Skocz do zawartości
ely3

Houston Rockets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi się wydaje, że Rakiety zrobią zaraz jakiś niezły run i pod koniec regularki będą jedną z top 4 ekip na Zachodzi? Spory potencjał drzemie w tej ekipie jakby nie patrzeć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie pewny siebie jest Wood. Czasami nawet (jak się czyta czy słucha jego wypowiedzi) aż za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komentatorzy Rockets zawsze uprawiają taką januszadę, czy po prostu mieli zły humor? Staram się nie narzekać na komentatorów, chyba, że oglądam regularnie jakąś ekipę (ten facet Heat od kaboom i ten krzyczący zapijaczonym głosem colour commentator Cavs śnią mi się po nocach), ale tutaj brzmiało to jak komentarz dwóch boomerów z realGM wspominających przy piwie czasy Sampsona i Hakeema.

Np. Nwaba wytrącił out of balance LeBrona gdy próbował rzucić fadeawaya: ,,~no nie możesz dotknąć tego człowieka, wyobrażasz sobie, hehe, gdyby Hakeem dostawał takie gwizdki w prime? Zanotowałby 5 tysięcy punktów więcej na koniec kariery''. 

Geez. 

Rockets mogą nie dostać pełnego commitment od Hardena w tym sezonie, bo kolejny raz ich oglądam i bawi się w jakiegoś pass-first niedominującego gry ballhandlera (nie gra źle, ale bądźmy poważni), więc te rozmowy o tym, że w sumie mają dobry roster na regular można na razie odłożyć na bardzo wysoką półkę. I tak by przegrali, bo transition defense i rim protectino wygladało na z grubsza nieistniejące, ale Christian Wood raczej nie powinien być tam pierwszą opcją ataku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba właśnie oni są dziwnie nieprofesjonalni.

zwróciłem uwagę w trakcie PreS na tragiczny poziom właśnie Rakiet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie słyszeliście nigdy Harpringa w Jazz. Jazz ma fantastycznych dziennikarzy ale do komentowania wybrano dwóch mega niekompetentnych. No i ci z Bostonu to też asy. Cały mecz sędziowie źle gwiżdżą. 

A co do Rockets to mam wrażenie że Harden gra tak by nie złapać kontuzji i ogólnie gra na odpierdol. To jest sabotaż. Mentalnie on jest poza drużyna. Podobno Rockets są bliscy wymiany. Nie wiem czemu Blazers mi chodzi po głowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

Nie wiem czemu Blazers mi chodzi po głowie

Za CJa?

Duo Lillard - Harden? Matko Bosko, RoCo nie lubi tego bo aż tak dobry w D nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

Za CJa?

Duo Lillard - Harden? Matko Bosko, RoCo nie lubi tego bo aż tak dobry w D nie jest. 

A to McCollum jest lepszy w D niby? Starający się Harden lekko jest lepszym obrońcą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

ogólnie gra na odpierdol. To jest sabotaż.

ma to w sobie jakiś vibe VC 

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A to McCollum jest lepszy w D niby? Starający się Harden lekko jest lepszym obrońcą. 

stara to on się rzadko, ale gorszego duetu niż CJ-Dame nie da się raczej zrobić na poziomie PO, więc żadna strata z możliwym dużo większym upside

tylko oddanie Hardena za ten kontrakt McColluma zbliża się pod kryminała nie sądzę aby młodzi Little czy Trent jakoś grzali management Rockets

1 godzinę temu, BMF napisał:

bawi się w jakiegoś pass-first niedominującego gry ballhandlera

chyba z Pacers ich ogląałem to zwróciło moją uwagę bardzo i trochę nawet śmieszyło, z drugiej strony może mieć taki odgórny przykaz aby uruchamiać resztę, za dużo niedopowiedzeń jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Eld napisał:

A nie?

No nie, Kyle Lowry ci już napisał co sądzę o McCollumie w D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No nie, Kyle Lowry ci już napisał co sądzę o McCollumie w D.

A to jeśli tak, to ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez Mirwir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Mirwir napisał:

Jest tez dluzszy fragment.

nie ze jakos wiele zmienia, czy cos, ale Harden tam w sumie troche podkopuje sytuacje Rockets. W kazdym razie dosc wprost dal do zrozumienia co mysli o tej ekipie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mirwir @rw30

Współczuje Wam i wszystkim innym fanom Rockets.. Generalnie ciekawsza była reakcja Walla bo Harden co najwyżej wprost powiedział to co i tak wszyscy wiedzieli. Że mentalnie jest poza drużyną. Wall pokazał w dalszej części klasę. Powiedział dyplomatycznie ,ze jego relacje z Hardenem są żadne. Że Harden jest codziennie na treningach i ogólnie ,że drużyna potrafi grać ale wyglądają jakby się zbierali raz na tydzień na granie. Powiedział ,że są jak zespół z AAU. Jak dla mnie Rockets mimo wszystko mają większy potencjał niż takie blamaże No i oni mają tylko TOP4 chroniony wybór . Najgorsza opcja to grać mizerię skończyć z 6 bilansem od końca i oddać TOP10 wybór w drafcie i Hardena za frytki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ely3 napisał:

@Mirwir @rw30

Współczuje Wam i wszystkim innym fanom Rockets.. Generalnie ciekawsza była reakcja Walla bo Harden co najwyżej wprost powiedział to co i tak wszyscy wiedzieli. Że mentalnie jest poza drużyną. Wall pokazał w dalszej części klasę. Powiedział dyplomatycznie ,ze jego relacje z Hardenem są żadne. Że Harden jest codziennie na treningach i ogólnie ,że drużyna potrafi grać ale wyglądają jakby się zbierali raz na tydzień na granie. Powiedział ,że są jak zespół z AAU. Jak dla mnie Rockets mimo wszystko mają większy potencjał niż takie blamaże No i oni mają tylko TOP4 chroniony wybór . Najgorsza opcja to grać mizerię skończyć z 6 bilansem od końca i oddać TOP10 wybór w drafcie i Hardena za frytki

Tak odnosnie - w sumie dobrze powiedziane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurzajace są te primadonny, przydałby się taki Laurentis z Napoli i kilka ładnych reform;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, january napisał:

Wkurzajace są te primadonny, przydałby się taki Laurentis z Napoli i kilka ładnych reform;)

Zadziwiające jest to że na Irvinga są lane pomyje a Harden w sumie cisza. A to ten drugi działa na szkodę firmy. Irvinga za chwilę wróci i Nets nadal będą mocni a Harden rozwala klub od środka. Inni gracze mają ochotę skopać tyłek Jamesowi. Najgorsza drama od czasu Spurs kawhi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ely3 napisał:

a Harden w sumie cisza

Szczerze nie wiem skąd Ci się to wzięło, zwłaszcza, że Harden już przed tą inbą miał kiepską reputację u casualsów ze względu na swój styl gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi