Skocz do zawartości

Houston Rockets 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ely3 napisał:

A tak w ogóle to kiedyś były podcasty Jalena Rose bodajże z Simmonsem i tam omawiano każdy klub NBA i każde miasto pod kątem atrakcyjności. I Jalen pamiętam kilka razy gasił Simmonsa ,że nie docenia klubów i imprez w danym mieście. Pamiętam ,że bardzo wysoko u Jalena była Atlanta pod tym względem i jakiś słynny klub Gold ( ale moge mylić się co do nazwy) i pamiętam też ,że miał o wiele lepsze zdanie na temat Cleveland niż Bill

Segment o którym wspominasz nazywał się "Champaging and campaiging in..." 

Jak się komuś nudzi, albo jest nostalgiczny, to jest lista na YT z zapowiedzią 30 zespołów na sezon 2013 ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

 Pamiętam ,że bardzo wysoko u Jalena była Atlanta

 

Atlanta jest spoko, analogicznie do miast wojewódzkich w Polsce jak Lublin czy Rzeszów, ale wyjedź 5 kilometrów za miasto w płaszczu i czystych spodniach to chłopi cię widłami pogonią bo pomyślą żeś gej albo SSman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Simmonsem i tam omawiano każdy klub NBA i każde miasto pod kątem atrakcyjności. I Jalen pamiętam kilka razy gasił Simmonsa ,że nie docenia klubów i imprez w danym mieście. Pamiętam ,że bardzo wysoko u Jalena była Atlanta pod tym względem i jakiś słynny klub Gold

Moze to ten co Lou Williams opuscil Buble?

Ogolnie ATL vajne miejsce pod Giannis (imo top2 wybor z Dallas) jak i teraz by zlozyc paczke po Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Moze to ten co Lou Williams opuscil Buble

Tego nie wiem ale właśnie przeczytałem ,że Harden przed Las Vega właśnie do Atlanty poleciał na balety więc może to rzeczywiście jakiś super duper fantastyczny klub

Dziś pojawiły się plotki ,że Harden dorzucił Heat i Bucks do listy. 76ers przynajmniej oficjalnie nie są zainteresowani oddaniem Bena . Nets ma słaby pakiet.

Bucks wokół Middletona mogliby coś zakombinować ( szkoda,że już Brogdona nie mają) ale trochę krucho z wyborami które oddali do Pelicans.

Heat w sumie też trochę wyborów rozdali ale moga rzucic te z 2025 /27 plus mają trochę młodzieży Duncan Robinson, Herro ale nie wiem jakiego zwrotu oczekują Houston . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Wall jest szybki, kompletnie nie wyglądał jak zwłoki, w sensie nawet jeśli stracił trochę pierwszego kroku, to i tak jest szybszy niż 90% ligi.

A przy tym wiekszy i silniejszy niz prawie kazdy pg ..

DMC nigdy tez nie bazował na szybkosci i tez powinien byc ok.

Niech sie Harden ogarnie i da szanse tej grupie.

Szkoda tej darmy, zupelnie nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał:

A przy tym wiekszy i silniejszy niz prawie kazdy pg ..

DMC nigdy tez nie bazował na szybkosci i tez powinien byc ok.

Niech sie Harden ogarnie i da szanse tej grupie.

Szkoda tej darmy, zupelnie nie potrzebna.

Plus Wall mial zawsze passing skills nie z tej ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Rek'Sai napisał:

I co, kto tu był zawsze tym złym w Houston, partnerzy Hardena czy jednak możesz sam Harden? 🧐

nie no, przecież skoro w grudniu 2020 zażądał transferu, po tym jak sprowadzono mu 

* nowego z dupy trenera bez doświadczenia w NBA

* nowego z dupy GMa bez doświadczenia w NBA

...który to GM, jako 2. i (potencjalną) 3. opcję sprowadza mu graczy, którzy, poza tym że są kiepskim fitem, praktycznie nie grali w kosza przez ostatnie 2 lata - to absolutnie znaczy, że przez wszystkie te lata Harden był tym złym, na 100% ! dzięki, kolego @Rek'Sai że mi to uświadomiłeś, jakoś wcześniej to do mnie nie docierało

do tego sprzedano najlepszego rolesa minionego sezonu (RoCo), a inny czołowy (PJ) też się burzy (z innych i nieco dziwnych powodów, but still)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

nie no, przecież skoro w grudniu 2020 zażądał transferu, po tym jak sprowadzono mu 

* nowego z dupy trenera bez doświadczenia w NBA

* nowego z dupy GMa bez doświadczenia w NBA

...który to GM, jako 2. i (potencjalną) 3. opcję sprowadza mu graczy, którzy, poza tym że są kiepskim fitem, praktycznie nie grali w kosza przez ostatnie 2 lata - to absolutnie znaczy, że przez wszystkie te lata Harden był tym złym, na 100% ! dzięki, kolego @Rek'Sai że mi to uświadomiłeś, jakoś wcześniej to do mnie nie docierało

do tego sprzedano najlepszego rolesa minionego sezonu (RoCo), a inny czołowy (PJ) też się burzy (z innych i nieco dziwnych powodów, but still)

Pierdololo. Ile miał okienek? Hou szybko po jego pozyskaniu uczyniło gówno skład contenderem na papierze. Poza RS on w, zasadzie prócz pamiętnej serii z GSW nie pokazał, że jest top tier graczem i to top tier to Curry, LBJ czy chociażby Leonard. Ok, zaraz wyleci ktoś że statami. Ile może być top tier? Top to top. Kilku max . A nie 20-30 . Harden niedługo jak nie wygra mistrza nawet obok, drugiego SS będzie w rankingach best, ever bez majstra jak Bron ad 2011. Harden to MVP. Bez jaj. Oby skończył w jakimś Cavs, bo takie cwaniakowanie ala Leonard jest słabe. A to ten sam case. Talent opór, ale widać, że jednak głowa nie ta. To moje zdanie. Że się nie zgodzisz wie każdy na, forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @KeepItDirty, naprawdę nie lubię się czepiać drobiazgów, ale  z tą interpunkcją to ja bym sie na Twoim miejscu zastanowił, czy internetowe forum dyskusyjne to miejsce dla Ciebie odpowiednie. No offense, ale naprawdę nie umiem niektórych zdań rozkminić, choć ogólny przekaz łapię. Inna sprawa że w tematach kto jest w top tier a kto nie jest, kto top 5 ever a kto top 10 now a kto nie - nie udzielam się od jakichś 7 czy 8 lat i całkiem mi z tym dobrze, więc nawet jak Ci to Miodek z Bralczykiem poprawią to nie obiecuję że odpowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall+Simmons. Ostro. 

@RW jak wolisz interpretować interpunkcje, zastanów się, czy ktoś może pisać coś na szybko, w złości bez włączonego Google lub pisowni w telefonie. 

Nabijać kolejnych 5 stron w temacie zespołu, który nie leży mi, który ma w skladzie gracza, który ma star bonus jak nikt inny nie zamierzam. 

Dla jednych Harden jest mega talentem ofensywnym i to ciężko się z tym nie zgodzić, ale dla wielu jest rezerwowym, który dostal team pod siebie. Zespół spełniał jego warunki, a na końcu ów team kończy z przeplaconym PG w postaci Walla i bez szans w najbliższych latach na cokolwiek, bo owy gwiazdor nie umiał przez lata dać tytułu zespołowi, ktory spełniał jego prośby od lat. A co najmniej dwóch, gdy Harden zaczął straszyć odejściem. To nie jest od dzisiaj, a od dwóch lat co można łatwo wygooglowac. Zanim zmieniono mu GM i trenera. 

https://basketball.realgm.com/wiretap/260754/James-Harden-Has-Given-Rockets-Compete-For-Title-Or-Trade-Me-Edict-Two-Previous-Times

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rw30 napisał:

...który to GM, jako 2. i (potencjalną) 3. opcję sprowadza mu graczy, którzy, poza tym że są kiepskim fitem, praktycznie nie grali w kosza przez ostatnie 2 lata - to absolutnie znaczy, że przez wszystkie te lata Harden był tym złym, na 100% ! dzięki, kolego @Rek'Sai że mi to uświadomiłeś, jakoś wcześniej to do mnie nie docierało

Nie tylko Harden musiał być tym złym. Ale nie ma przypadku, że przez tyle lat próbowano wokół niego budować drużyny mające bić się o mistrzostwo i nic z tego nie wychodziło. Należy chyba zacząć podważać zdolności przywódcze Hardena. Najlepiej pokazał to okres gry z Chrisem Paulem, ale równie z Howardem czy Westbrookiem. Co łączy każdego z nich? Oni mieli tylko pomóc Hardenowi zdobyć pierścień. Od Jamesa i tak wszyscy oczekiwali tylko fajnych linijek, za to reszta miała się postarać, by jako kolektyw odnieśli sukces. Z Paulem byli najbliżej zdobycia mistrzostwa, no ale okazało się, że Harden nie szanuje pracy, jaką wkłada Paul (co za kuriozum jak się spojrzy na historię filmików Hardena z klubów ze striptizem XD) i board Rockets stwierdził, że James to ich gość i jak on kogoś nie chce, to trzeba go wywalić. Podobnie zresztą było z Howardem, tam też się przecież pokłócili. Ostatnio nie wyszła próba, bo inaczej się tego nie na nazwać, grania smallballem ze Westbrookiem i właściwie całą drużyną, więc znowu poczyniono ruchy, żeby to jakoś przebudować, więc Harden nagle zaczął się obrażać i opóźniać przyjście na camp treningowy przedsezonowy. Jeśli ktokolwiek myśli, że z takim nastawieniem jego przejście do 76ers, czy gdzie tam chce iść, coś da, to... bardzo w to powątpiewam. Tyle lat się pisało o Paulu, Westbrooku czy Hardenie jako tych złych, ale nikt nie brał nigdy pod uwagę zachowań samego Hardena. Tamci święci nie oczywiście nie są, ale z iloma zawodnikami można spalić relacje na przestrzeni tylu lat? O to to naprawdę ciężko chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rek'Sai napisał:

Ale nie ma przypadku, że przez tyle lat próbowano wokół niego budować drużyny mające bić się o mistrzostwo i nic z tego nie wychodziło

6b2049ba637ec47baf0e879cf88a73811940cfa6 

4 minuty temu, Rek'Sai napisał:

Od Jamesa i tak wszyscy oczekiwali tylko fajnych linijek, za to reszta miała się postarać, by jako kolektyw odnieśli sukces.

65005549.jpg 

5 minut temu, Rek'Sai napisał:

Podobnie zresztą było z Howardem, tam też się przecież pokłócili.

image.png.1458eec774385b211f2bb168f790c9cd.png

9 minut temu, Rek'Sai napisał:

ale z iloma zawodnikami można spalić relacje na przestrzeni tylu lat?

Praca to nie przedszkole, nie wszyscy muszą się lubić.

 

I, żeby nie było - ja sam wielokrotnie pisałem, że Harden nie jest najlepszym liderem (np. dlatego uważałem, że w jakiś sposób Paul dobrze go uzupełniał, choć na boisku fitem byli średnim). I nie uważam żeby był. Ale jak widzę takie posty jak Twój, gdzie nawet Dwighta journeyMana Howarda bronisz- zawodnika poprzedniej epoki w kiepskim stanie fizycznym, albo zarzucasz Hardenowi chodzenie do 'klubów ze streapteasem'  - no to daj spokój. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.