Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

Może ktoś ukrócić te harce? Pije sobie spokojnie w krakowskiej alchemii śliwowicę a tu takie nerwy bo się dwóch byłych GM nie dogadało. @LAF ers zrób porządek. Ty chociaż byś zapłacił 150 Kk za 3 gwiazdy i zrobił 3 : tytułu. 

laf już mnie usunął ze znajomych na robloxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

śmiechem na sali są dwie różne oferty edytowane w panice, jak się nie potraficie dogadać w podstawowych kwestiach, to którego z Was posty mamy brać na poważnie?

nasz skład masz brać na powaznie, reszta to narracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jeśli właśnie zasugerowałeś, że możecie sobie składać jako współGMowie 2 oferty, a potem już po czasie jedną z nich dowolnie skasować i zasłaniać się tym, iż przecież nie da się stwierdzić, czy pierwsza była ta edytowana, czy ta druga niedytowana, bo nie ma sekund (zwłaszcza kiedy usunęliście jedną z ofert), to cóż, szczerze wątpię by takie tłumaczenie Rada zaakceptowała;)

pezeciez napisałem ze moja edycja była po tym jak Mac napisał post. Sprawdź sobie sekundy mojego posta gdzie pisałem ze Maca post nieważny, pewnie jakieś 00:00:30 będzie może nawet szybciej, jak edytowałem post to już ki wyświetliło post Maca po prostu, wiec od razu go „anulowałem”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jeśli właśnie zasugerowałeś, że możecie sobie składać jako współGMowie 2 oferty, a potem już po czasie jedną z nich dowolnie skasować i zasłaniać się tym, iż przecież nie da się stwierdzić, czy pierwsza była ta edytowana, czy ta druga niedytowana, bo nie ma sekund (zwłaszcza kiedy usunęliście jedną z ofert), to cóż, szczerze wątpię by takie tłumaczenie Rada zaakceptowała;)

no ale tu nie ma nic skomplikowanego, to ty siejesz narrację że coś było i pytam czy masz jakieś dowody.

Bo jak nie, to może kara powinna się należeć Tobie.

Edycja qcina była ostatnia, zmieściła się w czasie, więc ona jest aktualna.

 

mam nadzieję, że inni gmowie bezstronni się przyglądają, jak tu niektórzy sobie urządzają bezpodstawny hejt na miłych i serdcznych chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

no ale tu nie ma nic skomplikowanego, to ty siejesz narrację że coś było i pytam czy masz jakieś dowody.

Bo jak nie, to może kara powinna się należeć Tobie.

Edycja qcina była ostatnia, zmieściła się w czasie, więc ona jest aktualna.

 

mam nadzieję, że inni gmowie bezstronni się przyglądają, jak tu niektórzy sobie urządzają bezpodstawny hejt na miłych i serdcznych chłopaków.

Kuzwa . To bardzo złe wyglada. Składasz ofertę. Ok. Potem cieszysz się ze inny GM ja poprawia i daje poprawkę o czasie. I w sumie jakby nie dał rady to nieważne no twoja oferta ważna. Jesteście serio chorzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no ezy Ignazz, jakby jeszcze to było pierwszy raz, nie ma co przereagowywać, ja się bawię świetnie

Pierwszy raz? Nie. Ale w moim przypadku ostatni. 

Takie zabawy trzeba ukrócić i o ile nie można grzebać przy regulaminie to w moim przypadku nue będę się bawić w ONZ ze nie mam jak. 

Mi się cierpliwość skończyła i nie Bawi mnie dogadywanie post factum. To nie fair dla innych GM. 

Zrobię Alonzo i na to tez nie ma regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

 

Tzn to była beka, ale serio edytowane posty po czasie (pozdro Rockets też) się nie liczą.

W sumie to i tak zależało mi tylko na Stanleyu Johnsonie, resztę dopisałem tylko jak zobaczyłem że znalazł się u innych i gdyby jakimś cudem Stan do mnie nie trafił.

Na marginesie, uważam za dość słabe czyhanie do ostatniej minuty przy uzupełnieniu rosteru i potem sprawdzanie czy ktoś się parę sekund nie spóźnił. Trudno się dziwić, że wiecznie jest problem z brakiem GM przy takim podejściu:)

ja potrzebowałem jednego gracza do uzupełnienia rosteru, widząc że na niespełna godzinę przed deadline nikt nic nie wrzuca złożyłem ofertę graczowi, na którym mi zależało. Jakbym wiedział, że będą oferty o północy to pewnie (na wszelki wypadek, bo i tak mocno liczę na Stanleya). 

Dlatego też zachęcam wszystkich do głosowania na Johnsona w Rockets, gdyż: 

- złożyłem mu ofertę jako pierwszy i nawet nie rozważałem innej opcji:) 

- jako jedyny gwarantuje mu miejsce w pierwszej piątce, i to piątce bardzo mocnej u boku T. Rozier, J. Harta, J. Browna i B. Adebayo 

- ok. 30 minut w każdym meczu, gdzie będzie miał jedyna okazję pokazać się na tyle dobrze, aby w offseason podpisać kolejna umowę

- pewne play-inn z baaardzo dużymi szansami na playoffs. 

Pozostawiam pod rozwagę głosującym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.