Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2019/2020


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

Aaaa ten jjjzacznie kiedyś zbierać? Kurcze średnia 4,5 zb na mecz to trochę mało 😕

No Jackson ma trzy duże wady jak narazie :

brak zbiorki

Łatwe wpadanie w foul trouble

brak regularności w ataku

 

jeśli pytasz pod kątem fantasy, czyli cyferek to obawiam się, że nigdy nie wskoczy na poziom top10-20, natomiast będzie prawdopodobnie świetnym twoway playerem i idealną drugą-trzecią opcją w mocnym zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No Jackson ma trzy duże wady jak narazie :

brak zbiorki

Łatwe wpadanie w foul trouble

brak regularności w ataku

 

jeśli pytasz pod kątem fantasy, czyli cyferek to obawiam się, że nigdy nie wskoczy na poziom top10-20, natomiast będzie prawdopodobnie świetnym twoway playerem i idealną drugą-trzecią opcją w mocnym zespole. 

Sufit to Marvin Williams wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zdzich napisał:

Jego sufit to obecny Myles Turner... Trochę słabo jak na 2-3 opcję contendera. Bardziej wygląda na potencjalnie użytecznego rolesa niż kogoś wokół kogo można budować ekipę.

No jeżeli będzie się rozwijał w tym tempie co Turner to tak, masz rację. Natomiast powiem raz jeszcze, on ma 20 lat i trzy miesiące... ; ) nie każdy jest Doncicem, żeby już w tym wieku trząść ligą. Takiemu Giannisowi też zajęło dwa-trzy lata żeby zacząć coś znaczyć po atakowanej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Ale Ty chcesz negować rozwój Ingrama czy co, bo nie rozumiem? Chyba karpie i pierogi źle wchodziły jak BI opędzlował Baryłeczki:)

To z drugiej strony.

Zagadka. Dopasuj nazwisko z kolumny A do charakterystyki z kolumny B:

A                                     B

Siakam                 pewny all-timer

Isaac                     legit all-star

Ingram                  DPOTY level

Giannis                 good stats/bad team

 

Argument z wygranej vs Nuggets raczej kiepski, bo nie z takimi kasztanami Nuggets potrafia wtopic lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ma rację i Ingram jest dobrym przykładem, to będzie baardzo dobry gracz (on wciąż ma 22 lata...), który był skreślany na starcie kariery, bo był młodziutkim, surowym prospektem. To, że z ww czwórki jest na razie najsłabszy, jest drugorzędne. To samo z Jacksonem, który pokazuje flashes zajebistego potencjału (40% za 3, defensywa), ale jest daleko od tego, żeby poskładać to wszystko w całość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaren a nawet Isaac bardziej to mają sufit na poziomie Giannisa (bez szans), ale obaj mają pewne atrybuty by oceniać, że mogą mieć impact na poziomie Draymonda, co wielu tak trudno było sformułować;

co do Turnera (w zasadzie zdziwiony jestem brakiem Gordona w dyskusji) to rok temu powinien być top 3 w DPOY,  a w ataku nawyraźniej sufit został przeceniony, ale jak dorzuca 2 trójki na 38% to imho nie ma się o co czepiać, zwłaszcza, że on nie zarabia jakoś wiele (postawiłbym tezę, że wolę go niż Goberta na maxie) a można go dość łatwo sparować z jakimś ball-handlerem lubiącym drives

wracając jednak do Memphis to chyba powoli należy stawiać tezę, że trade po Josha Jacksona Meltona staje się złotem i ten chłopak też powinien mieć bardzo dobrą przyszłość w lidze, jak nie pod gitarą Elvisa to gdzieś indziej też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

A Ty wyskakujesz nie wiadomo z czym. Teksty o Siakamie, który w wieku BI robił jakieś 4ppg.

Przeciez to Ty zrownales (nie wiem w sumie czemu) go z Siakamem xD

Caly czas krzycze, ze Narko-Ingram to bust* jbc (szczegolnie jak mam zestawiac go z takimi kozakami). Teraz jak jeszcze dostal pocalunek smierci od BMFa (ostatnio propsowal Ziona, wczesniej Bena) to juz w ogole wszelkie watpliwosci zostaly rozwiane :D

* bust to moze byc zle slowo, bo ten draft byl dosc kiepski - no ale imho nie bedzie tym kogo nam tu przepowiadasz.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram niech przestanie byc po primo minusowy w wiekszosci spotkan, a po drugie secundo skoro to taki all star, ze ja pi****le to niech niech da sam bez Ziona w tym sezonie z 40W. Bo jak ten drugi wroci to znow Ingramowi poleca staty bo przestanie miec pilke w co drugim posiadaniu.

Propsy za jego poprawe rzutu za 3, ale co najwyzej bedzie z niego drugi Derodzyn, a nie xxxxxx - wpiszcie co chcecie.

Ps. DLO to tez juz postrach ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim jest ten Zion i co pokazał na parkietach NBA? Bo wszędzie czytam te baśnie na temat tego jaki on jest zajebisty a nie zagrał nawet minuty, więc dla mnie ma on wartość zerową. A hypu na niego nie łapie, nic zajebistego u niego nie ma

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kolader napisał:

A kim jest ten Zion i co pokazał na parkietach NBA? Bo wszędzie czytam te baśnie na temat tego jaki on jest zajebisty a nie zagrał nawet minuty, więc dla mnie ma on wartość zerową. A hypu na niego nie łapie, nic zajebistego u niego nie ma

Zion to typek co nie umie chodzić i biegać. Mają go uczyc tych czynności od nowa bo jak czegoś nie zmienią to kolana mu sie rozsypią za pare lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

De’Anthony Melton has emerged as one of the most impactful role players in the entire league during this past month. The Grizzlies scored 13.7 more points and limit opponents to 6.4 fewer points per 100 possessions when he’s on the court, giving him an on/off split of plus-20.1 That ranks in the 99th percentile across the NBA, per Cleaning The Glass.

Mam nadzieję, że Memphis nie będą dzbanami i podpiszą go a nie bezużytecznego Brooksa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

Mam nadzieję, że Memphis nie będą dzbanami i podpiszą go a nie bezużytecznego Brooksa

a czemu nie mieliby podpisać ich obu? Myślę, że to zrobią i oby za rozsądną kasę.

Grizzlies to raczej nie podpiszą (jeśli przed td nie odejdą) Crowdera, Hilla. Iggy spadnie. Z młodych imo nikogo nie ruszą, a tych co są w cy (tj. właśnie Brooks i Melton) będą chcieli przedłużyć. Nie wiadomo jak się zapatrują na Caboclo (mało gra) i Josha Jacksona, z którym były jakieś problemy wychowawcze, ale sportowo coś tam pokazuje w g-league. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał:

Josha Jacksona, z którym były jakieś problemy wychowawcze, ale sportowo coś tam pokazuje w g-league. 

liczysz na to, że będzie w memphis po trade deadline ?

19 minut temu, Braveheart22 napisał:

a czemu nie mieliby podpisać ich obu? Myślę, że to zrobią i oby za rozsądną kasę.

bo to trochę marnotrawienie talentu a Brooks jest meh, jednak jeśli miałoby być tanio to mogą nim potem handlować też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.