Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

MVP jak co roku od chyba 4 lat powinien być jeden.

James Harden.

Nah. Giannis w tym sezonie jest jeszcze lepszy, a jak ustabilizuje rzut za trzy, to wybór będzie oczywisty. Jednakże, Harden i LeBron o tę nagrodę powalczą. Obok statsów Hardena ciężko przejść obojętnie, to prawda, ale LeBron ciągnie Lakers na swoich 35-letnich barkach, co samo w sobie jest imponujące. A Giannis nie gra tylko po jednej stronie parkietu. Imo - 1.Giannis, 2.LeBron, 3.Harden. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Ciągnie do góry Davisa i inne łajzy niesamowicie :P 

LeBron on, AD off: 121.4 ORTG

LeBron off, AD on: 94.9 ORTG

Hahaha [przynajmniej na razie] 

Niezły hamulcowy z Davisa w ataku do tej chwili. Tak że powoli szykujcie się na "jak LeBron przegrywa to wina teammates". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, eF. napisał:

Nah. Giannis w tym sezonie jest jeszcze lepszy, a jak ustabilizuje rzut za trzy, to wybór będzie oczywisty. Jednakże, Harden i LeBron o tę nagrodę powalczą. Obok statsów Hardena ciężko przejść obojętnie, to prawda, ale LeBron ciągnie Lakers na swoich 35-letnich barkach, co samo w sobie jest imponujące. A Giannis nie gra tylko po jednej stronie parkietu. Imo - 1.Giannis, 2.LeBron, 3.Harden. ;)

Giannis wiadomo że DPOY lvl obrońca, ale akurat Harden poza pierwszymi spotkaniami gdzie był straszny w obronie bardzo fajnie się ogarnął (chociaż tak dobry jak jego on/offy to nie jest) :D ale nawet Kawhi z nim miał ciężko :) . LeBron w sumie też w obronie jest w tym sezonie przynajmniej  dobry

a co do Davisa to niestety jest to czego się obawiałem przed sezonem. Wiadomo że teraz to nie robi różnicy bo łatwy terminarz + RS ale w potencjalnych PO nie jedne serie się rozstrzygały podczas odpoczynku gwiazd więc oby się ogarnął, bo LBJ 45min na mecz grac nie będzie.

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli LeBron wytrzyma grę na takiej intensywności po obu stronach parkietu, to będę w szoku zestawiając to z zeszłorocznym słanianiem się na nogach w defensywie. Może faktycznie James potrzebował dłuższego odpoczynku, żeby w pełni się zregenerować i nabrać trochę świeżości, bo ostatni sezon w Cavs to męczenie się już na etapie pierwszej rundy z gryzącymi parkiet Pacers. Oby dał radę, bo dawno nie odczuwałem takiej przyjemności z oglądania LAL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dapunk20 napisał:

Giannis wiadomo że DPOY lvl obrońca, ale akurat Harden poza pierwszymi spotkaniami gdzie był straszny w obronie bardzo fajnie się ogarnął (chociaż tak dobry jak jego on/offy to nie jest) :D ale nawet Kawhi z nim miał ciężko :) . LeBron w sumie też w obronie jest w tym sezonie przynajmniej  dobry

a co do Davisa to niestety jest to czego się obawiałem przed sezonem. Wiadomo że teraz to nie robi różnicy bo łatwy terminarz + RS ale w potencjalnych PO nie jedne serie się rozstrzygały podczas odpoczynku gwiazd więc oby się ogarnął, bo LBJ 45min na mecz grac nie będzie.

Już miałem pisać, że z Tobą na temat Hardena nie dyskutuje, bo jesteś jego sajko, a tu proszę. Przeczytałem i nawet pokiwałem głową z uznaniem. Całkiem sensowny i wyważony komentarz (choć z Hardena tak dobry obrońca jak z Kuzmy legitny grajek). Także zostawiam 'serduszko', hehe. This is fuckin' progres bro!

A Davis nie ma przypadkiem problemów z barkiem, stąd ta 'słabsza' dyspozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy baaardzo sędziowie pomogli Lakersom w końcówkach (Dallas i Sacto), w drugą stronę tylko przypominam sobie ten kosz Kuzmy z Raptors, a to i tak się działo przy -9, niby byłaby szansa na powrót, ale nie wiadomo, czy by się udało. Tak że na razie faktycznie mocno in plus pod tym względem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Dwa razy baaardzo sędziowie pomogli Lakersom w końcówkach (Dallas i Sacto), w drugą stronę tylko przypominam sobie ten kosz Kuzmy z Raptors, a to i tak się działo przy -9, niby byłaby szansa na powrót, ale nie wiadomo, czy by się udało. Tak że na razie faktycznie mocno in plus pod tym względem. 

Pisałem o FT, a kto rzuca więcej wolnych na mecz i ile więcej, LAL czy oponent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

A ja pisałem ogólnie, FTs to beznadziejne kryterium star bonusów i innych takich. 

Jeżeli wyłapiesz ironię, to wyjdzie Ci, że mam taką samą opinię. Ale czytałem tu już inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.