Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Clipps są niemal kompletni

Nie chodziło mi o Clippers ;] Powiedz mi jednak dlaczego niemal kompletna drużyna odnosi w sezonie tyle samo zwycięstw, co parodia i pośmiewisko koszykówki, czyli New York Knicks?
Są prawie kompletni ale z Griffinem. Brakuje im wlasnie tylko SF którym mógłby być LeBron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kilka ich jest

 

1.Kontuzje,Kontuzje i jeszcze raz Kontuzje

2.Zmiany w składzie i na ławce trenerskiej

3.Grają na zachodzie

 

Clipps naprawde mają potencjał na zaistnienie w play offach w przyszłym roku.Potrzebny jest tylko dobry trener,porządny FA na SF(chocby taki Gay,ale nie zdziwie sie jak Lebron bedzie chciał podbic LA)i zdrowie.

 

Clipps poprostu potrzebują gwiazdy która wniesie ich na wyższy poziom.

 

Bosh by był fajny z Griffinem by sie nieżle uzupełnialiod koszem.

Kamana opchnac za konkretnego SF albo wybrac dobrze w drafcie (taki Aminu pewnie dałby rade ale raczej sie nie ostanie do 8 picku)

I można próbowac a noż sie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki mnie wyręczyli w sprawie Clipps.

 

A co do NYK,

nie chodziło mi o głęboką przeszłość tylko o teraźniejszość, co mają dawni gracze do podpisania lebrona, chyba liczy się support a nie gracze w ramkach w szatni.??

A za co Curry dostaje kase?, za maskotkę drużyny ?

i jeszcze jedno, fajnie by było gdybyś napisał kwestie sportowe w podpisaniu przez NYK Lebrona Jamesa czy Wade czy kogo tam FA niesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ludzi aktualnie pracujących w organizacji. Według Twoich kryteriów są oni zerami. Czekam aż powiesz mi dlaczego. Chętnie też się dowiem czemu Gallo, Chandler i Douglas są zerami. Oraz wszyscy ćpunami.

 

Co do Clippers - dajmy temu Griffinowi zagrać w lidze chociaż 1 mecz, a potem parujmy go z Boshem albo LeBronem i myślmy o misiach. I pamiętajmy, że mówimy ciągle o Clippers - organizacji, która w przeciągu 40 lat istnienia wygrała 1 serię w playoffs.

 

i jeszcze jedno, fajnie by było gdybyś napisał kwestie sportowe w podpisaniu przez NYK Lebrona Jamesa czy Wade czy kogo tam FA niesie.

Czy ja pisałem gdzieś, że Knicks podpiszą LeBrona i uważam, że to jedyne słuszne przeznaczenie dla Księciunia? Skąd mam wiedzieć gdzie wyląduje LeBron albo którykolwiek z FA?

 

Ale gdyby tak się stało, to James przychodzi w pakiecie z Boshem, EDEC jest w trakcie sezonu wymieniony za kogoś z niefajnym kontraktem (np Okafor) i Knicks ostają się ze składem LBJ, Bosh, OK4, Gallo, Wil, Toney + 2x rookie i kilku weteranów z FA. Wygląda przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Można to różnie interpretować.

 

Kolega napisał dla mnie każdy kto wiąże się z tą organizacją jest zerem i ja zrozumiałem, że chodzi mu o osoby związane z teraźniejszymi Knicks, jeśli zaś chodzi róży o całą historię organizacji, to lista zer będzie bardzo dłuuuga ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki mnie wyręczyli w sprawie Clipps.

 

A co do NYK,

nie chodziło mi o głęboką przeszłość tylko o teraźniejszość, co mają dawni gracze do podpisania lebrona, chyba liczy się support a nie gracze w ramkach w szatni.??

A za co Curry dostaje kase?, za maskotkę drużyny ?

i jeszcze jedno, fajnie by było gdybyś napisał kwestie sportowe w podpisaniu przez NYK Lebrona Jamesa czy Wade czy kogo tam FA niesie.

Napisz człowieku o co Ci chodzi w tym zdaniu. Błagam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjć, źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o support, z pośród potencjalnych teamów do których może trafić FA NYK pod względem sportowym (czyt. wsparcie kolegów) prezentuje się najgorzej.

I nie są zerami normalnie tylko z lebronem, boshem czy Boozerem, gallo nie ma pozycji, a Douglas to gorszy Mo Williams, z gorszym rzutem, bo podobno piłki w ręku mieć nie musi. Ta drużyna nawet z tymi 5 zawodnikami co zostali jest tragedią- w perspektywie sciągnięcia FA.

 

-------

No bo karpik napisał że Curry nie jest już koszykarzem, ale ja myślę że jest, dostaje za to wynagrodzenie więc jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjć, źle mnie zrozumiałeś

Jak to źle zrozumiałem? Czego nie zrozumiałem w zdaniu "dla mnie każdy kto wiąże się z tą organizacją jest zerem"?

 

Najpierw piszesz, że Knicks to ćpuny, pytam więc kto konkretnie - milczysz.

Potem piszesz, że w Knicks każdy jest zerem, pytam więc dlaczego przykładowy Clyde Frazier jest zerem (w końcu zerem nie jest się bez powodu, liczę więc, że przytoczysz jakąś ciekawostkę, jakiegoś insidera i przyznam Ci rację) - wyjaśniasz, że chodziło Ci o support, który zresztą nie jest zerem.

 

Nice story, bro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ! masz racje support jest zajebisty ! gallo-walker-douglas-curry- miazga, zgadzam się.

Curry i Wilson nie są ćpunami,

chemia w zespole jest świetna

a decydujący wpływ na losy ss FA będą mieli gracze którzy grali 20 lat temu w danym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja, Bulls vs. Knick dwie ekpipy co miały przerąbane ostatnią dekadę, jest się o co wymieniać uprzejmościami.

 

Ciekawe z T Mackiem gdzie on pojdzie, bo chyba butów na kołek nie będzie odwieszał choćby ze względu na ambicje czysto sportowe, no i 100% prawda James najbardziej by się w cllips wpasował, strach pomysleć że jeszcze jeden silny zespół na zachodzie by się pojawił, patrząc na starz to obok PTB, Jazz i Thunder czwarta siła wśród młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Cavaliers will look to trade guard Delonte West this summer.

 

He has a partially guaranteed contract of $4.6 million that is worth $500,000 if he's waived by August 5th.

 

Such a contract could save a team around $5 million in savings for a team depending on how a potential trade is structured.

 

Read more: http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... z0pWNRMdif

 

Pyknął czy nie?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blogs.orlandosentinel.com/sports ... tract.html

 

Wiem wiem, reszte c*** obchodzi orlando i matt barnes ale nie ma chyba sensu ciągnąć dalej wątku o plotkach transferach itp. z sezonu 09/10 warto by pomyśleć o jakimś mniejszym temacie bo w tym to jak widze i jak mniemam będzie się głównie pierdoliło o the ringu i innych podróbkach JJ'a z orlando. Ale mnie się nie chce teraz to wrzucam se to tutej!

 

Co do samego newsa to było to wiadome Matt się chciał wypromować wyszło mu to jako tako i pewnie powalczy o jakieś większe ale przede wszystkim dłuższe kontrakciwo. Z punktu widzenia orlando to nie mam pojęcia. Zależy czy Stan poleci domyślam się że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadanie w skladzie takich gosci jak barnes, za takie pieniadze, walczacych o kontrakt to skarb dla zespolu.

podobnie bylo rok temu z ariza czy 2 lata temu z poseyem. trzeba jednak takie sytuacje wykorzystywac, bo ci goscie daja na parkiecie duzo wiecej niz zarabiaja...

 

na miejscu barnesa nie wiem czy bym wyoptowal. jasne pokazal sie z dobrej strony w orl ale mysle, ze przy kolejnych zmianach w skladzie magikow, chlopak zostalby w skladzie i dostal wiecej minut gry, choc w sumei o to ciezko bedzie przy pietrusie i jj'u niemniej z orlando za rok wciaz ma szanse na jakies wieksze osiagniecie a to przelozyloby sie na wiekszy kontrakt.

 

teraz moze dostac max 4 banki na sezon. pewnie znajdzie sie ktos kto wylozy mu taka kase bo to swietny gosc do rotacji zespolu z aspiracjami mistrzowskimi.

 

nie wiem czy bylo ale grant hill pozostanie w suns. na spotkaniu z zespolem zapowiedzial, ze skorzysta ze swojej opcji i za rok tez bedzie sunsem. szkoda bo z mila checia zobaczylbym go za minimum w lakers. moze nawet ciut wiecej niz minimum?:) tak czy siak kogos takiego brakuej nam w rotacji.

 

z opcji zawodnika skorzysta tez sebastian telfair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes to w ogóle ma przerąbane, walczy o kontrakt właściwie co roku, dostaje jakieś niegwarantowane ochłapy, co wakacje próbuje gdzieś się zaczepić i znowu kończy na jednorocznym, licząc, że może tym razem mu się uda wypromować. Tymczasem Roger Mason czy Damien Wilkins zarabiają po ok. 3.5 bańki.

 

Jego salary za całą karierę:

 

2004-05 Sacramento Kings NBA $695,046

2005-06 Philadelphia 76ers NBA $552,269

2005-06 New York Knickerbockers NBA $131,593

2006-07 Golden State Warriors NBA $771,331

2007-08 Golden State Warriors NBA $3,000,000

2008-09 Phoenix Suns NBA $926,678

2009-10 Orlando Magic NBA $1,600,000

 

Może dostanie gdzieś w końcu chociaż 7 baniek/3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawych wieści to słyszeliście jak Wade fajnie powiedział ostatnio w kontekście przejścia do Bulls ewentualnego kiedy go zapytano czy ma jakieś swoje preferencje co do trenera, czy chciałby zasugerować jakąs kandydaturę, to on powiedział że jest mu to obojętne że trener i tak ma takie wyniki głównie jakich ma zawodników, no chyba że jest to Jerry Sloan on potrafi wydobyć z każdego gracza to co najlepsze. No jak tu chłopaka nie kochać, gdyby Miller był łepski koleś prawdziwie to by zrobił wszystko co się da żeby Wade grał w Utah.

 

Dlatego teraz lansuje jedyną słuszną opcję Wade do Utah, żeby było zabawnie to gdyby tylko jakiś koleszka w organizacji Jazz o tym pomyślał to by Dwane w koszulce Jazz mógł występować od nowego sezonu, chłopak jest mądry drużyna jest mocna, pewnie nawet maxa kontrakt by sobie odpuścił, albo długoterminowy by dostał albo na rok i później by się zobaczyło jak AK spadnie.

 

Tymczasem Roger Mason czy Damien Wilkins zarabiają po ok. 3.5 bańki.

Co to jest przy 20 mln+ Lewisa który jest mniej warty niż cała trójka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Roger Mason czy Damien Wilkins zarabiają po ok. 3.5 bańki.

Co to jest przy 20 mln+ Lewisa który jest mniej warty niż cała trójka :wink:

Chciałem jakichś podobnych zawodników. Choć czasem mam takie flesze, że coś robię, nagle przypominam sobie, że Lewis zarobi w ostatni rok 24 miliony, myślę sobie "łosz k****" i wracam do swoich zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla przypomnienia - w tym sezonie pijaw jest mega dużo :]

 

Za hoopshype

 

1. Tracy McGrady New York $23,239,561

2. Kobe Bryant LA Lakers $23,034,375

3. Jermaine O'Neal Miami $22,995,000

4. Tim Duncan San Antonio $22,183,218

5. Shaquille O'Neal Cleveland $20,000,000

6. Dirk Nowitzki Dallas $19,795,714

-. Paul Pierce Boston $19,795,712

8. Ray Allen Boston $19,766,860

9. Rashard Lewis Orlando $18,876,000

10. Michael Redd Milwaukee $17,040,000

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.