Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, BMF napisał:

Nie wiem skąd Ci się wzięło, że ten młody Beal rozczarowywał i był 'fatalny',

fatalny był w pojedyńczych seriach co sumarycznie widać w tych statystykach i mówię tu o ataku, bo ogólnie rzeczywiście mógł się podobać, dla mnie to wciąż daleko od "bardzo dobrych początków, skoro mówimy o typie co teraz potrafi grać sezony blisko 60TS, to raczej skok o 5ppg i +1TS biorąc pod uwagę zawężoną rotacje w PO to raczej nie jest żaden big step, ale to tam jak mówię - mi to utkwiło w głowie, że zawodził w ataku, a teraz to rzeczywiście nie ma już najmniejszego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok o 5ppg na lepszym efficiency to jest zajebisty big step dla ~21-letniego typa w playoffach tbh, ale owszem, to nie ma znaczenia - tutaj kluczowe pytanie brzmi czy te dwa jego ostatnie sezony to 100% Beala, czy raczej takie 75% Beala, bo jak to pierwsze, to meh, robienie za drugą opcję Porzingisa w below average teamie nie zboostuje za bardzo Suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Skok o 5ppg na lepszym efficiency to jest zajebisty big step dla ~21-letniego typa w playoffach tbh

przecież no w pierwszym sezonie grał 10min a w drugim prawie +8 względem rs, no daj Pan spokój, prawdziwy czarodziej - nomen omen ;)

dla mnie najważniejsze pytanie czy on dojedzie fizycznie, bo wydaje się sypać poprzez trudy sezonu, ktoś pamięta jak około 5go swojego sezonu mówił, że do końca kariery będzie grał na restrykcyjnych minutach by ostatecznie potem orać ile fabryka dała? ciekawe czy razem z Bookerem dowiozą też w kreacji, sporo tych Ifów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

serio, to nie rozumiem tego ruchu Greena, nie sądzę aby jakaś drużyna z aspiracjami dała mu coś więcej niż 15 na rok po tym co pokazał w tych PO

Chodzi o 3 letni kontrakt. Skonczy sie jakims extension w stylu 75/3 od Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia, ale nie wiem jaki miałaby mieć wpływ na całą wymianę. Może agent mógł specjalnie namawiać Beala na to, żeby wybrał Suns, i w sumie tyle, ale typ miał z grubsza potencjalnie dwie fajne opcje (Heat i Suns), więc nie jest tak, że tu odstawiono jakąś akrobatykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 07:45, LAF napisał:

Jones wyciągnął jeszcze Jordana

To zmienia dla mnie optyke tego dealu. Goodwin jest świetnym rolsem o profilu podobnym do Vincenta, ale większym potencjałem w obronie i na zbiórce dzięki wingspanowi. Do tego potrafi rozegrać i nie traci piłek. Backcourt Goodwin, Beal, Booker już wygląda dobrze, a bynajmniej dużo lepiej niż gdyby Payne miał tam biegać. Swoja drogą Payne ma tylko 2 mln gwarantowane. To gdzie Ayton wyląduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dannygd napisał:

To zmienia dla mnie optyke tego dealu. Goodwin jest świetnym rolsem o profilu podobnym do Vincenta, ale większym potencjałem w obronie i na zbiórce dzięki wingspanowi. Do tego potrafi rozegrać i nie traci piłek. Backcourt Goodwin, Beal, Booker już wygląda dobrze, a bynajmniej dużo lepiej niż gdyby Payne miał tam biegać. Swoja drogą Payne ma tylko 2 mln gwarantowane. To gdzie Ayton wyląduje?

Yup, Goodwin bardzo underrated bo nikogo nie obchodzili Wizards. Będzie świetny w Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

Dallas albo PTB

Za kogo?
 

 

Cytat

Devin Vassell, Keldon Johnson not available for trade in exchange for a first-round pick
What Wright appears unwilling to do – at least for now – is include any of the young talent on already on the Spurs’ roster in such a deal. Asked specifically if he would be amenable to using 22-year-old guard Devin Vassell or 23-year-old Keldon Johnson as a means to acquire another first-round pick, Wright’s answer was a quick and resounding “no.” The Spurs prefer to see how the roster gels with Wembanyama as the centerpiece before moving any prominent pieces, Wright said

Cytat
Cytat
Cytat
The Raptors may lose Poeltl in free agency, according to Jonathan Givony of ESPN. Givony writes that “the amount of activity coming out of the Toronto front office makes it difficult to project what they will do. It’s also not clear whether they will be able to meet the financial demands of center Jakob Poeltl in free agency, who prefers not to be in a rebuilding situation next season, sources told ESPN.”

 

Dwa dni do draftu, a Raptors dalej nie wiedza w ktorym kierunku chca isc, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dannygd napisał:

Podobno Spurs go chcą. W sumie zaciekawiło mnie to, bo jak mają Sochana i Keldona to jaki ma to sens? Przecież on nie będzie zainteresowany gra z ławki...

W sumie co za problem przerzucić Keldona na SG a Jeremiego na SF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.