Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy mowa o mistrzostwie, to jakoś szanse spurs mi się rozjeżdzają przed oczami.

 

i taka refleksja, co na trzeźwo czasami nawet mnie się zdarza...

nie wiem, jak kibice i insiderzy się na to zapatrują, ale dla mnie ten zespół definitywnie i nieodwołalnie przestał mieć champ-chip od momentu, kiedy przestał mieć bruce'a bowena. jego zniknięcie ze składu zakończyło symbolicznie

jakiś okres. bowen stanowił o, będę metapatosem nakurwiał... duszy spursów. bowen równa[ł] się - dusza Sa.

 

pomijając, że był kutafonem jakich mało, sprzedawał kopniaki i podstawiał nogi, i rózne inne sk****syństwa miał w ulubionym repertuarze zagrywek, to był zajebiście inteligentnym grajkiem, jeszcze bardziej zajebistym profi, a

już najbardziej zajebistym teammate, który spajał cały zespół i emblematował go. mental toughness, po

prostu. masz bowena, masz 25 proców więcej pewności siebie wszystkich innych graczy. już spychając na bok

czysto boiskową [znakomitą] robotę, jaką odrabiał jak mróweczka, kohabit z trenerem. chodzi o wpływ na innych.

bowen naprawdę czynił innych lepszymi.

 

czy bez-duszny zespół może cokolwiek osiągnąć ?

 

pozornie spurs'11, poza paroma centami pod koszem, mają co trzeba, ale nie mają bowena i dlatego są średnio

wiarygodni. mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, a to k**** nieprawda. po-bowenowej dziury spurs nigdy nie załatali i nie załatają. są jak wielki mistrz po cięzkiej kontuzji. rok przerwy,operacja, super-rehab, zbilansowana dieta i najcięzsze sztangi na siłowni, wygląd i samopoczucie wyszorowanego za uszami miliona dolków, ale tego czegoś brak i mistrz, to już nie to samo urządzenie, co wcześniej. no i tak, jak dla mnie, z Sa jest.

 

ale nie ma co się martwić, celtics mają ten sam problem, po tym, jak się lekkomyślnie pozbyli tony allena. też im tego "czegoś" brak :]

 

tak czy srak gudlak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.