Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Deltuś napisał:

Kościół to wierni, jednak jest to wciąż spora grupa w Polsce. Wszelkie ograniczenia to głupota. Śmieszy mnie tylko jak wielu tutaj że spokojem przyjmuje każde zarządzenie Niedzielskiego i nazistów z rady medycznej, a jak coś się poluzuje dla KK to zaczyna się ten nudny antykościelny lament. 

Super, chodzący na siłownię to też spora grupa w Polsce. Ludzie chcący mieć zadbaną fryzurę także. Restauratorzy także. 

Chodzi o to, że wszystkie ograniczenia jakie wprowadzał PiS były zdecydowanie mniej restrykcyjne gdy chodziło o kościół. I dlatego dziś chłopaki śmieją się z tego, że na procesji pójdzie pewnie z 1000 osób ale w zgromadzeniach może brać udział maksymalnie 150.. 

2 minuty temu, fluber napisał:

To ciekaw jestem jak to rozwiązali. Pewnie będzie jako msza kantatowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, quevas napisał:

zabawne, bo w tej relacji rzekomo rozbisurmaniona Unia bardziej dba o cnotę polskiej demokracji niż pisowskie dziewice konsekrowane

Unia ma w du..e cnotę polskiej demokracji i pisowskie dziewice, dba o interesy grup które zarządzają/finansują darmozjadami w Brukseli.

Banan to banan o ile jest z plantacji bardzo majętnej osoby.

Ślimak to ryba śródlądowa itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, quevas napisał:

wykształcenie nie ma z tym nic wspólnego, zwłaszcza w kraju nie posiadającym żadnej uczelni wyższej wśród pierwszych 400 w światowym rankingu, każdy kto ma realne naukowe ambicje i zdolności, ucieka z tej groteskowej krainy za granicę

Czyli każdy, kto skończył uczelnię z poza top400 świata nie ma wykształcenia i w przypadku bycia wybranym jako przywódca, wygrał głosami ludzi bez naukowych zdolności i ambicji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RappaR napisał:

Czyli każdy, kto skończył uczelnię z poza top400 świata nie ma wykształcenia i w przypadku bycia wybranym jako przywódca, wygrał głosami ludzi bez naukowych zdolności i ambicji?

Trochę to trwało ale wreszcie zaczęliście nadawać na tych samych falach.

Teraz już będzie z górki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/beda-kolejne-odcinki-rancza-producent-finalizuje-rozmowy-z-tvp/5fnpyrs,79cfc278

 

Bardzo ciekawy wywiad, polecam się z nim zapoznać niezależnie od tego, kto jaką stronę polityczną reprezentuje.

10 minut temu, Pepis21 napisał:

Jestem ciekaw czy @quevas ma wykształcenie zdobyte na uczelni z top 400 świata. Raczej mocno w to wątpię o ile w ogóle ma wyższe.

Gdyby miał jakiekolwiek wykształcenie, to te jego posty o tłuszczy, nauce, wiedzy, świadomości by nie były aż tak zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

Gdyby miał jakiekolwiek wykształcenie, to te jego posty o tłuszczy, nauce, wiedzy, świadomości by nie były aż tak zabawne :)

Również mi się tak zdaje, że nie ma co za tym idzie wg jego własnych słów nie ma też żadnych zdolności ani tym bardziej ambicji a jedyne co potrafi to ujadać i szczekać. Szkoda, więc, że nie urodził się psem, ponieważ dla każdego (łącznie z nim samym) wyszyłoby to z korzyścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkonza napisał:

Ani jedno ani drugie, ale moze innych będzie "grzało"

Chyba tylko głupich. Mentzen cały czas idzie na miękką konfrontację, która przysparza popularności i jemu i drugiej stronie. Skrajni zwolennicy jednej i drugiej strony trochę sobie nawrzucają, trochę bardziej się zabetonują a Mentzen i lewicowcy, uśmiechną się, pokiwają głowami i przeliczą elektorat. Polityka panie, polityka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem już zmęczony tymi wszystkimi IPA-mi, APA-mi i innymi *PA-mi? Kilka lat temu się piło czasami ale teraz narobiło się tego od groma na rynku, półki się od tego uginają a dobrą pszeniczkę czy cokolwiek innego ciężko dostać (kiedyś był Ciechan Pszeniczne ale od dobrych 5 lat słuch o nim zaginął w moim rejonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał:

Czy tylko ja jestem już zmęczony tymi wszystkimi IPA-mi, APA-mi i innymi *PA-mi? Kilka lat temu się piło czasami ale teraz narobiło się tego od groma na rynku, półki się od tego uginają a dobrą pszeniczkę czy cokolwiek innego ciężko dostać (kiedyś był Ciechan Pszeniczne ale od dobrych 5 lat słuch o nim zaginął w moim rejonie).

Pszenicy jest w pytę.. ale dobrej pszenicy jest bardzo mało. Wciąż im się nie udało dogonić Paulanera a tego cieżko kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, quevas napisał:

obaj nie mamy liczącego się w świecie wykształcenia

Ty możesz mieć jakiekolwiek, ja mogę jakiegokolwiek nie mieć, co wobec stwierdzonego układu odniesienia sytuuje nas na podobnym poziomie oddalenia od pożądanego centrum

zatem, razem gramy w okręgówce, ale z jedną różnicą : tylko do Twoich preferencji pasuje w.op dyscyplina sportu oraz wyłącznie dla Ciebie wzmiankowana klasa rozgrywkowa stanowi finalny punkt rozwoju osobistego

Twoje twierdzenie, że gramy w tej samej lidze, to jak moje twierdzenie, że z Hawkingiem jesteśmy równie uznanymi fizykami, bo mamy po tyle samo Nobli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.