Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2019/2020


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lorak napisał:

to taki temat zarzucę: był kiedyś rookie o tak wielkich jajach? bo Morant jest czwarty pod względem PPG (7.6) w 4q. do tego tego trafia aż 56% z gry (63.7 TS%). jest również czwarty (minimum 10 G, wyprzedzają go Giannis, Embiid oraz Harden) w clutch z 40.6 PPG/36 i 54.5 FG% (60.4 TS%). no i parę dni temu zdissował Currego. 

Debiutancki rok akurat Mitchell miał dobry w 4 kwartach.. o wiele lepszy niż tegoroczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, on miał wtedy niesamowite występy w końcówkach. ale za cały sezon jednak trochę odstaje od Moranta, bo był dziesiąty zarówno w 4Q PPG z 6.4 (56.6 TS%), jak i clutch z 33.3/p36 (49.9 TS%). teoretycznie Ja ma jeszcze szansę obniżyć loty, ale raczej rookies grają lepiej po ASW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lorak napisał:

faktycznie, on miał wtedy niesamowite występy w końcówkach. ale za cały sezon jednak trochę odstaje od Moranta, bo był dziesiąty zarówno w 4Q PPG z 6.4 (56.6 TS%), jak i clutch z 33.3/p36 (49.9 TS%). teoretycznie Ja ma jeszcze szansę obniżyć loty, ale raczej rookies grają lepiej po ASW.

ale Grizzlies od marca mają jeden z najtrudniejszych terminarzy w lidze.

Co myślicie o umowie dla Dillona Brooksa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

to taki temat zarzucę: był kiedyś rookie o tak wielkich jajach? bo Morant jest czwarty pod względem PPG (7.6) w 4q. do tego tego trafia aż 56% z gry (63.7 TS%). jest również czwarty (minimum 10 G, wyprzedzają go Giannis, Embiid oraz Harden) w clutch z 40.6 PPG/36 i 54.5 FG% (60.4 TS%). no i parę dni temu zdissował Currego. 

W tym aspekcie, warto wyróżnić Bena Gordona i K. Irvinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

ale Grizzlies od marca mają jeden z najtrudniejszych terminarzy w lidze.

Co myślicie o umowie dla Dillona Brooksa? 

Ciut powyżej MLE a to taki gracz z pogranicza s5 więc jak dla mnie jest to rozsądna umowa. Może 3-4 mln wyżej niż myślałem ale biorąc pod uwagę że SC będzie około 125 mln to jest mniej więcej tyle ile jest wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Co myślicie o umowie dla Dillona Brooksa? 

Jak koledzy wyżej, czyli spoko deal. Raczej trzeba było się spodziewać, że dostanie więcej, niż MLE, ale bardzo dobrze, że nie jest to kontrakt w wysokości jakiś 45-48/3, bo to by była przesada. 

Teraz trzeba z niecierpliwością czekać na podpisanie Meltona :)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dobrze mieli w tym Memphis, że wzięli tego raka... Oby jedyny kontakt, jaki będzie miał z Morantem, to był ten wzrokowy. szkoda by było chłopaka jeśli taki debil miałby na niego wywrzeć większy wpływ (casus Nick Young x D'Angelo, choć tutaj sam Russell też nie błyszczy IQ, Ja wydaje się być znacznie bardziej ogarnięty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna szpileczka w Iggy'ego :P

 

Screenshot_20200206_221224.thumb.jpg.4b100e87cadfef28c0ea8fe2c5d992f0.jpg

Justise ma ogromny sentyment do Miami, ale jest podekscytowany zmianą otoczenia :)

 

 

W Memphis dołączy do swoich dobrych kumpli :D

 

 

Krążą plotki, że to może być podobny problem z jakim przed sezonem borykał się Melton i z jakim sztab medyczny bardzo dobrze sobie poradził, dlatego trzeba być dobrej myśli, że postawią chłopaka na nogi i potem zdrowie będzie mu dopisywało. Wierzę, że tak będzie, a wtedy myślę, że otoczenie Grizzlies (tj. Jenkins, sztab, drużyna) stworzy mu doskonałe warunki do rozwoju, bo umiejętności już ma fajne, a potencjał jeszcze większy. 

Kończąc, witamy w Memphis Justise. Przyszłość należy do Grizzlies!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.