Skocz do zawartości

Houston Rockets 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.01.2021 o 22:54, MarcusCamby napisał:

Trzy 2nd roundery za bardzo spoko rolesa, który fitować będzie w każdym teamie i systemie to zła cena?

Za spadający kontrakt Mirotica Pels dostali cztery 2nd roundery.

Poniżej trzech bym nie schodził.

Nadal uważasz, że Tucker to spoko roles i wart 3 drugorunowych wyborów?

Ostatnie mecze Houston to mega fun jak on wchodzi na parkiet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No cóż. Rockets po kontuzji Wooda są najgorszym zespołem NBA. Wall , Gordon grają bardzo źle. Tucker jeszcze gorzej. On w każdym meczu jest najgorszym graczem najgorszego zespołu NBA. Zrobiłem podejście do ich oglądania ale nie jestem w stanie obejrzeć dłużej niż 1 kwartę... To jest antykoszykówka. Wall wygląda jakby go jednak te kontuzje dopadły. Reszta drużyny poza może Tatem wygląda jakby nie była zainteresowana grą. Houston obroni wybór tylko jeśli będzie w TOP4 i widać ,że ruszyli ostro by wskoczyć do 4 najgorszych zespołów. Każdy ich mecz to pogrom... właściwie to współczuje fanom Rockets bo jak na razie brutalnie ta przebudowa wygląda

Oladipo odrzucił propoyzje 42/2 lata.. Ale patrząc na jego ostatnie lata to chyba Victor przecenia swoją wartość na rynku .Nikt mu raczej nie da więcej a już na pewno biorąc po uwage liste kontuzji nie da na dłużej niż 2 max 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall to stracił większość swojego atletyzmu, przez chwile był na niego hype, ze nie widać śladu po kontuzji, ale dynamitu zupełnie brak. 

Na Tuckera to się w tym roku nie da patrzeć, straszny zjazd, nie wiem czy to tylko wina tanku, bo gdy jeszcze grali o wygrane tez wyglądał słabo po obu stronach parkietu. 

Tate jest super, materiał na bardzo fajnego rolsa, szkoda ze go przesunęli na ławkę, bo poza Woodem to ich chyba obecnie najlepszy gracz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Tate jest super, materiał na bardzo fajnego rolsa, szkoda ze go przesunęli na ławkę, bo poza Woodem to ich chyba obecnie najlepszy gracz :)

Ponosi Ciebie fantazja. Nie jest tam drugim najlepszym graczem choc na pewno jedynym, któremu sie chce. Wood ma wrócić w połowie marca to wtedy zobaczymy czy Rockets idą w ostry tank czy jednak są po prostu słabi

Oladipo pewnie idzie do wymiany skoro nie chce z nimi przedłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Oladipo odrzucił propoyzje 42/2 lata.. Ale patrząc na jego ostatnie lata to chyba Victor przecenia swoją wartość na rynku .Nikt mu raczej nie da więcej a już na pewno biorąc po uwage liste kontuzji nie da na dłużej niż 2 max 3 lata

Nie no nie przesadzajmy, to nie było jakieś fajne ext... (BTW. tam 45,2/2 było) przecież +80 mln w opcji 2+1 to dostanie bez mrugnięcia okiem jeśli się nie złamie, ale obstawiam podobny kontrakt jak Haywarda i zdziwię się jak nie wyląduje z nim w MIA, gdzie czekają na niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Nie no nie przesadzajmy, to nie było jakieś fajne ext... (BTW. tam 45,2/2 było) przecież +80 mln w opcji 2+1 to dostanie bez mrugnięcia okiem jeśli się nie złamie, ale obstawiam podobny kontrakt jak Haywarda i zdziwię się jak nie wyląduje z nim w MIA, gdzie czekają na niego...

Bardziej to Oladipo chce do Miami niż Heat chcą jego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Nie no nie przesadzajmy, to nie było jakieś fajne ext... (BTW. tam 45,2/2 było) przecież +80 mln w opcji 2+1 to dostanie bez mrugnięcia okiem jeśli się nie złamie, ale obstawiam podobny kontrakt jak Haywarda i zdziwię się jak nie wyląduje z nim w MIA, gdzie czekają na niego...

Oladipo czy to w Pacers czy Rockets nie jest nawet blisko tego co gra w tym sezonie Hayward...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oh kur*a

jak się czasem nudzę bardzo w pracy.... to raz na kwartał, jak jeszcze oglądałem Rockets (czyli do trejdu Hardena), wchodziłem na forum ClutchCity Fans i czytałem co tam majo ciekawego do powiedzenia. No, niewiele, ale była spoooora grupa, która, w momencie trejdu Hardena, pisała, że się z tego cieszą, że mają już dość tej dysfunkcyjnej drużyny, oglądania ISO offense, brody i wąsa a jeszcze w ogóle Dwight & Brodie byli super.

no to bardzo ich teraz pozdrawiam i życzę udanego rebuildingu przez kolejnych 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, rw30 napisał:

no oczywiście, właściwie zawsze byłem tylko się z tym nie afiszowałem, ale już za dzieciaka miałem na ścianie plakat Colemana, a czemu pytasz? 

Zastanawiałem się czy kibicuje się klubowi przez pryzmat gracza czy graczom przez pryzmat klubu. Ja od spurs nie odszedłem mimo ze wraz z odejściem Leo odeszła nadzieja na tytuł. 3 chude lata conajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.