Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ironię wyłapałem, dlatego napisałem swojego posta. Lakers są dobrym przykładem, jak to pałowanie liczby osobistych bywa zabawne (chyba po meczu z Memphis), bo Lakers są w bottom 5 ligi pod względem osobistych, i ciężko, żeby było inaczej, skoro mają w zasadzie trzech graczy, którzy te osobiste mogą wymuszać, z czego jeden gra 20 minut (Dwight), a drugi jak na razie oddaje najmniej FT od rookie season. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BMF napisał:

 drugi jak na razie oddaje najmniej FT od rookie season. 

Ale za to zaliczył najwięcej od rookie season, wymachów rękami w stronę pasiastych po nieprzyznanym faulu (proporcjonalnie). Wymuszaczy jest 4, tylko jednemu odpadło kolano przed sezonem.

 

Na poważnie, to gra Brona w RS ewaluuje od eee 3 lat w kierunku przeniesienia ciężaru jeszcze bardziej na rozegranie/rzut, co wiąże się z mniejszą eksploatacją organizmu, logiczne.W tym roku poszedł z tym trochę dalej (na razie).

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo248 napisał:

Co z Kuzmą , bo nie oglądałem meczu a ma strasznie mało minut? Jakiś uraz ?

 Kuzma played just nine minutes on Tuesday after being poked in the right eye and finished with five points.

He was bleeding when he left the game and never returned. However, coach Frank Vogel said afterwards that Kuzma was cleared to return by the medical staff, but that the Lakers erred on the side of caution with their young big man. He's now probably going to be listed as questionable for Friday's rematch with the Thunder, but if we were going to place a bet in Vegas, we'd go big on Kuzma playing in that one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

 Kuzma played just nine minutes on Tuesday after being poked in the right eye and finished with five points.

He was bleeding when he left the game and never returned. However, coach Frank Vogel said afterwards that Kuzma was cleared to return by the medical staff, but that the Lakers erred on the side of caution with their young big man. He's now probably going to be listed as questionable for Friday's rematch with the Thunder, but if we were going to place a bet in Vegas, we'd go big on Kuzma playing in that one.

Szkoda, ze jak zaczął wchodzic na wyższy poziom w ofensywie to kolejny uraz. Dzięki za info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

 co Ty mi tu, kiedy LeBron sam mówi że ch* grał w defensywie w ostatnich latach :D 

Przecież pisałem, że nie bronił dwa ostatnie sezony. ;]

Gasol jest faktycznie niedoceniany, był kimś więcej niż typową drugą opcją w tych czasach b2b, tu january ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Gasol jest faktycznie niedoceniany, był kimś więcej niż typową drugą opcją w tych czasach b2b

ale przez kogo jest niedoceniany?? Nie bardzo rozumiem tego toku myślenia. Jak jest niedoceniany? To przecież drugi najlepszy Europejczyk ever, zaraz obok Nowitzkiego. Wiadomo, jak Luka skończy karierę, to Pau se spadnie na trzecie miejsce, ale to był świetny grajek. I jako druga opcja w Lakers był znakomity. I jako druga opcja powinien czuć się spełniony, bo to była jego rola. Zdobył dwa pierścienie, jest legendą MŚ i Euro... za chwilę stanie się przeceniany przez taką, a nie inną narrację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

np. tak, że nie dostał choć raz MVP finałów.

 

Ok, tutaj się mogę zgodzić, ale nie on jeden nie dostał tej nagordy (patrz Curry 2015)

To przecież nie sprawia, że jest niedoceniany. Miał troszkę pecha, że grał z Kobe, z którego usilnie chciano zrobić drugiego Jordana. A tak poza tym to Gasol miał przecież całkiem zajebistą karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Smutnie, że kończy tak karierę.

To prawda i to samo sobie wczoraj pomyślałem po tym info, ale czy nie trochę na własne życzenie? Ostatnio był już wrakiem, teraz ma 39 lat. Powinien odejść najpóźniej po drugim sezonie w SAS. Tak kończy większość graczy, którzy na siłę chcą ciągnąć karierę do oporu. 

Liczę, że podwieszenie #16 pójdzie sprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziemy patrzeć na tego lamusa Kuzmę? Dzisiaj po wejściu Moranta w ostatniej akcji to myslałem, że Green mu za*ebie w ten pusty, lansiarski czerep... Gość jest takim nieużytkiem rolnym, że... no nie wiem... za moich czasów pisało się żal.pl, nie wiem co tam teraz Wy młodzi macie za nowe powiedzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kore napisał:

Ile jeszcze będziemy patrzeć na tego lamusa Kuzmę? Dzisiaj po wejściu Moranta w ostatniej akcji to myslałem, że Green mu za*ebie w ten pusty, lansiarski czerep... Gość jest takim nieużytkiem rolnym, że... no nie wiem... za moich czasów pisało się żal.pl, nie wiem co tam teraz Wy młodzi macie za nowe powiedzonka ;)

Regret.com

w dalszym ciągu wyniki lepsze niż gra a zespół kupił sobie bilansem spokój i czas a co ważne zmieniła się narracja bo z wyśmiewanego meme teamu gdzie robiono przytyki obecnie wyłania się obraz bardzo dobrego sezonu lbj i dyskusja o dopasowaniu Davisa. Te chwile bezkrytycznego spokoju sa cenne i można doszlifować niedoróbki. A Howard pozytywnie zaskoczył co tez rozwiało zbędne chmury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.