Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno RJ ma podpisać ze Spurs 42/5. W sumie by się zgadzało. Spurs zaoszczędzili dzięki wypotowaniu RJ`a sporo kasy, i teraz mu ją oddadzą w rozsądnym, ale zbyt długim kontrakcie. Pasuje taki ruch do FO Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc dlugi ten kontrakt, myslalem, ze moze tak z max 4 lata dostanie.

 

Z kolei Shaq chce do San Antonio przyjsc. Stawia ich wysoko na swojej liscie zyczen. Chyba sami Spurs sa tym zaskoczeni. Mam nadzieje, ze jednak nie zdecyduja sie na ten ruch i MLE pojdzie na Splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawania całego MLE Splitterowi to ryzyko. po pierwsze nie wiadomo jak odnajdzie się w warunkach nba ,po drugie jego problemem jest rzut ( na warunki europejskie gdzie jest 6 25 ma 0% z gry). od gracza grającego w NBA na czwórce/piątce ,białego wymaga się rzutu. tego problemu obawiałem się u Scoli ,jestem ciekaw jak Tiago sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter to mus, trzeba mu dać tyle ile chce, nawet jeśli to full mle.

Shaq to chyba za minimum dla weteranów.

W sumie jakby się udało zrobić TP, Manu, RJ, TD i Thiago, a na ławce Blair, Hill, Shaq, Masonn i reszta to może by można było myślec o roku nieparzystym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że kontrakt na 4 lata, ale ciągle nie ma informacji czy poszło pełne MLE czy może mniej.

 

Splitter niestety, ma zamiar grać na MŚ....

 

 

Plota ,że 10 mln /3 lata. Jeżeli jest to prawdą mamy steal , kasę na wzmocnienie ławki za resztę MLE i 3 lata na przygotowanie Splittera do przejęcia drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc 10.9mln na 3 lata. Naprawde mam wysokie oczekiwania wzgledem niego, a na ta chwile wydana kasa wydaje sie byc baaaardzo dobra. Generalnie dlugosc kontraktu konczy sie w tym momencie co Blairowi i Hillowi oraz Manu. Reszte kasy powinni Spurs wydac na jakiegos SF'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota ,że 10 mln /3 lata. Jeżeli jest to prawdą mamy steal , kasę na wzmocnienie ławki za resztę MLE i 3 lata na przygotowanie Splittera do przejęcia drużyny.

 

uważasz ,że brazylijski białas ogrywany w Hiszpanii będzie w stanie przejąć zespół i poprowadzić go wysoko? także wierzę w geniusz Popa ponieważ wyszukiwał wynalazki jak Manu czy Tony ale po oglądaniu Splittera w ACB i Eurolidze ciężko mi jest to sobie wyobrazić.

http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2009

liderem na boisku był ten pan powyżej.

 

zastanawiam się czemu przy okazji Pop nie sięgnął po Teletovicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota ,że 10 mln /3 lata. Jeżeli jest to prawdą mamy steal , kasę na wzmocnienie ławki za resztę MLE i 3 lata na przygotowanie Splittera do przejęcia drużyny.

 

uważasz ,że brazylijski białas ogrywany w Hiszpanii będzie w stanie przejąć zespół i poprowadzić go wysoko? także wierzę w geniusz Popa ponieważ wyszukiwał wynalazki jak Manu czy Tony ale po oglądaniu Splittera w ACB i Eurolidze ciężko mi jest to sobie wyobrazić.

http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2009

liderem na boisku był ten pan powyżej.

Jak jeden Gasol był w stanie, drugiemu nie wiele brakuje, by stać się all-starem, to Splitter ma wszystkie atrybuty, by stać się all-starem. Poziomu Duncana pewnie nigdy nie dosięgnie, ale może stać się allstarowym centrem w świetnie zarządzanej organizacji.

 

Przyszedł do Spurs najlepszy środkowy w Europie i podpisał taki sam kontrakt jak Johan freakin Petro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze można wymienić Luisa Scolę. racja.

 

ale do mistrzostwa trzeba mieć silną pierwszą opcję a taką Splitter nie będzie. tak mi się wydaje. starzejący się Duncan będzie świetnym nauczycielem i jeszcze będzie z pewnością stanowił dla przeciwników problem. mam nadzieję ,że tiago nada nowy polot spurs ponieważ spurs ostatnio sprawiają wrażenie skostniałych , nadzieja w Jeffersonie była złudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo to dobry ruch.

zaznaczam, ze splittera widzialem malo. z tego co weidze, to podobne cyferki zalicza do gasola w acb 00-01 ale mysle ze jest jakis powod dla ktorego gasol byl roty i od 1 meczu w lidze byl kims perspektywicznym a tiago... tiago musial na swoja szanse poczekac.

 

co nie zmienia faktu, ze jako PF przy duncanie powinien sobie poradzic. na dzien dobry maja kogos wysokiego na gasola, bo nie wierze, ze spurs wroca do grania duncanem na PF juz kiedykolwiek.

 

spurs nie maja nic do stracenia, jednak z roku na rok, szanse na mistrzostwo powierzaja coraz to nowym wynalazkom i wydaje sie, ze tu lezy problem a moze jakas karma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten jeden jest dwukrotnym mistrzem NBA i prawdopodobnie najlepszym wysokim w lidze obecnie.

 

Splitter niech póki co zagra choć jeden mecz w NBA. Poczekamy. Zobaczymy. Wygląda interesująco. Nie liczyłbym na dwie wieże znowu, ale może pierwszy raz od czasów Duncana-Robinsona Spurs będą mieli parę naprawdę dobrych podkoszowców wysokiej klasy (Z całym szacunkiem dla McDyessa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.