Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, RappaR napisał:

 

Ale właśnie umiejscawianie wszystkiego w miastach jest szkodliwe i zrównoważny rozwój na cały kraj jest lepszy. Trzeba po prostu bardziej równomiernie rozkładać fundusze na całą Polskę, nie kumulować ich w kilku miastach, bo się tworzy ogromne rozwarstwienie i potem Pikachu, że człowiek z prowincji nie chce głosować jak mieszkaniec Woli :)

Nie

35 minut temu, Deltuś napisał:

Wiwat PO, wiwat Horban, wiwat Jachira 😎

Nie pij w Wigilie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

Za PO i budowie autostrada się zaczęła zmiana cywilizacyjna. Kiedyś Gdańsk przyjmował tylko ludzi z okolic , teraz ludzie np z Włocławka maja 2h ( kiedyś 4-5h) , z Grudziądza1 h , praktycznie Gdańsk ściąga teraz ludzi z całej północnej Polski a że średnie miasta idą do gazu to zjawisko normalne widoczne już od dawna na zachodzie . Kiedyś Kaszub z kartoflami jechał na rynek 2 h , teraz 45 minut. Idzie za tym rozwój i jeszcze dużo brakuje jak połączeń między wszystkimi dużymi miastami ale PiS zamiast inwestować w infrastrukturę to ładuje w kiełbasę .

Do Kościerzyny przez Kartuzy powinna z Gdańska być już dawno dwupasmówka a nie korek od samych rogatek. Dobrze, że chociaż kolej uruchomili, unikat w skali kraju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, quevas napisał:

a gdyby tak francuska prokuratura jęła ścigać międzynarodowym listem gończym Kurskiego ?

w Polsce wersja będzie oczywista, ministrant propagandy covidem nie zaraża, co najwyżej hojnie obdarowuje

 

"W piątek Onet poinformował, że Jacek Kurski, mimo że uzyskał pozytywny test na koronawirusa i do 24 grudnia powinien przebywać w izolacji domowej, 19 grudnia pojechał do Paryża na Eurowizję Junior. Prezes  TVP wystąpił wtedy w materiale "Wiadomości" z Francji, a także w około 18-minutowej rozmowie na żywo. Siedział wówczas obok polskiej reprezentantki Sary James. Nie miał maseczki ani zachowanego dystansu"

https://www.gov.pl/web/cskmswia/oswiadczenie

 

Ładna mela na twarz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pepis21 napisał:

A pro po Mejzy to wiecie, że on nie był, nie jest i raczej już nie będzie z PiS-u? Jako jedyny z partii Bielana nie dołączył do ich koła poselskiego a do sejmu startował z list PSL. Ot taka ciekawostka. 

To akurat jeszcze gorzej o nim świadczy. Ot taka sprzedajna k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, quevas napisał:

w polskiej polityce hipokryzja już wrosła w tkankę życia publicznego tak dalece, aż przestała kogokolwiek dziwić, ale mimo wszystko :

 

"1.04.2021

Prezes TVP Jacek Kurski stanął w obronie grudniowego materiału TVP Info, w którym ujawniono, że liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart jest zakażona koronawirusem. Kurski stwierdził wręcz, że "powinna informować opinię publiczną o fakcie zakażenia COVID-19, aby nie narażać zdrowia i życia innych osób"

Na miejscu opozycji i TVN walkowalbym to przez następny miesiąc. 13 grudnia Kurski recytowal Herberta na koncercie, 14 grudnia miał covid, a 15 grudnia uzyskał status ozdrowienca. A normalni ludzie dostają wyroki za złamanie kwarantanny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Na miejscu opozycji i TVN walkowalbym to przez następny miesiąc. 13 grudnia Kurski recytowal Herberta na koncercie, 14 grudnia miał covid, a 15 grudnia uzyskał status ozdrowienca. A normalni ludzie dostają wyroki za złamanie kwarantanny

Lex TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Szpital MSWiA wydał oświadczenie w sprawie Kurskiego:

https://www.gov.pl/web/cskmswia/oswiadczenie

Trochę się to nie skleja jeśli 13.12.faktycznie był na koncercie no chyba że ten był nagrany wcześniej i leciał z puszki a nie na żywo ale nie wiem, bo nie oglądałem.

Te oświadczenia w ogóle nie mają znaczenia, bo oni zwyczajnie kłamią we wszystkim teraz.

I serio wkurza mnie już ta wszechobecna propaganda wciskana do porzygu. Ciekawe co będzie kosztować więcej - tarcza antyinflacyjna czy kampania informując o tym jaki to rząd jest dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pepis21 napisał:

Szpital MSWiA wydał oświadczenie w sprawie Kurskiego:

https://www.gov.pl/web/cskmswia/oswiadczenie

Trochę się to nie skleja jeśli 13.12.faktycznie był na koncercie no chyba że ten był nagrany wcześniej i leciał z puszki a nie na żywo ale nie wiem, bo nie oglądałem.

Koncert odbył się 13 grudnia. Szpital się kompromituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Pamiętam jak w 2015 i 2016 czytałem, że PiS gra na 2 lata jak w 2005, a potem, że zależy mu na jednej kadencji, a potem, że tylko do 2023 i potem odda władze :)

Nie wiem gdzie to czytałeś bo ja od początku czytam, że PIS będzie się trzymać władzy bo robią syf pod dyktando dyktatora z tylnego siedzenia, przez co jak stracą władzę to trybunał stanu, stosy itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.