Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

LOL

 

vs. Lelbow, kosteczka Wade'a i cewnik u Bosha 8)

no rzeczywiscie LOL, bo pokazuje to twoja wiedze o tamtym sezonie. Drexler juz od 3-4 lat gral z kontuzjami i na zmiane mial uraz lub go leczyl, Barkley gral na ostatnich szczynach swoich plecow, zaden z nich nie rozegral pelnego sezonu, a poza tym nie byli w pelni formy w playoffs. gdybysmy wzieli ta trojke z 93 to wtedy moglaby sie spokojnie rownac z dzisiejszym trio Heat... ale w 97 te trio mialo po 34-35 lat i jesli do kogos mozemy ich porownywac to co najwyzej do obecnych Celtics ignorancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Pat idiota nie jest i Iversona w tym wieku, w tym stanie może zatrudnić conajwyzej jako podawacza gatorade'a, który będzie w rosterze tylko po to żeby odebrać pierścień(jesli Miami je zdobędzie).

 

Btw naprawdę myślicie, że w regularze odpadnięcie jednej z gwiazd coś zmienia? Gorzej byłoby jakby wraz z Boshem wypadł Haslem albo wraz z Jamesem Miller. Wtedy byłoby niedobrze dopiero.

 

I jeszcze ciekawi mnie czy powstanie to Big3 vol2 w NY. Szkoda byłoby mi trochę Paula w systemie Majka.

 

Cluthuilshu, z dedykacją dla Ciebie :***

 

After days of delays over paperwork procedures, free agent Mike Miller is in Miami to make his commitment official. Miller agreed to a five-year deal with the Heat on Monday and is expected to sign his contract Thursday. One of the reasons for the holdup was that forward Michael Beasley, traded by the Heat last week, needed to get to Minnesota to complete his physical and clear his $4.9 million salary off Miami's slate of contracts. Miami Herald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ciekawi mnie czy powstanie to Big3 vol2 w NY. Szkoda byłoby mi trochę Paula w systemie Majka.

Co?

 

Riley nie jest idiotą. Czy ktoś, który w jedno lato do drużyny sprowadza dwóch all starów, następnie może podpisać umowę z Iversonem? No właśnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ciekawi mnie czy powstanie to Big3 vol2 w NY. Szkoda byłoby mi trochę Paula w systemie Majka.

Co?

 

Riley nie jest idiotą. Czy ktoś, który w jedno lato do drużyny sprowadza dwóch all starów, następnie może podpisać umowę z Iversonem? No właśnie nie.

"podobno" Melo i Paul moga dołączyć do Stata jeszcze w to lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

vs. Lelbow, kosteczka Wade'a i cewnik u Bosha 8)

no rzeczywiscie LOL, bo pokazuje to twoja wiedze o tamtym sezonie. Drexler juz od 3-4 lat gral z kontuzjami i na zmiane mial uraz lub go leczyl, Barkley gral na ostatnich szczynach swoich plecow, zaden z nich nie rozegral pelnego sezonu, a poza tym nie byli w pelni formy w playoffs. gdybysmy wzieli ta trojke z 93 to wtedy moglaby sie spokojnie rownac z dzisiejszym trio Heat... ale w 97 te trio mialo po 34-35 lat i jesli do kogos mozemy ich porownywac to co najwyzej do obecnych Celtics ignorancie.

Ale ja mam w dupie stan ich zdrowia. Dla mnie to było coś i tyle, jarałem się. Ty na stojąco wtedy pod stół wchodziłeś.

 

A inwektywny zachowaj dla swojej starej gnojku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie kompletnie nie rozumiem porownania Loraka do Showtime Lakers. nie zapowiada sie ani na to, ze Heat beda grali szybko, ani na to, ze LeBron bedzie Magikiem, Wade Worthym, a Bosh KAJem (wtf...).l

o tym, że raczej nie będą grać tak szybko, to pisałem. nie wyklucza to jednak tego, że ich atak będzie fajny do oglądania i efektywny. natomiast co do tego, że LeBron nie będzie Magicem, to niby dlaczego? warunki i umiejętności zawsze do tego miał, teraz też ma i otoczenie, więc czemu nie? prędzej właśnie to, niżby heat mieli pójść w kierunku drugiego modelu Riley'a, czyli defensywy na wzór knicks.

 

jeszcze odnośnie twojego wtf, to oczywiście Bosh jest innym zawodnikiem niż KAJ, ale w tej drużynie będzie pełnił podobną rolę, jak Jabbar w lakers Magica.

 

EDIT

Matt Barnes ma dołączyć do miami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron go tak zje w bezposrednim matchupie, że Artest obsra zbroje i może wreszcie przestanie robić z siebie pajaca i chama.

Dwa razy NIE Macku, nie obsra sie bo sie go nie boi, i nie przestanie robic z siebie pajaca, taki juz typ :)

To w sumie trzy razy NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron go tak zje w bezposrednim matchupie, że Artest obsra zbroje i może wreszcie przestanie robić z siebie pajaca i chama.

Lebron wygrywa match-up z każdym SF w tej lidze, w szczególności także z Artestem. Jednak jeśli Artest wsiądzie na niego tak jak na Duranta to moim zdaniem ma największe szanse ze wszystkich SF-ów w nba na ograniczenie LEbrona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.