Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zarzeczał, że nie da się dookoptować zawodników do tej niezbędnej trzynastki za minima. Zobaczymy jednak czy uda im się zbudować drużynę.

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Drużyna będzie jak wypełnią roster... zresztą jakbyś nie zauważył to nie tylko minima są podpisywane... W tym temacie tylko wypluwasz z siebie masę jadu i rzucasz się jak Kaczka po wyborach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Heat mają braki? Że na jedynce i piątce? Czy, że nie ma głębi składu?

 

Jak chodzi o jedynke to James - 7as. i Wade - 7as. to daje czternaście . - 14

Gdzie w lidze masz dwóch "rozgrywajacych" którzy daja 14as.? No i wtedy Arroyo na backupa, ewentualnie jeszcze mozemy nadal JWilla na ten kwadrans podpisać. A jeszcze chalmers se moze troche piłke porozdawać.

 

Na piątce- Anthony, Ilgauskas, Magloire, Pittman, Bosh, Haslem, Howard. Kim był Perkins zanim Garnett sie tam z Allenem pojawili? Zwykłym klocem podkoszowym, jakich sporo w lidze. Kim był Rondo wtedy? Fajnym pg bez rzutu z ciekawymi perspektywami jakich sporo w tej lidze. Za rok za MLE se Dalamberta weźmiemy.

 

Brak ławki? Perspektyw na przyszłość? czy zbyt zbyt wielu weteranów teraz?

 

Ławka jest wystarczajaca i i tak tak dobrej jak mamy nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Boston nawet takiej nie miał w 2008r.

Historia Juwana Howarda idealnie pasuje do tej PJ Browna.

Heat podpisali kiedyś dwa 100mln kontrakty z Mourningiem i właśnie Juwanem Howardem ciągnacym wtedy w pojedynke Washington bullets, ale Stern unieważnił wtedy kontrakt Howarda, co Rileyowi rozwaliło koncepcje druzyny. Teraz ściąga Howarda "za zasługi'. Lojalność u Rileya jest niezwykle waznym elementem.

 

Ilgauskas daje zawsze centymetry i pare punktów, zbiórek i bloków.

 

Niektórzy nadal nie doceniaja cięzkiej pracy jaka w obronie wykonuje Anthony. Heat dali mu wysoki kontrakt jak dla mnie ale joel daje te 20-25min solidnej obrony pod koszem.

Pamietacie grubasa oliwiera Millera z Suns i później chyba w Pruszkowie tez sie pojawił :mrgreen: Heat mieli kiedyś Isaaca Austina, który pod okiem Rileya zgubił kiedyś ze 30kg i nie tylko załapał się do składu ale grał na tyle fantastycznie jako center, ze niektórzy zastanawiali sie czy konieczny jest powrót samego mourninga po kontuzji.

Heat zainwestowali w Dexa Pittmana, za którego oddali jakby nie patrząc 18pich i Dqna Cooka. Dex jest tłusty, ale moze byc takim Bib Baby Davisem czy Edem Currym jak jeszcze kiedyś zależało mu w Bulls na grze w kosza.

 

w playoffs rotacja sie zamyka z reguły za ósmym zawodnikiem - Wade, LBJ, Bosh, UD, Miller, Chalmers, Anthony i Z lub ktokolwiek kto akurat bedzie potrzebny do danego matchupu playoffowego. Wsparcie z lawki weteranów - cos co dawali Celtics np Cassell czy PJ Brown.

 

James Jones idealnie pasuje do spacingu. Wchodzi na pare minut i daje nam pare rzutów z dystanscu, to dokladnie to samo co proponuje Eddie House dwójki.

 

W Heat znalazło sie juz tylu graczy, że może nie starczyc miejsca w rosterze dla debiutantów i tylko Pittman sie moze ostac. zwróccie uwagę - nie ma Dorella, nie ma Beasleya - graczy, którzy byli jeszcze mentalnie niedostosowani do walki tu i teraz. dla mnie to jest zbrojenie sie Heat do walki na całego. weterani poprawiają chemie w druzynie. Magloire ponoc świetnie dba od dwóch sezonów o odpowiednia atmosfere w szatni Heat. Ilgauskas to kumpel Jamesa, a Miller, UD i James jones to absolwenci lokalnych uniwerków, do tego Miller i Haslem razem grali w Gators. To nie jest odpowiedni moment, zeby mówic o tym, że ci wszyscy weterani odejda po sezonie, bo tak nie bedzie. 2 moze trzech. 30 lat dla koszykarza to chyba optymalny wiek, a większość tych tzw weteranów jest właśnie w tym wieku.

 

Nie zgadzam sie także z tezami, ze zebrali słaba ławke. Nazwiska. konkretnie. Będziemy obalali te mity. Bell dostał większa kase i za nia poszedł. Nie ma co mu sie dziwić. Zdąży sie jeszcze załapac w kolejnych sezonach jak bedzie chciał. Barnes w Heat nie dostalby za duzo minut. podpisanie JJa za minimum zamyka jak dla mnie jego temat w Heat. JJ wykupił kontrakt dwa tygodnie temu, a teraz wraca za minimum. ciekawe ile proponowali mu Spurs? Nie wydaje mi się, zeby to było pełne MLE. ewentualnie jakas jego część. Może Roger Miller jeszcze? JJ ma solidna trójke i mam nadzieję, że teraz po tych zawirowaniach z nadgarstkiem ręki rzucajacej (co dla snajpera jest dość kluczowe) wszystko bedzie OK.

Q poszedł za kasa do Magic, ale z drugiej strony system Magic mu pasuje idealnie, wiec Orlando zyskało solidnego rolesa do ich koncepcji gry.

 

W Heat może zabraknąc miejsca w rosterze dla debiutantów Doziera, Beverleya, Randolpha (akurat pare lat juz w lidze jest), Varnado i nawet Hasbroucka, który świetnie sie w Lidze Letniej zaprezentował. jeszcze nie wiadomo, czy w składzie znajdzie sie ostatecznie miejsce dla Butlera.

 

Chalmers / Arroyo / JWilliams (?)

Wade/ JJones

LBJames/ Miller/ Butler(?)

Bosh/ Haslem/ Howard

Anthony/ Ilgauskas/ Magloire / Pittman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie w tych heat

piszecie jakby mieli już conajmniej 3 peata na koncie

 

podkreślam jeszcze raz że mi szkoda wade`a strasznie

no ale c*** jest lebron the choosen one, the king of akron to trzeba troche pomarudzić

 

 

głębia składu nie jest problemem

problemem jest ilość wysokich mogąca się stawić howardowi, czy nawet perkinsowi i KG

fizyczność pod koszem daje wam jedynie Joel Anthony i ....over

a jak ważne są centymetry i walka pod koszem pokazały te PO

 

drugi temat to spoelstra

ciekawi mnie jak poukłada ofensywę heat, bo że nie jest w tym wybitny to było widać w tym sezonie

a łatwo miał nie będzie bo wade i james, a szczególnie james jest najbardziej efektywny jak ma piłkę w rękach

piłki musi dostać jeszcze bosh

a ze spacingiem najlepiej nie jest, bo w sumie jest tylko miller z 3point range. wiem wiem że podpisali jamesa jonesa, ale k**** nie oszukujmy się, kto to jest james jones? ile grał w tym sezonie z tak słabymi i potrzebujacymi ofensywy heat? to myślicie że nagle będzie dostawał po 10-15min na mecz i jebał po 5 trójek? dont fink so

 

jak dla mnie nie da rady się madrze poukładać tej ofensywy w halfcourcie

heat pewnie będą liczyli na umiejętności wade`a i jamesa w kreowaniu do tego pewnie będą grać dużo szybkim atakiem

ale o ofensywie showtime lakers czy nawet adelmana możecie zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówiąc o spejsingu zakładasz, że Wade'a i Jamesa będa kryć na radar jak Rondo? :lol:

I jeden i drugi już pokazał, że za trzy tez potrafi rzucać więc nie wiem o co biega.

 

Dwa. Co mieli pod koszem B-cats? 20 fauli, nic więcej i to wystarczyło żeby wyłączyć Howarda z ofensywy. My też mamy 20 fauli na koncie. Aha i nie zapominajcie, że howard lubi dać łokciem + jestem ciekaw jak często wysocy przeciwnych drużyn będa wpadać w FT z powodu Jamesa/Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadmo że nie będą ich kryć na radar

ale czy krycie/nie krycie na radar ma wpływ na spacing/brak spacingu? jak dla mnie nie

 

po pierwsze to howarda z serii z cats wylączyl svg jak w kilku innych seriach

po drugie to tyson chandler, diop, ratliff, tyrus

zapewniali duzo wiecej twardości pod koszem niz mogą to zrobić wysocy heat

big Z to nie powinien próbować nawet faulować howarda bo się może kontuzji nabawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest ilość wysokich mogąca się stawić howardowi, czy nawet perkinsowi i KG

W chwili obecnej Howard nie powinien być kłopotem ponieważ indywidualnie Bosh radzi sobie z nim całkiem w porządku.

 

Co do dalszej wypowiedzi to hmmm?? :lol::lol:

fizyczność pod koszem daje wam jedynie Joel Anthony i ....over

a jak ważne są centymetry i walka pod koszem pokazały te PO

Są jeszcze:

-Haslem(ten który w 2006 wywindował się do czołówki ligi gości od brudnej roboty i defensywnej gry w pomalowanym)

-Big Z

-* i Najprawdopodobniej Howard

Zapomniałeś o tych panach? :roll:

 

To mało centymetrów i masy pod koszem? :roll: Jednym słowem popełniłeś mega FAIL...

drugi temat to spoelstra

ciekawi mnie jak poukłada ofensywę heat, bo że nie jest w tym wybitny to było widać w tym sezonie

a łatwo miał nie będzie bo wade i james, a szczególnie james jest najbardziej efektywny jak ma piłkę w rękach

piłki musi dostać jeszcze bosh

Jak widmo powraca temat "czy panowie się podzielą" .... Widać haterów wcale nie obchodzi fakt, ze podczas olimpiady James i Wade byli najlepszymi zawodnikami oraz ze kręcili swoje i zdobywali swoje punkty które przy takiej ilości gwiazd jakimi USA dysponowała można nazwać kosmicznymi.

a ze spacingiem najlepiej nie jest, bo w sumie jest tylko miller z 3point range. wiem wiem że podpisali jamesa jonesa, ale k**** nie oszukujmy się, kto to jest james jones? ile grał w tym sezonie z tak słabymi i potrzebujacymi ofensywy heat? to myślicie że nagle będzie dostawał po 10-15min na mecz i jebał po 5 trójek? dont fink so

haha Dont fink so aby Heat jak powietrza potrzebowali 3 pt shot... i nie wydaje mi się aby to był ich główny pomysł na grę. Nikt nie wymaga od Jones`a pięciu trójek w meczu, nikt najprawdopodobniej nie bedzię wymagał aż tylu od Millera.

 

Kolejny fail... Nie było Millera-było źle bo nie ma 3pt shootera

Przyszedł Miller i całkiem dobry strzelec za 3pt który spokojnie może walić na poziomie 45% za 3pt i dalej jest źle.

 

Więcej jadu, bo przemyślana krytyka to nie jest :roll:

jak dla mnie nie da rady się madrze poukładać tej ofensywy w halfcourcie

heat pewnie będą liczyli na umiejętności wade`a i jamesa w kreowaniu do tego pewnie będą grać dużo szybkim atakiem

No cóż jeżeli tylko na to liczą to najprawdopodobniej wystarczy to na 99% procent zespołów tej ligi.

ale o ofensywie showtime lakers czy nawet adelmana możecie zapomnieć

Bo? Jakaś argumentacja, czy to tylko takie "widzi mi się" .....

 

Rzygać się chce... sory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Spo to ułoży, to będziemy widzieli dopiero jak sie sezon zacznie. Właśnie po to sa ci wszyscy weterani - maja pomóc zbudować prawdziwa druzynę.

Na czwórce przeciwnicy raczej nie rzuca Heat niczego, czego Heat by nie mieli - Bosh i UD.

a jeżeli chodzi o centra - Heat nie maja odpowiedzi na Howarda, ale Magic nie maja odpowiedzi na wadea, Jamesa i Bosha, wiec nie widze problemu. Heat maja za to do wykorzystania chyba ze 30 fauli Magloire, Ilgauskas czy Juwan Howard to weterani którzy moga odegrac taka role jak PJ Brown w Celtics. Do rozdania na tym nieszczęsnym centrze jest 48minut więc nie ma tragedii w tym sezonie. w sezonie regularnym ogrywamy jeszcze dodatkowo Pittmana i bedzie można cos w kwietniu wiecej powiedzieć jak to bedzie. Ilu tych centrów jest z którymi bedziemyu mieli w sezonie problemy? Joel po 25 a w sezonie po 30min pewnie bedzie grał. Magloire jakims orłem juz nie jest, ale Howard od tak go tez nie przepchnie i te 10 - 15min nam da przeciw Magic.

 

Jeżeli chodzi o Celtics to sa to weterani starsi o kolejny rok. Troche dziwne, że w lutym bylem jednym z nielicznych którzy tu na forum przed nimi przestrzegali i mówili o tym, ze to celtics a nie magic czy Cavs sa faworytami, a teraz nagle tyle osób przepowiadajacych ich wielkość w kolejnym sezonie sie pojawilo :wink:

 

Celtics sa starsi o kolejny rok. Tak, tak. do tego Perk - ich ostoja defensywy jest do lutego wyłaczony z gry. Garnett niestety już nie gra tak fantastycznie. A cały sezon przed nimi zanim przyjda kolejne playoffs. Do kwietnia przeciez ich nie zahibernuja.

 

O Lakers to mozemy w maju pogadac, jak wyjasni sie, czy z Bynumem, czy bez Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jesteś taki kubbas z florydy :]

 

o haslemie zapomniałem fakt

haslema uważam za bardzo wartościowego zawodnika ale z całym szacunkiem dla niego to z C sobie nie poradzi w kryciu 1on1

 

jak uważasz że bosh radzi sobie z howardem to proponuje odwiedzić vision express

reszte pomina bo big Z i howard maja razem ze sto lat

big Z w serii z celtics w tym sezonie nie był żadnym factorem i był zupełnie nie przydatny

 

centymetrów może sporo

ale jeszcze więcej lat i sezonów w nogach

 

co jamesa i wade`a

to nie chodzi mi o to czy bedą się dzielić piłką bo dzielić się bedą tylko ogólnie jak ich poustawia spo w ataku czy bedzie poprostu liczył na ich indywidualne umiejetności w kreowaniu - dajcie piłkę jamesowi/wadeowi oni coś wymyślą new trickz new movez :]

 

nie od dziś wiadomo, że drużyny które maja dobry spacing są poprostu lepsze

więc ludzi typu mike miller są potrzebni, nie mówie że to źle że go maja. to wręcz bardzo dobrze, tylko jak dla mnie sam mike miller im spacingu nie załatwi

 

no jak ty liczysz na ofensywe adelmana czy shot time lakers ze spoelstrą na ławce to życzę powodzenia

za rok pogadamy to powiesz jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej Howard nie powinien być kłopotem ponieważ indywidualnie Bosh radzi sobie z nim całkiem w porządku.

Eee? Bosh ma bronić Howarda? Przecież ten RuPaul waży niewiele więcej od Wade'a. W poprzednim sezonie JO świetnie sobie z nim radził. Ogólnie rzecz biorąc Heat potrafili go wyłączyć z gry. Myślę, że i teraz są w stanie szybko posadzić go na ławkę za sprawą wjazdów DW i LJ.

 

Chciałbym jeszcze Doolinga i Butlera w składzie. Arroyo jest ok, tylko, że w przypadku posiadania DW i LJ jego umiejętności nie są niezbędne. Do tego nie ma trójki więc jeśli miałbym wybierać to zdecydowałbym się na Doolinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj jadu, ale realnie przez Bułę wypunktowane "ale" co do gry Heat.

 

Każda drużyna takowe ma.

 

W chwili obecnej Howard nie powinien być kłopotem ponieważ indywidualnie Bosh radzi sobie z nim całkiem w porządku.

 

A takimi wypowiedziami to widać więcej hurraoptymizmu fanów Heat niż jadu hejterów.

 

Choć inna sprawa, że ja hejterem nie jestem. W poście BUły tez hejterowania nie widziałem.

 

A jeśli każdą próbę analizy niedoskonałości i problemów ewnetualnych Heat będziemy sprowadzać do "hejteryzmu" i plucia jadem to po jaką cholerę nam forum skoro dyskutowac nie można i broń boże złego słowa powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując fragment 300 :

 

Czy Stern i Pat nie znają litości?

 

Jesteśmy zgubieni.

 

Zamilcz.

 

Dziecko wspomniało dream teamie,

 

znanym z historii.

 

To łowcy pierścieni.

 

Nie można ich pokonać ani wysłać na ryby

 

Nie ten zespół.

 

Nie ten niepokonany Dream Team - Miami Heat.

 

Niepokonany Dream Team - Miami Heat? Poddamy ich imię próbie.

 

Gdy przyjdzie faza PO papier i nazwiska nie będą miały większego znaczenia.

 

Don't ever underastimate the heart of a champion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując fragment 300 :

 

Czy Stern i Pat nie znają litości?

 

Jesteśmy zgubieni.

 

Zamilcz.

 

Dziecko wspomniało dream teamie,

 

znanym z historii.

 

To łowcy pierścieni.

 

Nie można ich pokonać ani wysłać na ryby

 

Nie ten zespół.

 

Nie ten niepokonany Dream Team - Miami Heat.

 

Niepokonany Dream Team - Miami Heat? Poddamy ich imię próbie.

 

Gdy przyjdzie faza PO papier i nazwiska nie będą miały większego znaczenia.

 

Don't ever underastimate the heart of a champion

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trafia do mnie argument o swietnej wspolnej grze wade'a i lbj w kadrze bo jest cos calkiem innego niz gra w po. w mś czy io nie mieli takich przeciwnikow nawet jak netsi (nie licze top reprezentacji takich jak hiszpania). w fazie grupowej i na poczatku pucharowej robili praktycznie co chcieli.

ale z nielicznymi druzynami musieli sie troche pomeczyc mimo przewagi talentu i warunkow fizycznych (jak wspomniana hiszpania) i w tym widze ich slabosc. meczyli sie z DRUZYNAMI a sami byli zlepkiem indywidualnosci. cel mieli jasny i od poczatku kazdy inny wynik niz zwyciestwo bylby sensacja. teraz presja bedzie wieksza i trafia na mocne zgrane druzyny do tego nie beda mieli lawki na tym poziomie co s5 i moze byc ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po jaką cholerę nam forum skoro dyskutowac nie można i broń boże złego słowa powiedzieć ?

Broni Ci ktoś? Tylko nie dziw się skoro ktoś inny skomentuje i nie zgodzi się z tym co ktoś pisze... to się nazywa dyskusja o którą się tak upominasz...

 

Dalej, czy tylko ja zauważyłem ten absurd...

teraz presja bedzie wieksza i trafia na mocne zgrane druzyny do tego nie beda mieli lawki na tym poziomie co s5 i moze byc ciezko

Z reguły żadna drużyna nie może mieć ławki na poziomie s5 bo inaczej nie byłaby "ławką"

 

Błagam, nie mów że ławka Lakers jest na poziomie co s5 i czy ławka Celtics stoi na tym samym pozimie :roll:

 

Czepiacie sie tej ławy, a zanosi się że będzie bardzo solidna...

Mike Miller

Udonis Haslem

Jones

Anthony

Big Z

*C.Arroyo

*howard

(*prawdopodobne nazwiska)

 

W mojej opini mają najsilniejszą piątkę w lidze, bez znaczenia kto będzie grał na Centrze do tego bardzo solidna ławka. Finał konferencji jest pewny. (dla przyzwoitości i nie chcąc zapeszać nie mówię o mistrzostwie NBA)

 

parafrazując fragment 300 :

 

Czy Stern i Pat nie znają litości?

 

Jesteśmy zgubieni.

 

Zamilcz.

 

Dziecko wspomniało dream teamie,

 

znanym z historii.

 

To łowcy pierścieni.

 

Nie można ich pokonać ani wysłać na ryby

 

Nie ten zespół.

 

Nie ten niepokonany Dream Team - Miami Heat.

 

Niepokonany Dream Team - Miami Heat? Poddamy ich imię próbie.

 

Gdy przyjdzie faza PO papier i nazwiska nie będą miały większego znaczenia.

 

Don't ever underastimate the heart of a champion

Pobożne życzenia, podtrzymywanie się na duchu i zabijanie strachu przed porażką.

 

Skoro takie odwołania wychodzą na światło dzienne wszyscy muszą mieć już nieźle w gaciach :):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o jedynke to James - 7as. i Wade - 7as. to daje czternaście . - 14

:D

to stern się zgodził żeby grali dwoma pilkami? Super, przyda się w wizz jak wall i arenas bedą grali razem. Chyba ze tylko Miami bedą grali dwoma. :(

parafrazujac i strzelając cyferkami:

James 80% czasu przy pilce, Wade 80% czasu przy pilce. To Dane razem sto szescdziesiat - 160% czasu przy pilce.

Czyli luz przeciwnicy ciagle dostaja 40%...

14 ast ... Echhh

Arenas bedzie robil 25-7 a Wall 22-10 hehehe 17ast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobożne życzenia, podtrzymywanie się na duchu i zabijanie strachu przed porażką.

 

Skoro takie odwołania wychodzą na światło dzienne wszyscy muszą mieć już nieźle w gaciach :):lol:

Myli ci się odwaga z odważnikiem.

 

I jeśli tak o potrafisz stwierdzić, że s5 Miami jest najsilniejsza w lidze to o cyzm tu dyskutować? I jeszcze z argumentem, że ddziura na C to żaden problem i że jak twierdzisz Bosh radzi sobie z kryciem Howarda (Dwighta !).

 

Bym chętnie podyskutował, ale nie mam jak bo musiałbym wywrócić do góry nogami twoje myślenie, które niestety nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości.

 

Skoro nie chcesz słuchać o tym, że Lakers mają silniejszą ławkę (a jesteś ponoć fanem Lakers), to ci podam nazwę ekipy, która ma wg mnie najsilniejszą ławkę w lidze - Orlando Magic.

 

Z nimi raczej nikt na tym polu nie może konkurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując fragment 300 :

 

Czy Stern i Pat nie znają litości?

 

Jesteśmy zgubieni.

 

Zamilcz.

 

Dziecko wspomniało dream teamie,

 

znanym z historii.

 

To łowcy pierścieni.

 

Nie można ich pokonać ani wysłać na ryby

 

Nie ten zespół.

 

Nie ten niepokonany Dream Team - Miami Heat.

 

Niepokonany Dream Team - Miami Heat? Poddamy ich imię próbie.

 

Gdy przyjdzie faza PO papier i nazwiska nie będą miały większego znaczenia.

 

Don't ever underastimate the heart of a champion

Pobożne życzenia, podtrzymywanie się na duchu i zabijanie strachu przed porażką.

 

Skoro takie odwołania wychodzą na światło dzienne wszyscy muszą mieć już nieźle w gaciach :):lol:

Jakie życzenia? Jakie podtrzymywanie się na duchu i zabijanie strachu przed porażką? Przeczytaj jeszcze raz. Skoro Miami jest według Ciebie i paru innych osób takie mocne, niezniszczalne bez słabych punktów, które będzie roznosić kolejnych rywali niczym DT w 92' i kolekcjonować kolejne nagrody, tytuły to fajnie, ciesze się. Cieszę się, że Lakers, ale nie tylko oni bo jest więcej silnych ekip w lidze będą mogli mierzyć się z nazwaną legendarną drużyną jeszcze przed ich pierwszym treningiem. Cieszę się bo to jest to na co się czeka. Im silniejszy przeciwnik tym silniejszy stajesz się Ty (masz tutaj przykład Lakers i Bostonu jak to fajnie napisał Wojciech Michałowicz w nowym MVP to Celtcis stworzyli tego potwora o nazwie Lakers). A realną siłę i to czy te szumne, buńczuczne zapowiedzi są prawdziwe sprawdzimy już w PO. Sprawdzimy tam to imię teraz głoszone. Żaden tutaj strach, po prostu chęć odrobiny szacunku dla przeciwnika. Nie rozdawajcie już tytułów przed sezonem, więcej przed treningami. To jest śmieszne i nie w porządku w stosunku do innych ekip, fanów. Już nie raz kończyło to się źle dla samozwańczych mistrzów. A jeśli jesteście tacy dobrzy, to pokażcie to w "boju". Zarówno Lakers jak i Celtics, Magic, Bulls, Mavs, Nuggets czy nawet Nets, TWolves chętnie sprawdzą wasze "imię".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za realgm.com:

Miami announced today that they have re-signed center Jamaal Magloire. “Re-signing Jamaal is a testament to his work ethic and his desire to win,” said Pat Riley. “Over the past two seasons in Miami, he has been an asset to this team, in terms of being a role model for our younger players, with his professionalism and his strong locker room presence.”

 

kolejne cenne uzupełnienie.

 

Jak chodzi o jedynke to James - 7as. i Wade - 7as. to daje czternaście . - 14

:D

to stern się zgodził żeby grali dwoma pilkami? Super, przyda się w wizz jak wall i arenas bedą grali razem. Chyba ze tylko Miami bedą grali dwoma. :(

parafrazujac i strzelając cyferkami:

James 80% czasu przy pilce, Wade 80% czasu przy pilce. To Dane razem sto szescdziesiat - 160% czasu przy pilce.

Czyli luz przeciwnicy ciagle dostaja 40%...

14 ast ... Echhh

Arenas bedzie robil 25-7 a Wall 22-10 hehehe 17ast

 

niech nawet Wadeowi spadnie do 5as. to malo? LBJ jak Tobie napisał wyzej VeGi raczej powinien zostać głównym kreatorem gry Heat. podwajania Wadea, Bosha czy LBJa spowoduja pewnie sporo czystych pozycji dla Mikea Millera, JJa, czy Chalmersa na łuku. Pozostali pewnie tez na tym skorzystają. Heat nie potrzebuja klasycznej jedynki.

Jordan i Pippen też nie mieli zadnego wybitnego centra, a te wszystkie Judy Buechlery, Dickeye Simpkinsy, Steve Kerry czy Longleye lub Wenningtony to zwykli statyści byli. Może z wyjatkiem Kerra. A wtedy mielismy sporo wybitnych centrów - Kink kong, Admiral, The Dream, nawet młody Mourning był wtedy o lata swietlne lepszy w ataku od aktualnego aofensywnego Dwighta Howarda.

 

LBJ i tak za pare lat przejmie ta drużynę i jak tym razem Rileyowi nie przytrafi się zaden pech (unieważnienie kontraktu Juwana Howarda, choroba nerek Mourninga, kontuzja ramienia czy obite zebra Wadea) to podobnie jak Kobe bez Shaqa, bedzie mógl odnosic sukcesy jako samodzielny lider tyle, ze juz z ogromnym doswiadczeniem i kilkoma tytułami (jak to miało miejsce w przypadku kobego przypomnę.)

Tego rodzaju nagonka jest oczywista, jednak pare lat juz sledze tą lige i wiem, ze niektórzy kibice maja krótka pamięć. Jak pomysł Heat wypali, to wtedy James znów bedzie królem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.