Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

a co do trędów, to chyba jest jasne że jak widzę fajny trend który mi pasuje to się wymienie, ale jak ktoś chce odemnie LeBrona i Humpriesa za Conley i Gordon, to chyba jasne że nie będę sie wymieniał, debilem nie jestem

 

Dwie sprawy - nikt nie mogl ci zaproponowac takiej wymiany bo kiedy conley i gordon byli w tym samej ekipie humpa nie bylo u ciebie, wiec druga sprawa - nie zwalaj swojego braku zaangazowania na jakies wykreowane glupie propozycje ktore nigdy nie nastapily a wskazuja ze ja je wyslalem :roll: s

 

a mimo to dostałe taką propozycje od wiLQ

 

a to dowód,

Conley i Gordon za LeBrona i Humpriesa?

Dostajesz dwoch studow na najblizsza dekade i jednoczesnie poprawiasz swoj pick z 6-7 do Top3, wiec przy okazji dochodzi trzeci mlodziutki fundament. Co wiecej, masz tylko 3 guardow... i zaden z nich nie jest powyzej 28 fppg, a tu dostawalbys dwoch powyzej 40, wiec ladnie poprawilby Ci sie uklad pozycji. Co Ty na to?

 

pzdr

wiLQ

 

nie lubię jak ktos mi zarzuca że kłamię

 

prawda że debilna propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley i Gordon za LeBrona i Humpriesa?

Dostajesz dwoch studow na najblizsza dekade i jednoczesnie poprawiasz swoj pick z 6-7 do Top3, wiec przy okazji dochodzi trzeci mlodziutki fundament. Co wiecej, masz tylko 3 guardow... i zaden z nich nie jest powyzej 28 fppg, a tu dostawalbys dwoch powyzej 40, wiec ladnie poprawilby Ci sie uklad pozycji. Co Ty na to?

 

pzdr

wiLQ

Miszowski miszcz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szkoda, że do mnie po Griffina nie uderzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze rok toemu wpadłem na pomysł "mini draftu" (bulek nie podczepiaj sie pod mój pomysł :roll: ) jestem "zmuszony" do głosowania za nim.

 

A tak na prawde to co Was, pozostałych graczy obchodzi składy pozostałych druzyn? A wogole to bedzie dla nich "frajda", bo zajmie im to kilka dni/ tygodni is ie cos bedzie działo. W tamtym roku sie to chyba sprawdziło. A i nie pierdolcie, ze poprzez mini draft nie mozna zbudowac mocnego zespolu bo DT w fbx2, poprzez taki draft zbudował zespoł z Howardem i Griffinem :!:

 

Jesli dalej lorak liczysz to ja jestem ZA "mini draftem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na razie krótko:

 

1) dziękujemy Marcinkowi i Robowi za te kilka lat gry, Mazikowi dziękujemy również za grę ze względu na brak jakiegokolwiek zaangażowania, choćby w wystawianie składu na yahoo,

 

2) w sprawie Popeye wstrzymuję się do 30 kwietnia, więc czasu na zadeklarowanie się co do dalszego uczestnictwa w fbx1 - jeżeli mam być szczery z Popem nie było żadnych problemów, możliwe, że to tylko przejściowe, choć wypadałoby żeby się zadeklarował,

 

3) robienie minidraftu dla 3 osób mija się z celem, weźcie to pod uwagę; w fbx2 było tych osób dwa razy więcej z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy tu w ogóle mówicie o jakimś mini-drafcie.

 

Gdy dołączałem do ligi jakieś dwa sezony temu, o ile dobrze pamiętam były wtedy 4 wolne zespoły.

 

Analogiczna sytuacja jak teraz.

 

Nie było wtedy mowy o żadnym drafcie, tylko czterech nowych GM wybierało sobie teamy w kolejności zgłoszenia się.

Nie pamiętam kto wtedy dołączał ze mną do ligi, ale co powiecie? źle to wyszło?

Ja byłem zadowolony z przemodelowania beznadziejnego składu na coś zdatnego do użytku.

 

Teraz mamy podobną sytuację, z tym, że dwóch odchodzących GM przekazuje swoje składy w ręce konkretnych, wybranych osób! Marcinek osobiście przekazał skład Piotrkowi a ja Jendrasowi. Z tego co tu czytam, żaden nie zaprotestował i nie woła za jakimś draftem.

 

Niech trzeci skład bierze Ik, ewentualnie Popka też ktoś zastąpi i grajcie dalej.

 

Zgadzam się za Ai w kwestii zachowania ciągłości ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek, to nie tak, że ja sie podszywam, tak na dobrą sprawę to zapomniałem kto z tym pierwszy wyszedł, ale prawda jest taka, że wtedy nie było takich debat jak pomiędzy Kaczorem a Tuskiem, takich głosowań niczym w sejmie za jakąkolwiek uchwałą, tylko raz dwa została podjęta decyzja na tak i nie było nawet czasu i miejsca na protesty. A wyszło całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek, to nie tak, że ja sie podszywam, tak na dobrą sprawę to zapomniałem kto z tym pierwszy wyszedł, ale prawda jest taka, że wtedy nie było takich debat jak pomiędzy Kaczorem a Tuskiem, takich głosowań niczym w sejmie za jakąkolwiek uchwałą, tylko raz dwa została podjęta decyzja na tak i nie było nawet czasu i miejsca na protesty. A wyszło całkiem ok.

Spoko bulek, nie mam zadnych pretensji.

 

Powiem szczerze, ze dzis przeczytalem osttanie 8 stron tego tematu i bylem za draftem, ale po JEDNYM poscie Robinsona jestem przeciwny. Jak widac nie uzywając setek słow i tysiecy znakow przekazac janso sprawe. Jesli tak jak zauwazyl Rob gracza odchodzacy znalezli następców to faktycznie nie trzeba robic draftu. Wiec cofam swoje poprzednie zdanie i jestem na NIE w sprawie draftu.

 

Inna sprawa, ze nie jest przeciwnikiem tego typu draftu, lecz trzeba znaleśc dla niego odpowiedni grunt. Tu jak widac go nie ma, gdyz nastepcy zostali namaszczeni przez poprzedników.

 

Jak cos, do wszytskich piszacych mi PMy w tym tygodniu postaram sie na nie wszystkie odpisac, lecz w godzianch słuzbowych, czyli 8-16, bo tylko wtedy mam neta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były Święta więc postanowiłem dać sobie spokój, ale teraz kawa na ławę. Po pierwsze, mam głęboko w dupie co kto o mnie myśli. Można nazywać mnie totalnym oszołomem, Hitlerem, czy kto Wam tam przyjdzie do głowy. Pozostaje się jedynie zastanowić jaki jest tego powód? Że mam inne zdanie niż inni? Że nie boję się tego powiedzieć? Że uważam, iż w takiej błahej sytuacji, decyzja powinna należeć do jednej osoby, a nie bawić się w jakieś pojebane głosowanie?

 

Otóż dlaczego się tak upieram przy swoim? A no dlatego, że nikt z Was nie przedstawił pełnej wizji/planu przyjmowania nowych kandydatów i podziału dla nich drużyn! Poprzedni system funkcjonował dobrze, aby nie powiedzieć bardzo dobrze. Nikt nie miał do nikogo o nic pretensji. Najpierw rezygnacje i zgłaszanie się nowych chętnych, później ustalanie kolejności (nie żadne losowanie) na podstawie posiadanych drużyn w ligach fbx. A następnie każdy sam wybierał sobie drużynę jaką chce poprowadzić z aktualnie dostępnych. Nie było żadnego losowania, jak niektórzy gdzieś tam już posługiwali się takimi argumentami. Wszyscy byli zadowoleni . A co najważniejsze, w każdej chwili offseasonu system ten mógł byś stosowany jednakowo dla wszystkich! Teraz coś co działało przez lata dobrze, Wy chcecie zmieniać na system który można bez problemu obejść. Gdzie tu logika? A już kompletnym debilizmem byłoby wprowadzenie takiego draftu jednorazowo, w lidze która ma charakter ciągły z sezonu na sezon i co roku zasady powinny być jednakowe, określane przez regulamin lub powszechnie uważane za prawidłowe i stosowane. Jeśli uważacie, iż wprowadzenie mini-draftu jest dla tej ligi najlepszym rozwiązaniem, to przedstawicie wszystko od podstaw. Wszystkie za i przeciw. A co najważniejsze zasady stosowania tego systemu w kolejnych latach. Ci co pamiętają mój sposób przedstawienia nowej kolejności draftu, proszę niech zrobią tak samo. Wtedy będziemy mogli przeanalizować wszystko od A do Z i będzie można podjąć decyzję. A nie brniecie w ciemno w swoim stwierdzeniu, że nowi sami sobie powinni wybrać zawodników. Wybaczcie, ale jak dla nie to gówno prawda. Nie mam nic do nowych ale uważam, że dla tej ligi więcej zrobiły osoby odchodzące, a nie nowe przychodzące. Więc ze zdaniem osób odchodzących powinniśmy się tutaj liczyć, nawet jeśli odchodzą i więcej się z nami bawić nie będą. Tym bardziej, że sami znaleźli na swoje miejsce nowych chętnych. Chcecie robić draft dla nowych, a jaką ja mam pewność, że wszyscy Ci nowi po przyszłym sezonie nadal będą grać z nami? Co w sytuacji, jeśli będzie to tylko jednosezonowy ich epizod w tej lidze? Dlatego nie przekonacie mnie, że im się coś należy.

 

Poza tym z tego co czytam to wychodzi na to, że w sytuacji 3 ekip draftu już być nie powinno? A jeśli marcinek postanowi wrócić do gry. Poczeka sobie do czerwca i wtedy (jak już rozdane będą nowe ekipy i liga będzie pełna) postanowi, że odejdzie? Co wtedy? Będziecie wszystko cofać i na nowo wybierać składy? No tak to rozumiem, po tym jak jeden ze zwolenników na podobnie zadane pytanie odpowiedział …

 

albo jeszcze inaczej zrobicie se mini draft a dzien pozniej na zlosc wam zrezygnuje to co minidraft od nowa ?

IMHO powinien byc.

A jeśli przez ten okres czasu, będą miały miejsce jakieś wymiany? To co one też będą cofnięte? Jak sami widzicie, w tym całym rewelacyjnym nowym systemie przydzielania ekip nowym, jest tyle dziur co w szwajcarskim serze. No i aż mi się słabo robi, że nad czymś takim w ogóle jest taka debata i jakieś głosowanie. Głosowanie powinno odbywać się w przypadku zmian naprawdę poważnych reguł gry, takich które całkowicie zmienią obraz tej całej zabawy. A nie przy każdej pierwszej lepszej okazji. Co więcej, jeśli takowe głosowanie się odbywa i decyzją większości przechodzi, to mając na uwadze charakter gry (wielosezonowość), powinno się to tyczyć (moim zdaniem) minimum 5 sezonów. A nie na przykładzie zniesienia salary w off-seasonie, kiedy to dwa lata temu nad tym głosowaliśmy, Wy chcecie teraz robić znowu to samo głosowanie. A za powód podajecie, że ktoś wtedy nie przemyślał dobrze swojej decyzji.

 

No i jeszcze do Ciebie bulek. Skoro poruszyłeś temat FBL, to pragnę Tobie przypomnieć, że cała sytuacja jaka miała miejsce w tej lidze, zaczęła się właśnie od Ciebie. Gdzie później nawet mnie prosiłeś, abym tą wymianę sam zablokował. A to, że komisarz powinien w wielu przypadkach wziąć ciężar na siebie i podjąć szybką decyzję, właśnie ta sytuacja w FBL mnie tego nauczyła. Albo inaczej, utwierdziła mnie w przekonaniu, że tak powinno się zrobić. Bo później bez względu co by nie zrobił komisarz, to będzie płacz, lament i pretensje. A to, że za długo czekał na decyzję. A to, że mu ja zablokował. A to, że tyle czekał i mu tych ludzi co chciał z FA pozabierali. Aby ostatecznie zajebać focha i zacząć wyrzutach najlepszych ludzi na FA. No i aby było śmieszniej, to nawet ktoś tam pisał, żeby poblokować mu tych zawodników. A jak to zrobiłem, to oczywiście źle. Buahaha, to jest dopiero komedia. Patrząc teraz na tą całą sytuację, to żałuję tylko jednego. Że nie przepuściłem tej wymiany. Oczywiście uważam, że decyzja zablokowania była najlepszą z możliwych. Jednak teraz bym to przepuścił i patrzył jak płaczesz i spadasz w tabeli o kilka pozycji. Może wtedy byś się czegoś nauczył. Tak więc, następnym razem przemyśl to co piszesz. A jak masz zamiar pisać bzdury, to lepiej w swoim pamiętniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paru postach wyczuwam pewną aluzję do mojego komiszowania, więc skoro zostałem wywołany do tablicy, to fucktycznie wypadałoby coś napisać i dorzucić swoje trzy grosze.

 

Więc jeszcze raz, to co napisałem rano, więc:

 

Tak na razie krótko:

 

1) dziękujemy Marcinkowi i Robowi za te kilka lat gry, Mazikowi dziękujemy również za grę ze względu na brak jakiegokolwiek zaangażowania, choćby w wystawianie składu na yahoo,

 

2) w sprawie Popeye wstrzymuję się do 30 kwietnia, więc czasu na zadeklarowanie się co do dalszego uczestnictwa w fbx1 - jeżeli mam być szczery z Popem nie było żadnych problemów, możliwe, że to tylko przejściowe, choć wypadałoby żeby się zadeklarował,

 

3) zgodnie z tym co następowało po każdym kolejnym sezonie i co następuję również i teraz:

 

- piotreksuper przejmuje zespół Sacramento Kings,

- Jendras przejmuje zespół Houston Rockets,

- Ik#1 przejmuje zespół Denver Nuggets.

 

Dzień dobry i powodzenia, Odpowiednie zmiany na pierwszej stronie zostaną opublikowanie jutro.

 

4) ja bym chętnie wprowadził zapis w regulaminie, który mówi o tym, że limit salary cap zostaje zniesiony w raz z dniem zakończenia sezonu i opublikowania salary cap na sezon przyszły do momentu, w którym należy spaść poniżej limitu 460 fp tj. 48h po ostatnim wyborze w naszym drafcie rookie.

 

Biorąc pod uwagę, że to komisz oblicza salary i że to komisz dba o to, by na początek ligi było wszystko ok, nie widzę żadnych przeciwskazań dla których salary cap w off season powinno być wiążąco, imo ogranicza to rynek transferowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) ja bym chętnie wprowadził zapis w regulaminie, który mówi o tym, że limit salary cap zostaje zniesiony w raz z dniem zakończenia sezonu i opublikowania salary cap na sezon przyszły do momentu, w którym należy spaść poniżej limitu 460 fp tj. 48h po ostatnim wyborze w naszym drafcie rookie.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie Popeye wstrzymuję się do 30 kwietnia, więc czasu na zadeklarowanie się co do dalszego uczestnictwa w fbx1 - jeżeli mam być szczery z Popem nie było żadnych problemów, możliwe, że to tylko przejściowe, choć wypadałoby żeby się zadeklarował,

OK, ale jakie jest Twoje/nasze podejscie do tego? Jak sie zadeklaruje gra dalej, a jak nie to nie?

 

Otóż dlaczego się tak upieram przy swoim? A no dlatego, że nikt z Was nie przedstawił pełnej wizji/planu przyjmowania nowych kandydatów i podziału dla nich drużyn![...]Jeśli uważacie, iż wprowadzenie mini-draftu jest dla tej ligi najlepszym rozwiązaniem, to przedstawicie wszystko od podstaw. Wszystkie za i przeciw. A co najważniejsze zasady stosowania tego systemu w kolejnych latach.

Moglbym to zrobic bez zadnego problemu, ale jak na starcie widac duzy podzial preferencji to szkoda zachodu.

Bo wybacz, ale to nigdy nie jest dyskusja co jest najlepsze dla ligi, tylko jak definiujesz dobro ligi.

Jak sie okazuje, ze dosyc luzno pojeta ciaglosc to nie ma mowy by ktos sie przekonal do minidraftu.

 

Poza tym z tego co czytam to wychodzi na to, że w sytuacji 3 ekip draftu już być nie powinno? A jeśli marcinek postanowi wrócić do gry. Poczeka sobie do czerwca i wtedy (jak już rozdane będą nowe ekipy i liga będzie pełna) postanowi, że odejdzie? Co wtedy? Będziecie wszystko cofać i na nowo wybierać składy? No tak to rozumiem, po tym jak jeden ze zwolenników na podobnie zadane pytanie odpowiedział …

Umknal Ci drobiazg, ze wlasnie po to sa deklaracje tuz po sezonie odniosnie grania w przyszlym.

 

A jeśli przez ten okres czasu, będą miały miejsce jakieś wymiany? To co one też będą cofnięte?

Niby dlaczego?

 

Jak sami widzicie, w tym całym rewelacyjnym nowym systemie przydzielania ekip nowym, jest tyle dziur co w szwajcarskim serze.

Wg mnie nie ma dziur, po prostu sa nieomowione tematy bo koncepcja jest dla ligi nowa i wyobraznia lubi podrzucac jakies grozne scenariusze.

 

No i aż mi się słabo robi, że nad czymś takim w ogóle jest taka debata i jakieś głosowanie. Głosowanie powinno odbywać się w przypadku zmian naprawdę poważnych reguł gry, takich które całkowicie zmienią obraz tej całej zabawy.

Zmiana sposobu przyjmowania nowych GMow nie jest "powazna regula"? To co jest?

Bo jak dla mnie to byla najwazniejsza czesc tej dyskusji: w jaki sposob sa podejmowane decyzje?

Wyszlo na to, ze najskuteczniejsze jest nacisniecie Rogerowi na odcisk.

To bylo tak a propos systemu, ktory mozna stosowac co roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

4) ja bym chętnie wprowadził zapis w regulaminie, który mówi o tym, że limit salary cap zostaje zniesiony w raz z dniem zakończenia sezonu i opublikowania salary cap na sezon przyszły do momentu, w którym należy spaść poniżej limitu 460 fp tj. 48h po ostatnim wyborze w naszym drafcie rookie.

+1

Podoba mi się pomysł z luźniejszym sc natomiast można byt podchwycić pomysł Dirty Thirty:

Ewentualnie wprowadzić jakiś hard cap powyżej 500 gdzie taki myk był by już nie do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo, podsuwasz jakieś smieszne argumenty, robisz z tak poważnego usera jak Marcinek chorągiewke, że raz rezygnuje, później zmienia zdanie, znowu rezygnuje, co to za błędna teoria

Ale OK, tu może nie być minidraftu, ja sie przy tym nie upieram. Za to w FBX#2 decyzje będe podejmował zależnie od okoliczności.

 

Jedno słowo tylko:

 

No i jeszcze do Ciebie bulek. Skoro poruszyłeś temat FBL, to pragnę Tobie przypomnieć, że cała sytuacja jaka miała miejsce w tej lidze, zaczęła się właśnie od Ciebie. Gdzie później nawet mnie prosiłeś, abym tą wymianę sam zablokował. A to, że komisarz powinien w wielu przypadkach wziąć ciężar na siebie i podjąć szybką decyzję, właśnie ta sytuacja w FBL mnie tego nauczyła.

Tyle tylko, iz Key celtics nie miał żalu o zawetowanie wymiany, tylko że została ona zrobiona za poźno.

 

Albo inaczej, utwierdziła mnie w przekonaniu, że tak powinno się zrobić. Bo później bez względu co by nie zrobił komisarz, to będzie płacz, lament i pretensje. A to, że za długo czekał na decyzję. A to, że mu ja zablokował. A to, że tyle czekał i mu tych ludzi co chciał z FA pozabierali. Aby ostatecznie zajebać focha i zacząć wyrzutach najlepszych ludzi na FA. No i aby było śmieszniej, to nawet ktoś tam pisał, żeby poblokować mu tych zawodników. A jak to zrobiłem, to oczywiście źle.

Key strzelił focha, i to było niepoważne, wywalenie love'ów na FA było oznaką desperacji, ale jak się później przywróciło tych graczy, to imho blok byl niepotrzebny. Key już calkowicie olał grę, myśmy na tym niewątpliwie skorzystali, ale przynajmniej mi bynajmniej nie o to chodziło. Zajęłem 2 miejsce, awansowałem, ale satysfakcji wielkiej nie odczuwam. Jeśli Ty jesteś zadowolony, że dzięki temu z 4 miejsca rownież weszłeś, Twoja brocha. Choć w sumie się nie dziwie, ja, czy z drugiego, czy z trzeciego, i tak bym wszedł, Ty z piątego już niekoniecznie...

 

Buahaha, to jest dopiero komedia. Patrząc teraz na tą całą sytuację, to żałuję tylko jednego. Że nie przepuściłem tej wymiany. Oczywiście uważam, że decyzja zablokowania była najlepszą z możliwych. Jednak teraz bym to przepuścił i patrzył jak płaczesz i spadasz w tabeli o kilka pozycji. Może wtedy byś się czegoś nauczył. Tak więc, następnym razem przemyśl to co piszesz. A jak masz zamiar pisać bzdury, to lepiej w swoim pamiętniku.

Ciekawa teoria, z tymże oczywiście nijak się ma do rzeczywistości. Hayes od tego czasu grał porównywalnie do Monty, a zagrał wiecej spotkan, bo Ellis pod koniec się połamał, także nic a nic na tym bym nie stracił. Także jeśli ktoś tu powinien pisać swoją radosną twórczość jedynie w pamiętniku, to zdecydowanie Ty.

Rzecz jasna już nie wspomnę, kto byłby największą ofiarą trego trejdu, także nie narażaj się na śmieszność i nie wypisuj tu mi o jakichś płaczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- piotreksuper przejmuje zespół Sacramento Kings,

- Jendras przejmuje zespół Houston Rockets,

- Ik#1 przejmuje zespół Denver Nuggets.

 

Dzień dobry i powodzenia, Odpowiednie zmiany na pierwszej stronie zostaną opublikowanie jutro.

 

Podaje nr gg jesli ktos chcialby sie kontaktowac: 4014040.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z tego co czytam to wychodzi na to, że w sytuacji 3 ekip draftu już być nie powinno? A jeśli marcinek postanowi wrócić do gry. Poczeka sobie do czerwca i wtedy (jak już rozdane będą nowe ekipy i liga będzie pełna) postanowi, że odejdzie? Co wtedy? Będziecie wszystko cofać i na nowo wybierać składy? No tak to rozumiem, po tym jak jeden ze zwolenników na podobnie zadane pytanie odpowiedział …

Umknal Ci drobiazg, ze wlasnie po to sa deklaracje tuz po sezonie odniosnie grania w przyszlym.
na dziś dzień mam czas i możliwość grać dalej. więc gram. a jeśli we wrześniu okaże się, że tego czasu jednak mieć nie będę, bądź też nie będę miał go na tyle dużo, aby móc z zaangażowaniem grać, to zrezygnuję. jaki będzie efekt? będziecie po 3-4 miesiącach robić nowy mini-draft?

 

A jeśli przez ten okres czasu, będą miały miejsce jakieś wymiany? To co one też będą cofnięte?

Niby dlaczego?

bez komentarza

 

Jak sami widzicie, w tym całym rewelacyjnym nowym systemie przydzielania ekip nowym, jest tyle dziur co w szwajcarskim serze.

Wg mnie nie ma dziur, po prostu sa nieomowione tematy bo koncepcja jest dla ligi nowa i wyobraznia lubi podrzucac jakies grozne scenariusze.
jesteś za takim rozwiązaniem tylko dlatego, że jest nowe? jeśli są nieomówione pewne aspekty tej nowości to pierw należałoby je omówić, a nie bawić się w głosowanie. mamy niby omawiać różne rozwiązania po głosowaniu?

 

GeDDo, podsuwasz jakieś smieszne argumenty, robisz z tak poważnego usera jak Marcinek chorągiewke, że raz rezygnuje, później zmienia zdanie, znowu rezygnuje, co to za błędna teoria

jak zawsze nie rozumiesz istoty problemu. więc już śpieszę z pomocą. Marcinek posłużył tylko za przykład. równie dobrze może to być ktoś inny. czas rezygnacji może może przypadać na okres sierpnia/września. chodziło jednak o przekazanie sedna problemu. jednak jak zawsze nie załapałeś.

 

Tyle tylko, iz Key celtics nie miał żalu o zawetowanie wymiany, tylko że została ona zrobiona za poźno.

wspomniany przez Ciebie kolega, generalnie miał już o wszystko pretensje co było związane z moją osobą i każdą moją decyzją. a efekt był jaki był. pisałem już dlaczego dostał bana i kolejny raz nie będę się rozpisywał. jeśli zbyt trudnym jest dla Ciebie aby to zrozumieć, to ja po prostu nie mam już chęci Tobie tego tłumaczyć. tym bardziej, że to nie temat ligi fbl. w przyszłym sezonie możesz sobie komiszować, będziesz miał okazję się wykazać. a co do miejsc, to była to dla mnie sprawa drugorzędna.

 

to by było na tyle. na tym zakańczam swój udział w dalszych dyskusjach odnoszących się do mini-draftu i fbl, gdyż najnormalniej w świecie nie widzę dalszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze nie rozumiesz istoty problemu. więc już śpieszę z pomocą. Marcinek posłużył tylko za przykład. równie dobrze może to być ktoś inny. czas rezygnacji może może przypadać na okres sierpnia/września. chodziło jednak o przekazanie sedna problemu. jednak jak zawsze nie załapałeś.

Mistrzu intelektu, przykłady mają to do siebie, że muszą wiele wspólnego z tezą, którą chcemy udowodnić. Przykład z Marcinkiem nie był więc najfortunniejszy. Co do Twoich rozważań, to owszem - byłoby takie prawdopodobieństwo, niemniej o dwóch minidraftach mowy już by nie było.

Ale to już post tylko i wyłacznie na wyjaśnienie wątpliwości GeDDo, Roger już podjął decyzję, przy trzech nowych userach być może i słuszną. Teraz kluczowa sprawa to jest co robimy z salary cap podczas offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziś dzień mam czas i możliwość grać dalej. więc gram. a jeśli we wrześniu okaże się, że tego czasu jednak mieć nie będę, bądź też nie będę miał go na tyle dużo, aby móc z zaangażowaniem grać, to zrezygnuję. jaki będzie efekt? będziecie po 3-4 miesiącach robić nowy mini-draft?

Od razu mozna go zrobic przed sezonem, a nie tuz po poprzednim.

Zreszta minidraft nie wykluczal zwyklego przejmowania druzyn w sytuacji gdy zwalnia sie tylko jedna.

 

jesteś za takim rozwiązaniem tylko dlatego, że jest nowe? jeśli są nieomówione pewne aspekty tej nowości to pierw należałoby je omówić, a nie bawić się w głosowanie. mamy niby omawiać różne rozwiązania po głosowaniu?

Data powstania pomyslu nie ma dla mnie znaczenia.

A takie szczegoly generalnie omawiaja tylko zainteresowani... a tych jak widac zabraklo.

 

to by było na tyle. na tym zakańczam swój udział w dalszych dyskusjach odnoszących się do mini-draftu i fbl, gdyż najnormalniej w świecie nie widzę dalszego sensu.

To powinienes napisac zamiast powyzszych pytan, a nie za nimi ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet do grania. Dziś, a najpóźniej jutro powstanie odpowiedni temat na przyszły sezon.

 

btw mam pewną propozycję, ale potrzebuje żebyście zagłosowali, bo to zmiana w regulaminie by była, więc prosiłbym o głos jak największej ilości osób. Zmiana tyczy się salary cap, czy:

 

1) zostawiamy jak jest do tej pory kwestię limitu salary w off season,

 

2) znosimy kompletnie salary cap na czas off season,

 

3) znosimy salary cap z zastrzeżeniem, że zespoły będące poniżej progu 460 fp nie mogą w wymianie wziąć na siebie tyle salary, że przekroczą prób.

 

To już nie jest sprawa do dyskusji, tylko sprawa do głosowania, więc proszę o wybranie punktu od 1 do 3 gmów fbx1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.