Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc nie chcąc CB jest zawodnikiem minimalnie lepszym

Absolutnie nie kupuję tego 8) , rzuca tylko więcej punktów , nie mając w tym aspekcie konkurencji w Toronto, teraz mu cyferki polecą.

 

 

A takie tria się zdarzały.

Podaj chociaż dwa :)

ja podam jedno drexler, olajuwon, barkley :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto postawi Bosha na równi z Gasolem ? Chyba tylko fani konsolowej koszykówki, który statami mu dorównuje, bo na razie przy osiągnięciach Gasola wypada bardzo blado. Niech coś wygra, niech będzie takim wsparciem w mistrzowskiej drużynie to pogadamy.

A co on miał wygrac w Toronto??Czy Gasol grał lepiej będąc w Grizzlies??Wygral "coś" bo poszedl do ekipy ktora walczy o mistrza...ja patrze na umiejetności, a nie na to kto ma jakie osiągnięcia zespołowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż c*** w szczękę, a co ja mówiłem ?....

 

Przcież napisałem, że Gasol i Bosh osiągnęli jako liderzy TO SAMO.

 

Gasol niesamowicie wyskoczył w Lakers. To napisałem. I w czasie, kiedy on się niesamowicie rozwijał Bosh dalej był 1 rundowym przegranym, a Gasol stał się niezwykle twardą drugą opcją drużyny, która wygrała i obroniła mistrzostwo i mając partnerów pod koszem z absolutnego topu, nie dość że nie zmalały mu statystyki to jeszcze wzrosły ! I są ciut gorsze od tych Bosha tylko.

 

I napisałem, że jest aktualnie wyżej od Bosha, ale Bosh ma czas to nadrobić, ale póki nie rozegra nawet jednego meczu w Heat, póki nie będzie miał podobnej roli co Gasol i nie utrzyma (wysokich statów) to dla mnie nie ma tematu i Gasol jest wyżej.

 

Bo on udowodnił, że umie. Przeszedł z 1 rundowej drużyny do mistrza i jeszcze się niesamowicie podciągnał.

 

Zobaczymy czy Bosh da radę chociaż się utrzymać na tym poziomie, bo to już będzie świadczyło o jego klasie niemałej.

 

I dla mnie paranoją jest wywyższanie Bosha, kiedy ten jest na etapie jak Gasol trzy lata temu, kiedy był o klasę gorszym zawodnikiem. Nawet hejterstwo ma jakieś granice rozsądku chyba.

 

A co on miał wygrac w Toronto??Czy Gasol grał lepiej będąc w Grizzlies??Wygral "coś" bo poszedl do ekipy ktora walczy o mistrza...ja patrze na umiejetności, a nie na to kto ma jakie osiągnięcia zespołowe.

 

Wg mnie to patrzysz głównie na swoją nienawiść do Lakers, bo umiejętności indywidualne mają ogromny związek z osiągnięciami zespołowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dojdziemy do tego że

 

Garnett prime < Gasol obecnie.

Nie mnie to rozstrzygać.

 

Bosh będzie miał 2 razy trudniej utrzymac ten poziom bo on ma 2 superstarów, Gasol mial tylko Kobiego, a sam byl i jest 2 opcją. Bosh będzie trzecią. Zawsze w takim razie będziesz mogl napisać ze Gasol jest lepszy.

Tka samo jak ty zasze będziesz mógł coś do swojej teorii dopasować.

 

Niemniej dla mnie pewne rzeczy są istotniejsze. Bosh jest praktycznie liderem strefy podkoszowej w Heat. Nie ma konkurencji na zbliżonym mu poziomie.

 

Gasol ma Bynuma i Odoma, a mimo to polepszył się. To coś znaczy.

 

Jednak nie ma co gadać. Poczekajmy na RS, potem na ewentualny finał z udziałem tych ekip to się zobaczy i rozwieje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Blake, faktycznie krył Wade'a, którego niewątpliwie powinien kryć Kobe, to sądzę, że mit o Kobem jako All-Defensive upadnie ;-)

pojebalo cie. nawet gdybym ja ruchal Kobego na kazdej akcji to i tak bylby uwazany za all-defensive. po prostu padalby argument, ze "kiedy chce" lub cokolwiek rownie glupiego. reputacja Kobego jako defensora jest rownie bezpieczna co 100 homerskich postow uzytkownika "ciulu" w kazdym temacie polaczonym jakimikolwiek zwiazkami z Lakers.

 

ja podam jedno drexler, olajuwon, barkley :wink:

zapomniales wspomniec o wozku inwalidzkim Drexlera i plecach Barkleya rownie silnych co kosci Odena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojebalo cie. nawet gdybym ja ruchal Kobego na kazdej akcji to i tak bylby uwazany za all-defensive. po prostu padalby argument, ze "kiedy chce" lub cokolwiek rownie glupiego. reputacja Kobego jako defensora jest rownie bezpieczna co 100 homerskich postow uzytkownika "ciulu"

Czy za takie coś się nie powinno banować ? Moderatorzy tu wogóle są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom 20-10 chyba w amatorce w Rybniku

A konsul dowcipny jak zawsze;]

 

Odom wykręcał w:

LAC 00/01 - 17-8

MIA 03/04 - 17-10

LAL 06/07 - 16-10

 

I w żadnym z tych zespołów nie miał takiego statusu jak Bosh w Toronto...

 

Rybnik do NBA!;]

To zastanów się dlaczego w tych teamach nigdy nie miał takiego statusu jak Bosh w Toronto. Nie chce mi się sprawdzać ale pewnie wyciągnołeś jego najlepsze sezony. Takie staty robią solidni zawodnicy ale nie TOP kur.... wysokich.

 

Jak miałbym wybierać Gasol/Bosh do teamu to zawsze wybrałbym Bosha poza jednym wyjątkiem LAL. Gasol w LAL pasuje prawie idealnie ale wątpię żeby Gasol był w stanie pociągnąć jakąkolwiek drużynę i liderować w niej. Jako prawie pewna 2 opcja jest ok ale lider z niego conajmniej wątpliwy.

 

Chyba że ktoś miał na myśli mówiąc Gasol/Bynum/Odom jak 3 wysokich w jednym teamie to wtedy to jest TOP jeżeli chodzi o strefę podkoszową ale jeżeli rozbijemy tą 3 w indywidualności to jedynie Gasol jest blisko TOPu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Jazz sprzątnęli nam mojego faworyta, Raje Bella. Skubany jednak za kasą poszedł. :evil:

 

No nic, mam nadzieję, że szybko wyjaśni sie sytuacja z Joelem Anthonym, Haslem i Miller w końcu postawią kropke nad i(bo Miller ma jakiej wątpliwości podobno), podpiszemy Howarda i w ten sposób zamkniemy pozycje SF-C.

A potem ze dwóch shooterów i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.