Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Sooobi, a nie wpadłeś na pomysł, że Jeffersonowi nie tyle zależy na forsie "here and now" a bardziej na długoterminowym, choć może nawet słabiej opłacanym kontrakcie? Nie wszyscy (jakiś 1%) lecą tylko na kasę, a chcą też mieć zapewnioną grę na najbliższe lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem, ale nie sadze ze Jefferson podpisze w tym roku taki dlugoterminowy kontrakt ktory wyrowna mu strate 15milionow i kontrakt ktory moglby podpisac za rok.

Ja Jefferosnowi dalbym MLE i ani centa wiecej a on pewnie liczy ( i moze znajdzie) jakiegos losia ktory da mu duzo wieksza kase.

 

A co do tych nielecacych na kase, zadam Ci pytanie:

a) Solidna firma oferuje Ci dobre stanowistko i pensje 100tys miesiecznie

B) Rowniez solidna firma oferuje Ci to samo dobre stanowisko ale pensja bedzie wynosila 40tys złotych

 

Ktora opcje wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nielecacych na kase, zadam Ci pytanie:

a) Solidna firma oferuje Ci dobre stanowistko i pensje 100tys miesiecznie

B) Rowniez solidna firma oferuje Ci to samo dobre stanowisko ale pensja bedzie wynosila 40tys złotych

c) ta sama solidna firma daje Ci te 100 tysia , ale wiesz ze moze za rok splajtowac(lockaut)

d) Ta sama solidna firma daje Ci te 40 tysia tylko ze zapisane na kontrakcie np. 5 letnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie pojawiaja informacje, ze ponoc Pop duzo sobie z Jeffersonem pogadali i cala sprawa jest obmyslona. Mianowicie RJ rezygnujac z kasy, pozwoli uniknac pewnie Spurs wskoczenie w luxury tax w przyszlym sezonie, a w zamian dostanie umowe na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tym Jeffersonem. Nie wyglądął nigdy na głupiego i pewnie tak jak Mar pisze, kolejne kroki już zostały też dogadane, tylko jeszcze nie podane do publicznej opinii, stąd te całe zamieszanie o tym jaki to RJ jest zje***y, rezygnując z 15 mln p.a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nielecacych na kase, zadam Ci pytanie:

a) Solidna firma oferuje Ci dobre stanowistko i pensje 100tys miesiecznie

B) Rowniez solidna firma oferuje Ci to samo dobre stanowisko ale pensja bedzie wynosila 40tys złotych

c) ta sama solidna firma daje Ci te 100 tysia , ale wiesz ze moze za rok splajtowac(lockaut)

d) Ta sama solidna firma daje Ci te 40 tysia tylko ze zapisane na kontrakcie np. 5 letnim.

C, mozesz lezec 1,5 roku i nic nie robic zeby pensje mialy szanse sie zrownac.

Pogadamy jak zobaczymy jaki kontrakt dostanie Jefferson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tym Jeffersonem. Nie wyglądął nigdy na głupiego i pewnie tak jak Mar pisze, kolejne kroki już zostały też dogadane, tylko jeszcze nie podane do publicznej opinii, stąd te całe zamieszanie o tym jaki to RJ jest zje***y, rezygnując z 15 mln p.a.

takze nie oceniam tego ruchu zbyt negatywnie

 

moge potwierdzic, ze raczej Pop z Jeffersonem uzgodnil temat umowy i nie zdziwie sie ze 'kosztem' oddania troche salary i lux tax ( 15mln schodzi co sie w paru milionach nawet podwaja gdyz spurs sa nad kreska luxtax) i wyczaruja dla niego 40mln/5 co daje srednia 8mln na rok lub 30mln/3

 

w obu przypadkach Jefferson dostaje duzo wiecej niz MLE z 2011 ( po niewyoptowanym 2010/2011 - 15mln) ktore byloby pewnie poziomem jego mozliwosci za rok przy np. sredniej grze

dodajac fakt ze MLE tak jak i cale salary spadnie po negocjacjach nowej umowy zbiorowej robi podobna kase ale z pokryciem wieloletnim 15 mln plus 3x5mln to to samo co 30mln/3 z roznica ze kase widzi rok wczesniej przy rownoczesnym zabezpieczeniu juz teraz nastepnych lat

jezeli natomiast otrzyma 40/5 to jest do przodu w wieku 35 lat wiedzac o tym juz teraz w lato 2010...

 

a co jakby rozegral nastepny sezon i zalapal masakryczna kontuzje to zostaje z polowa kwoty.....

 

Dodatkowo umizgi do Nets ktorzy nadal licza na innego SF czyli LBJ nie wyszly a dodatkowo w grze sa inni wingmani lub rozciagajacy obrone shooterzy SF z PP, Childressem Millerem Kyle i wyprzedawany Wiliams ktorzy zanizaja i tak wartosc RJ.

 

Od strony zespolu? to daje w miare spory komfort Spurs ktorzy do 15 lipca ( termin wyoptowania w Tau Splitera) beda wiedzieli na czym stoja z salary ( dowiedza sie czy MLE daja Spliterowi czy nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przygladam sie naszemu Andersonowi i musze powiedziec, ze wyglada naprawde perspektywicznie. Chlopak jest bardzo atletyczny i dobrze rzuca. Kto wie, czy w srodku sezonu nie wbije sie do pierwszej 5.

 

Mimo malych ruchow do tej pory transferowych, Spurs sila madrego budowania skladu moga okazac sie w nastepnym sezonie naprawde mocni na Zachodzie. Jestem bardzo ciekaw, czy Pop da wiecej minut Blairowi, co pokaze Anderson, no i jak sie do NBA wpasuje Spliter, jesli zdecyduje sie grac w Spurs, ta ostatnia decyzja napewno jest obecnie najwazniejsze dla druzyny.

 

Dzis cos tez czytalem, ze Stoudamire gadal z PArkerem i podobno, mialby on pojsc do zespolu, ktory wybierze Stoudamire, wiec mozliwe, ze bedzie jeszcze jakis ruch tradowy w Spurs, co akorat tez byloby dobrze, zeby nie stracic Parkera za free.

 

P.S. Popovich jest best stealerem jak dla mnie w draftach, najpierw Parker i Ginobili z odleglymi numerami, potem Blair teraz Anderson, mistrz. :) Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo posiedzi w Spurs, bo sobie uswiadamiam, ze to wlasnie jego sposob prowadzenia i budowania zespolu sprawia, ze ciagle im kibicuj i mam pewnosc, ze nie zobacze w zespolu gwiazdeczek typ gangsta. Ot tak luzne przymyslenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero rank ciekawy, chociaż dlaczego Andersona tak pchnęli w górę pomimo właśnie że mniej go można było zobaczyć, to już niezbyt wiem, ale na pewno zawodnik ciekawy i wyrobiony to najważniejsze.

 

Z tym Jeffem to sam nie wiem, czy ma jakiś plan w głowie, czy po prostu, w co większość oczywiście wątpi, ale co mi tam napisze, może chłopakowi nie podobało się to jak gra/gdzie gra i postanowił najzwyczajniej odejść z Sa. Nie jestem zaznajomiony w temacie więc to tylko moje osobiste przemyślenie.

 

Ciekawi mnie z Parkerem, akurat co do intelektu Amare pozostawił bym sporo do wątpienia, dlatego jego teksty jakoby podobno swoją osobą przyciągnął Tonasa do Knicks, wydają mi się marne, ale czy ktoś moze wie czy chłopak faktycznie mysli o opuszczeniu Spurs, czy to są kompletne mrzonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Splitter z miejsca nie stanie isę drugim Gasolem i Nowitzkim to jest krótko mówiąc c***owo.

Spurs mają dobry skład, zdecydowanie czołówka ligi. Możliwe, że nawet drudzy po Lakers, ale mój najbardziej znienawidzony zespół poza zasięgiem.

Mam nadzieję, że może uda się Gregowi coś wyczarować nie mając kontraktu RJ i optując Parkera. Jeśli będzie Splitter to mamy znowu twin towers i jedyne co brakuje to jakiegoś dobrego SF. Tylko by wygrać NBA potrzebujemy kolejnego all-stara, chyba że jak wspomniałem Thiago jest takim.

Może by LBJ poszedł do Spurs?? Miałby pewny pierścionek, a ma tyle kasy, że z maxa może zrezygnowąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.