwszej okazji będzie chciał ten skład zostawić. Jak dla mnie to nie powinieneś się tutaj wogóle udzielać.

 

PS> Roger, pamiętaj że jakiekolwiek zmiany zaproponujesz będziesz musiał jako komisz je potem wprowadzać w życie. I np. przestawianie każdego gracza który nie został na yahoo waiverem a powinien to będzie dla ciebie duża dodatkowa robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zaskoczenie, ze do tego sie nie odniesliscie...

przeczytaj uwaznie raz jeszcze.

 

Wysuwajmy poważne argumenty.

to akurat nie byl argument. no i jesli mozna to mam kilka jeszcze pytan do osob, ktore sa tak bardzo za mini draftem.

 

czy jest to jednorazowy mini draft, czy moze co roku tak ma byc? jesli jednorazowy, to juz kompletnie tego nie rozumiem ale niech bedzie. to co w takim wypadku bedzie wyznacznikiem tego, iz bedzie tworzony mini draft w przyszlych sezonach? ilosc druzyn? 4 wolne ekipy, to tworzymy mini draft? jesli tak, to czemu nie 3? a skoro 3 to czemu nie nie 2? a skoro 2 to czemu nie ... . a sorry, na to pytanie znam odpowiedz. jesli wyznacznikiem nie bedzie ilosc druzyn, to w takim razie co? klasa opuszczonych druzyn? czyli 1 mocna i 3 do slabe, to tworzymy mini draft? a jesli beda 4 do dupy, to tez bedzie mini draft? a jesli 4 mocne, to tez? a dlaczego nie w sytuacji dopiero gdy bedzie pol na pol? kto bedzie o tym decydowal? co roku bedzie glosowanie w gronie grajacych? czy moze teraz jest glosowanie i bedzie ono obowiazywalo do usranej smieci? jesli tak, to w sytuacji gdy za rok/dwa pojawi sie ktos nowy np. taki QAS i bedzie mial zal, ze nie bral udzialu w glosowaniu, to bedzie nowe? bardzo chcialbym wiedziec, jak do tego bedziemy podchodzic w przyszlych latach. czy ten mini draft znajdzie swoj zapis w regulaminie ligi, czy tez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinek składu nie (!!!) wybierałem i właśnie dlatego jestem za minidraftem, nie chciałbym żeby ktoś w przyszłości musiał się męczyć i tracić zabawę (pewnie przynajmniej przez 2 pierwsze lata jeżeli jest dobrym GM) przez błędy kogoś kto zostawił bagno, bo mu od połowy sezonu już wisiało a poza tym był średnio rozgarnięty chyba, choć nie znam, nie wnikam, tak tylko zgaduję sądząc po kondycji drużyny mi pozostawionej...

śmiało mógłbym prowadzić 2 składy i tylko jeżeli byłaby taka konieczność to zostawiłbym mój w FBX3, a wyżej cenię FBX1 z wiadomych względów, tu jest elita, tu grają ludzie których na forum czytuję i choć z tego ich kojarzę, tutaj 90% się udziela i walczy (w FBX3 spora część w ogóle nie odpisuje na PM, a swoje oferty to wysyła tylu ilu można na palcach jednej ręki policzyć, choć taki Findek który już na półmetku zdecydował że opuszcza drużynę, do końca był aktywny i próbował ją wzmocnić, za co Mu chwała).

co zaś do bezsensownych argumentów to jak dla mnie minidraft teraz oznacza że będzie co roku, jak dojdzie 2 to będzie z 2 ekip, jak jeden to będzie z jednej ekipy (czyli zachowuje tę samą, nie wiem co tu takiego trudnego do ogarnięcia...), jeżeli nikt nowy nie dojdzie to będzie z 0 ekip, czyli nie będzie miał ekipy, dla mnie to proste jak konstrukcja cepa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to oczywiste jak nowi beda glosowac. [...] aczkolwiek, glosy nowych osob wydaja sie byc oczywiste, przynajmniej jak dla mnie.

I nie ma to dla Ciebie znaczenia zwazywszy, ze to oni beda prowadzic te druzyny?

BTW, wg mnie to wcale nie jest takie oczywiste jak beda glosowac bo to zaklad typu "wolisz 25% szans na swietna druzyne i 75% na marna czy 99% na przecietna"? IMHO wybor zalezy glownie od podejscia do gry.

 

lecz jestem tutaj dla dobrej zabawy. a w chwili obecnej dobra zabawe gwarantuje mi ekipa jedna mocna ekipa marcinka, niz cztery srednie.

Hmmmm, uwazasz, ze wiecej zabawy jest w lidze, w ktorej na starcie wiadomo kto bedzie walczyl o podium niz w lidze, w ktorej w offseason kazdy ma realna szanse na to? To sie nie zgadzam.

 

Trzeba zacząć od tego że śmietanki wogóle może nie być bo mój skład ma salary pod 500, mam najmniej graczy z absolutnego topu z całej czołówki (tylko jeden gracz powyżej 50fp !!) i jeśli ktokolwiek w przyszłym sezonie zajmie tym co przejmie miejsce na podium to będzie to wyłącznie jego zasługa bo to co po sobie zostawiłem wcale nie gwarantuje sukcesu - popatrzcie na składy Lu, ai czy Findka którzy mają po 4 graczy powyżej 50fp.

Mozecie przestac sztucznie zanizac wartosc tej druzyny? Zwlaszcza faktem, ze jest powyzej limitu bo to mozna latwo rozwiazac [wystarczy wywalic Hawesa, Afflalo i Barbose] i nawet zakladajac, ze West nie wroci druzyna powinna byc w Top8. Zas liczba graczy 50+fp nie ma znaczenia jak sie ma 5-6 graczy 43+fp.

 

W każdym razie jak teraz będzie mini draft to dla mnie bez problemów przed szereg może wystąpić Geddo, wilq, mazik lub ktokolwiek inny, powiedzieć że jak on przychodził do ligi to mini draftu nie było i musieli wziąć to co było i jak teraz jest mini draft to oni "pierdolą, nie robią". I w takiej sytuacji argument że czegoś do tej pory nie było jest istotny.

Nie moge sie wypowiadac za innych, ale poki co ciesze sie, ze dolaczylem do tej ligi i na pewno nie zamierzam sie obrazac za to, ze nikt tego wtedy nie zaproponowal. A gdyby ktos zaproponowal na pewno bylbym za.

 

Co za zaskoczenie, ze do tego sie nie odniesliscie...

przeczytaj uwaznie raz jeszcze.
Tzn nie moglbys wskazac tego fragmentu?

 

czy jest to jednorazowy mini draft, czy moze co roku tak ma byc? [...] to co w takim wypadku bedzie wyznacznikiem tego, iz bedzie tworzony mini draft w przyszlych sezonach? ilosc druzyn? [...] klasa opuszczonych druzyn? [...] bardzo chcialbym wiedziec, jak do tego bedziemy podchodzic w przyszlych latach. czy ten mini draft znajdzie swoj zapis w regulaminie ligi, czy tez nie?

Sluszne pytania. Moze niech to po prostu zalezy od tych GMow przejmujacych druzyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinek składu nie (!!!) wybierałem i właśnie dlatego jestem za minidraftem, nie chciałbym żeby ktoś w przyszłości musiał

A propos i az mi wstyd, ze nie wpadlem na ten argument wczesniej...

GeDDo i ai3, gdybyscie teraz dolaczali do ligi i bylyby te same 4 opuszczone druzyny do przejecia,

wolelibyscie dostac jedna z nich losowo czy brac udzial w minidrafcie zawodnikow z tych druzyn? I dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem dogłębniej temat i chyba niektórzy na głowę upadli. Jak nowi mają się czuć swobodnie, czuć się zachęconymi, skoro starzy wyjadacze chcą decydować nawet w ich sprawie? Nie pojmuje jakie znaczenie może mieć dla kogoś niezainteresowanego, jak 5 nowych osób chce wybrać swój skład? A argumentacja w stylu - /kiedy ja dochodziłem do ligi to tego nie było/ zakrawa o kpinę, bo to bez znaczenia obecnie.

 

Robicie wszystko by nowych chętnych nie było, chociaż taki ai3 jednocześnie jest przeciw posiadaniu kilku zespołów przez jednego GMa.

 

EDIT:

WiLQ - to pytanie nie ma sensu, chyba wiesz dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.