Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

zresztą ja tam fanel Joela jestem i jego wersja 2020 w O mi się podoba, ale te urazy spowodowały lekki drop w D a w sumie szkoda, gość ma fany balans

83589217_332548081094293_1535543163001765888_n.png?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=VMUaHorEnIgAX8wG7a7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7ed343bf82d8b998db512e6653251bfe&oe=5EF949EF

1 minutę temu, eF. napisał:

ostatni raz to pisze.... szanuj Greka, bo osiągnie o wiele więcej w tej lidze niż Embiid 😘 

ktokolwiek w to wątpi ? z drugiej strony, czy ta Grecka wydmuszka zesra się po raz kolejny w PO ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

ktokolwiek w to wątpi ? z drugiej strony, czy ta Grecka wydmuszka zesra się po raz kolejny w PO ? :D

a czy on się zesrał, czy Middleton i Bledsoe grali jak największe lamusy? 

btw to i tak nie to co C rzucający na 37% w ECSF, proszę nie walczmy o to, hehe

ni c***a, nie kupuje narracji, że Grek się obsrał... nie ma opcji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eF. napisał:

btw to i tak nie to co C rzucający na 37% w ECSF, proszę nie walczmy o to, hehe

ni c***a, nie kupuje narracji, że Grek się obsrał... nie ma opcji :) 

Co do 1 to dalej brniesz w gowno cherry picking, nie bez powodu z Joelem ofensywa była elitarnej a bez niego c***owa, zresztą w defensywie to samo 

Co do stania Giannisa wywolam niezależnego eksperta żeby się wypowiedział @człowiek...morza słuchamy twej mądrości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eF. napisał:

ostatni raz to pisze.... szanuj Greka, bo osiągnie o wiele więcej w tej lidze niż Embiid 😘 

dotychczas zrobił nic , dlatego jak patrzę na skład loraka to nie wydaje mi się aby zdobyliby mistrzostwo NBA w jakimkolwiek sezonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale tu już doba minęła od ostatniego wyboru. Może niech wybiera następny? :) 

@Koelner

Najpewniej będzie 2xMVP, a to wszystko w wieku 25 lat. Całkiem nieźle jak na "dotychczas zrobił nic" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

A Olajuwon (ofc mówię tylko o O, bo zakładam że w D można luźno przyjąć, że Dream to ~GOAT lvl a McHale jest b.dobry)?

Jak dla mnie to jedynym problemem McHale'a w tej zabawie będzie 218 cm zagubionego Mutombo stojące obok.

Oglądnąłem jeszcze trochę Mchale i chyba moja ocena była za ostra. Aczkolwiek uważam że widać sporą różnice w stosunku do jego wersji 2 lata młodszej. Po przemyśleniu  może być fajnym wzmocnieniem przy odpowiednim obudowaniu. Wiec sam pick jak na 3-4 rundę da się obronić ale tylko przy odpowiednio dobranym zespole. Dla mnie team eF taki nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eF. napisał:

 

@Koelner

Najpewniej będzie 2xMVP, a to wszystko w wieku 25 lat. Całkiem nieźle jak na "dotychczas zrobił nic" :P 

był taki zawodnik w NBA z MVP który nazywał się David Robinson i jak przyszło poważne granie to skończył tak 

jeśli draft all time ma być poważny to rozmawiajmy o poważnych sprawach 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, że Robinson (podobnie jak Paul) jest bohaterem tragicznym to chyba każdy wie, całe. Jego szczęście polega na tym, że znalazł na swej drodze gracza lepszego obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Koelner napisał:

był taki zawodnik w NBA z MVP który nazywał się David Robinson i jak przyszło poważne granie to skończył tak 

jeśli draft all time ma być poważny to rozmawiajmy o poważnych sprawach 

Robinson miął trochę pecha z Olajuwonem, ale to nie znaczy, że jego kariera była słaba, bo do TOP20 All-Time spokojnie się złapie. 

Tak jak Lama zauważył, to taki casus CP3, czyli sporo pecha, ale overall to wybitni zawodnicy i tak. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

póki co może tak, ale czy za 10 lat tak będziemy mówić - wątpię

Kpicie.

 

Lubię Robinsona, ale on jest pod koniec top40. Popatrzcie u nas - poszedł pod koniec top20, a gramy tylko ostatnie 30 lat i liczymy peaki. 

Problem Robinsona to taki, że miał karierę krótko i nie nadawał się na pierwszą opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu kiedyś miałem kłótnie z kimś, gdzie na mnie krzyczano za porównanie D-Roba do Dwighta bez farta (czyt -> otrzymania Timmy'ego w gratisie).

Abstrahując od spraw pozaboiskowych, gdzie D-Rob to pewnie jakieś top-10 a Dwight nie łapie się w żaden ranking :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Kpicie.

 

Lubię Robinsona, ale on jest pod koniec top40. Popatrzcie u nas - poszedł pod koniec top20, a gramy tylko ostatnie 30 lat i liczymy peaki. 

Problem Robinsona to taki, że miał karierę krótko i nie nadawał się na pierwszą opcję. 

gość od pierwszego dnia w lidze był jednym z jej najlepszych graczy (imho bardzo ciężko wymienić 5 lepszych rookie od niego) a co do peaków możliwe, że jest to pokłosie opinii o nim, bo miał on monstrualny, faktycznie longevity to już problem, bo w zasadzie 11 sezonów na bardzo wysokim poziomie a brak sukcesów zespołowych to chyba pokłosie słabego zespołu, który nie umiał mu pomóc w tym trudnym match-upie

4 minuty temu, julekstep napisał:

Już tu kiedyś miałem kłótnie z kimś, gdzie na mnie krzyczano za porównanie D-Roba do Dwighta bez farta (czyt -> otrzymania Timmy'ego w gratisie).

Abstrahując od spraw pozaboiskowych, gdzie D-Rob to pewnie jakieś top-10 a Dwight nie łapie się w żaden ranking :) 

w sumie też niegłupie porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ciężko też wymienić 24-letnie jedynki draftu :) 

nie to podlega ocenie :D niektórzy mają świetne atrybuty fizyczne a nie potrafią z nich korzystać, więc no

btw Wilt miał 23 lata XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, polishllama69 napisał:

gość od pierwszego dnia w lidze był jednym z jej najlepszych graczy (imho bardzo ciężko wymienić 5 lepszych rookie od niego) a co do peaków możliwe, że jest to pokłosie opinii o nim, bo miał on monstrualny, faktycznie longevity to już problem, bo w zasadzie 11 sezonów na bardzo wysokim poziomie a brak sukcesów zespołowych to chyba pokłosie słabego zespołu, który nie umiał mu pomóc w tym trudnym match-upie

Faktycznie. Duncan to taki c***owy gracz, strasznie cierpiał mając go w składzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.