Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, fluber napisał:

No przecież powiedział że nie zagłosuję z PiS jak mejzy nie odwołają po czym 3 dni później głosuje razem z PiSem mimo że mejzy nie odwołali:) 

Dla Kukiza jedyną szansą jest dostanie się do sejmu z list PiSu, na jego ugrupowanie nikt prócz najbliższej rodziny nie zagłosuje.  Tak więc będzie wierny jak pies. A to co mówi - że niby tam są jakieś warunki współpracy - to jest zwyczajny teatr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, quevas napisał:

najwyraźniej polski węgiel nie nadaje się do niczego, bo nikt nie zgłasza chęci korzystania z tego specjału, a jednak nadal się go wydobywa 

83b86c49622d11-945-560-0-8-3264-1958.web

Podobny sukces reform Balcerowicza jak na kolei, im bardziej sie ogranicza połaczenia tym mniej one odpowiadaja klientom wiec tym bardziej trzeba bylo połaczenia ograniczac wiec tracono kolejnych klientów. Z węglem podobnie, im bardziej ograniczano wydobycie tym bardziej tracono konkretne asortymenty a poprzez tracenie efektu skali rosły ceny

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

nago? pokazała tyle ile widać na plaży :) chyba że gdzieś krążą foty jej cycków i psiochy 

Ale po co mają krążyć jak ma to na swoim profilu ? 

I żebyśmy się dobrze zrozumieli, mi to akurat zupełnie nie przeszkadza, biznes to biznes, każdy sprzedaje to co ma dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sebastian napisał:

I żebyśmy się dobrze zrozumieli, mi to akurat zupełnie nie przeszkadza, biznes to biznes, każdy sprzedaje to co ma dobrego. 

Nie widziałem tych zdjęć, ale widziałem jakieś normalne jej zdjęcia, nie widzę nigdzie tego co ma dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

MSZ wrzuca fotkę ze spotkania na Ukrainie na tle czerwono-czarnej szmaty. Wyborny strzał w kolano. A dodatkowo rzecznik jest głuchy na wszystkie komentarze pod tłitem :) 

wystarczy 15 sek aby wiedzieć że w tym wypadku https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Obwód_iwanofrankiwski https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Flaga_OUN-B

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Wiedziałem że tak będzie :) Nie widzę tam flagi obwodu, tylko dwie różne flagi, jedną państwową, drugą haniebną. Szczególnie w kontekście uczestników spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Ludzie oglądają, bo afera, bo żona ministra PiSu. Gdyby nie to, to by była bardziej anonimowa od Ewy Szoty

Możliwe - nie wiem kim jest Ewa Szota. Ale to niczego nie zmienia w wymowie mojego postu. Z jakiegoś powodu oglądano jej nagie zdjęcia i tyle. Powód w tym przypadku nie ma wielkiego znaczenia. I odnoszę wrażenie, że w przypadku większości gwiazd celebrytek jest taki jeden moment w którym zaczyna być o nich głośno po jakimś wydarzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

 I odnoszę wrażenie, że w przypadku większości gwiazd celebrytek jest taki jeden moment w którym zaczyna być o nich głośno po jakimś wydarzeniu

Najczęściej to wiekopomne wydarzenie, związane jest z oddaniem gaci do prania, po którym pojawia się wyświechtany nagłówek "pokazała, więcej niż zamierzała".

Oczywiście, dodatkowym argumentem jest tytuł "gwiazda". I w ten sposób, sprzedawcy naleśników z Siedlec, grają w serialach i uszczęśliwiają nas własną interpretacją "tęsknoty za rozumem" w 1000 -cu kolejnych odsłon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał:

Hahahahaha w TVP wyjaśniają że drożyzna to „efekt Tuska” 🤣🤣🤣🤣 chyba pójdę na te wiece za TVN 

https://streamable.com/iw7swh

 

I cyk elektoracik ma wyjaśnione wszystko i dalej 30% poparcia.

 

Czy ktoś wie co z Gowinem i jego próba samobójczą? Co tam w ogóle muszą być za haki na chłopów w tym pisie, że Gowin zniknął, a Kukiz szmaci się z dnia na dzien coraz bardziej, do tego ze świadomością że zostanie odsuniety przez Jarkacza przy pierwszej okazji, żeby odciąć się od negatywnego PR.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.